An 18th-century Buddhist clay tablet depicting Buddha.
Dim. h 10.5 cm
SKU: 2503250365.
Categories: Aardewerk, Beeld, XVIIIe eeuw.
Auction day: 26 March 2025 19:00
Catalogue #365
Estimate: € 120 / 180

  • #538

    Bronzen leeuw.

    Bronze lion.
    Dim. H 13, B 31 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #533

    Metalen beeld van een Chinese knobbelgans.

    Metal statue of a Chinese knob-billed duck.
    Dim. H 33, B 19, D 37 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #76

    Een Italiaans gepolychromeerd Empire bed, circa 1800, ideaal als Daybed.

    An Italian polychromed Empire bed, circa 1800, perfect as a daybed.
    Dim. 95 x 210 x 95 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #335

    “Fu Xing”. Een Chinees porseleinen beeldje.

    "Fu Xing". A Chinese porcelain figurine.
    Dim. 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #64
    Von Schierholz

    Een lot porselein bestaande uit een schaal en een kandelaar gedecoreerd met putti, beide gemerkt Von Schierholz. Bij de schaal mist 1 putto een duim.

    A lot of porcelain consisting of a bowl and a candlestick decorated with putti, both marked Von Schierholz. One putto is missing a thumb on the bowl.
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #45
    Peru Ilaria

    Een zilveren slavenarmband, 925‰ versierd met vissen. In originele doos.

    A silver slave bangle, 925‰ adorned with fish motifs. In original box.
    Dim. 85,85 g h: 5,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #587

    A set of 2 musical bronze angels on a marble base, attributed to August Moreau, both signed.
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #512

    Marmeren beeld van een liggende leeuw, leunend op een schild.

    Marble statue of a reclining lion, resting on a shield.
    Dim. H 30, B 55 cm
    Estimate: € 450 / 650
  • #75

    Dim. 9 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #166

    Vroeg 18e eeuwse massief houten armstoel. Rugpaneel gedecoreerd met pilaren en bloemen. Houtwormschade aan de zitting, de stoel is behandeld met coprinol.

    Early 18th-century solid wood armchair. Back panel decorated with pillars and flowers. Woodworm damage to the seat, the chair has been treated with coprinol.
    Dim. H 111, B 63, D 59 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #13

    Een lot van 5 terracotta bloempotten waarvan een set van 3, één beschadigd, en 2 andere modellen.

    A lot of 5 terracotta flowerpots, including a set of 3, one damaged, and 2 other models.
    Dim. h 38 x Ø 43 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #301

    Bronzen beeldje van een marmerkreeft. Zonder signatuur.

    Bronze sculpture of a marble lobster. Unsigned.
    Dim. H 19, B 23, D 26 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #519
    Anton Dunker
    Period: 1770

    "From the Cabinet of Mr. le Duc de Choiseul." A pair of engravings on paper. Inscription "Ad Van Ostade pinx."
    Dim. 17x 14cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #256
    LD

    An earthenware sculpture of a girl’s head on stand. Monogram on the back: LD.
    Dim. 23 x 15 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #245

    Gietijzeren beeldje, miniatuur dodenmasker.

    Cast iron figurine, miniature death mask.
    Dim. H: 9 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #591

    Een lot van vier houten Afrikaanse beeldjes.

    A lot of four wooden African figurines.
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #482

    Plaasteren faraobeeld van Ramses II met hiërogliefen, op zwarte sokkel.

    Plaster statue of Pharaoh Ramses II with hieroglyphics, on black base.
    Dim. Hoogte 138 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #126

    Een antieke gietijzeren haardplaat afkomstig uit een kasteel, mogelijks gerelateerd aan de leerlooiersgilde. Met afbeeldingen van engelenhoofdjes, ambachten en een koningin? 17e/18e eeuws.

    An antique cast iron fireback from a castle, possibly related to the tanners' guild. Featuring images of angel heads, crafts, and a queen? 17th/18th century.
    Dim. h 196 x b 52 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #468

    Chinees beeldje van een jong koppel met een grote gemberpot. In blauw en wit gelazuurd pporcelein.

    Chinese figurine of a young couple with a large ginger jar. In blue and white glazed porcelain.
    Dim. H22.5, B 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #484

    Een tafellamp met beige xxl keramische voet.

    A table lamp with a beige extra-large ceramic base.
    Dim. h 64 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #549

    "Kneeling Nude". A sculpture of dark patinated bronze inspired by a work of Henri Laurens.
    Dim. Hoogte 48 cm
    Estimate: € 850 / 1000
  • #524

    Houten butlerbeeld van een man in wit gewaad met fez. Dienblad ontbreekt.

    Wooden butler statue of a man in a white robe with a fez. Tray is missing.
    Dim. Hooght 88 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #548

    ‘Pierrot met poedel”. Bronzen beeldje getekend Barye fils

    ‘Pierrot with poodle”. Bronze figurine signed Barye fils.
    Dim. Hoogte 36 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #402
    St. Joris, Beesel

    Een groot vintage modernistisch wandsculptuur met 4 figuren, Terracotta. Circa 1960. Achteraan gemerkt St. Joris Beesel. Ontworpen door de Roermondse kunstenaar Joep Thissen. (Sint Joris Keramische Industrie, Beesel, Nederland)

    A large vintage modernist wall sculpture with 4 figures, Terracotta. Circa 1960. Marked St. Joris Beesel on the back. Designed by the Roermond artist Joep Thissen. (St. George Ceramic Industry, Beesel, Netherlands)
    Dim. 60 x 50 x 15 cm
    Estimate: € 200 / 300

  • #103
    Guido Cacciapuoti
    Period: 1892 - 1953

    Een porseleinen beeld, 2 Afrikaanse parelhoenders, gemerkt Guido Cacciapuoti, made in Italy. Circa 1950.

    A porcelain sculpture of 2 African guinea fowls, marked Guido Cacciapuoti, made in Italy. Circa 1950.
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #414
    Daniel Been

    ‘Baai van Monte Carlo’, olieverfschilderij op doek. Getekend Been.

    'Bay of Monte Carlo', oil painting on canvas. Signed Been.
    Dim. 50/60 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #211

    ‘Moeder en kind’. Bronzen beeld op marmeren voet, in art nouveau stijl.

    ‘Mother and child’. Bronze sculpture on marble base, in Art Nouveau style.
    Dim. Hoogte 58 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #136

    Een massief eikenhouten koffer met gesculpteerde fronten en gietijzeren beslag.

    A solid oak chest with sculpted fronts and cast iron fittings.
    Dim. 63 x 103 x 43
    Estimate: € 80 / 120
  • #401

    Een set van twee Chinese porseleinen vazen met blauw-wit decor en koperrode accenten op celadon fondkleur, in de stijl van de Kangxi periode, één vaas vertoont een klein haarlijnscheurtje aan de binnenkant van de hals.

    A pair of two Chinese porcelain vases with blue and white decoration and copper-red accents on celadon background color, in the style of the Kangxi period, one vase has a small hairline crack on the inside of the neck.
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #208

    Een bronzen vrouwen torso op stenen platform.

    A bronze women's torso on a stone platform.
    Dim. H. 79 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #462

    Twee Afrikaanse houten sculpturen. Mannen in pak met een tropenhelm. Van de man in het gele pak is het hoofd gelijmd.

    Two African wooden sculptures. Men in suits with a tropical helmet. The head of the man in the yellow suit has been glued.
    Dim. Hoogte 155 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #59
    Jules Decort
    Period: 1918 - 1999

    “Herfstzicht op de heide”. Olieverf op paneel. Getekend.

    "Autumn view of the heath". Oil on panel. Signed.
    Dim. 30/40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #475
    Marklin Ho

    Märklin set 2863, Auto transport-trein van de Volkswagenfabriek met 1 bedrijfslocomotief DHG 700 C, 2 dubbeldeks autotransporters en 16 volkswagen modelauto’s. Nieuw in originele doos.

    Märklin set 2863, Car transport train from the Volkswagen factory with 1 industrial locomotive DHG 700 C, 2 double-deck car transport wagons, and 16 Volkswagen model cars. New in original box.
    Estimate: € 80 / 120
  • #156

    Een 19e eeuwse Franse staande comtoiseklok met vergulde delen en bewegende wipplank in de slinger. Gemerkt op de wijzerplaat Ravion à Mansle.

    A 19th-century French longcase clock with gilded parts and a swinging lever in the pendulum. Marked on the dial Ravion à Mansle.
    Dim. 231 x 49 x 26 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #304

    Een serie van 8 mahoniehouten balloonback stoelen met gestoffeerde zitting in moderne herbekleding. Victoriaanse stijl.

    A set of 8 mahogany dining chairs with upholstered seats in modern reupholstery.
    Dim. 89 x 46 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #48

    Een 18de eeuws muntenweegschaaltje, van messing in houten doosje.

    An 18th-century coin scale, made of brass in a wooden box.
    Dim. 1.5 x 17.5 x 5.5 cm
    Estimate: € 60 / 80

Veiling van 25 & 26 Maart 2025

25 March 2025 19:00
26 March 2025 19:00