Similar lots by type
-
#108Een lotje van drie kruikjes van steengoed, waarbij twee XVIIIe eeuwse en één bodemvondst uit de middeleeuwen. gerestaureerd.
Un lot de trois cruches en grès, dont deux du XVIIIe siècle et une découverte archéologique du Moyen Âge. Restauré.No longer availableOnline onlyDim. 12,5 & 15,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#117Een lot van drie famille-rose borden, waarvan drie met bloemendecors en één met een landschap. Eén gerestaureerd.
Lot de trois assiettes famille rose, trois à décor floral et une à paysage. Une restaurée.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#256Twee borden en een kom van meerkleurig aardewerk van Quimper. Onderaan gemerkt. XVIIIe, XIXe & XXe eeuw.
Deux assiettes et un bol en faïence polychrome de Quimper. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 & 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#284Een lot tin, bestaande uit een grote en een kleine kom, een bestekkenbak, en een maatbeker van een halve liter.
Un lot d'étain composé d'un grand et d'un petit bol, d'un bac à couverts et d'une mesure d'un demi-litre.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10 - 31 cmEstimate: € 50 / 55
Other lots in this auction
-
#92C. Geuts“Huis in het zuiden”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Maison dans le Midi”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 29 cmEstimate: € 20 / 30 -
#54Een lot van drie verschillende koperen kandelaars.
Un lot de trois chandeliers en cuivre différents.No longer availableOnline onlyDim. h: 15, 17 & 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#68Een burgerkoppel van meerkleurig Duits porselein. Schilfer aan de onderrand van de hoge hoed.
Un couple bourgeois en porcelaine allemande multicolore. Eclat sur le bas du chapeau haut de forme.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#205Classic radio (Thomas Company)Een replica van een Sportion Bluebird radio uit 1935. Collectors edition model 961949 uit 1998. Bovenste rij decorative lijnen hersteld.
Une réplique d'une radio Sportion Bluebird de 1935. Modèle édition collector 961949 de 1998. Rangée supérieure de lignes décoratives restaurées.No longer availableOnline onlyEstimate: € 120 / 180 -
#169Een collage op papier. Gemonogrammeerd.
Un collage sur papier. Monogrammé.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 70 cmEstimate: € 35 / 45 -
#127Een Arabisch flesje van been, versierd met koperen inlegwerk. Eén diertje manco. XIXe eeuw.
Une petite bouteille arabique en os, décoration de cuivre incrusté. Un petit animal manquant. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#271“Hoevelandschap”. Olieverf op doek gesigneerd.
”Paysage fermier”. Huile sur toile signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#149Geert De Meyer“Het ven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1990.
“L’Etang”. Huile sur toile. Signée et datée 1990 au dos.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 39 cmEstimate: € 35 / 50 -
#192Fab Cool StuffEen replica van de gouden plaat van ‘Something’ van the Beatles. In frame met foto’s.
Une réplique du disque d'or Something des Beatles. Dans un cadre avec des photos.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 45 -
#235Lescrauwaet“Moeder met kinderen”. Een terracotta beeld. Gesigneerd. Basis achteraan hersteld.
Mère avec enfants . Une statue en terre cuite. Signée. Socle restauré à l'arrière.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#187“Huis met bloesems”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Maison fleurie”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 34,5 x 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
#59“Rozen”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
“Roses”. Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 22 cmEstimate: € 40 / 60


