#400Vijf verschillende zilveren ringen bezet met fantasiestenen. 925‰.
#375Een handgeknoopt Oosters tapijtje.
#234A. Garnier“Binnenschip in een besneeuwd landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1945 rechtsonder.
#420Vijf verschillende zilveren ringen bezet met fantasiestenen. 925‰.
#102Fred BervoetsPeriod: 1960‘Oud Antwerpen’, een monochrome ets. Getekend; Bervoets, ‘60. Niet genummerd.
'Old Antwerp', a monochrome etching. Signed; Bervoets, '60. Not numbered.No longer availableDim. 37/51 cmEstimate: € 200 / 300 -
#233DelvauxEen zwart-lederen dunne vintage handtas
#414Carl Friedrich WerlemannPeriod: 1880-1937“Boszicht met bemoste stam”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd.
"Boszicht met bemoste stam", a painting, oil on canvas with marouflage, signed.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 150 / 200