Een 18e eeuwse kamerpot van lichtblauw delfts aardewerk. Met randschade, niet gemerkt.

Een 18e eeuwse kamerpot van lichtblauw Delfts aardewerk. Met randschade, niet gemerkt.

An 18th-century chamber pot made of light blue Delft earthenware. With rim damage, unmarked.
Dim. Hoogte 15, Ø22 cm
SKU: 3009250291.
Categories: Aardewerk, XVIIIe eeuw.
Auction day: 30 September 2025 19:00
Catalogue #291
Estimate: € 50 / 75

  • #492
    Villeroy & Boch, Septfontaines

    Een 44 delig Boch servies met Acapulco decor. Bestaande uit 3 platte borden, 6 diepe borden, 14 dessertbordjes, 13 schoteltjes en 8 kopjes. Schilferschade aan 1 plat bord, 1 diep bord en 1 dessertbordje.

    A 44-piece Boch crockery set with Acapulco decor. Includes 3 dinner plates, 6 soup bowls, 14 dessert plates, 13 saucers, and 8 cups. Chipping on 1 dinner plate, 1 soup bowl, and 1 dessert plate.
    Dim. Ø 15-24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #388

    Een dekselpot van geglazuurd Chinees aardewerk. Met in het decor een paleis aan de waterkant.

    A lidded pot made of glazed Chinese earthenware. Featuring a palace by the waterfront in the decor.
    Dim. Hoogte 25, Ø 23 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #408
    Boch Frères

    Een paar keramische vazen, art-nouveau, gemerkt BFK 207 met floraal motief.

    A set of ceramic vases, art-nouveau style, marked BFK 207 with floral motif.
    Dim. h
    Estimate: € 160 / 240
  • #418

    Een diepe schotel van meerkleurig geglazuurd oosters aardewerk.

    A deep dish of multicolored glazed oriental pottery.
    Dim. Hoogte 14, Ø 35 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #269
    Carlos Delsaux

    Een vintage schenkkan van geglazuurd aardewerk. Getekend C. Delsaux. Met enkele bakfouten.

    A vintage glazed earthenware pitcher. Signed C. Delsaux. With some firing flaws.
    Dim. Hoogte 27 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #547

    Een lot van twee schalen en een grote kom van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Frans en Portugees, vermoedelijk 18e eeuw.

    A lot of two bowls and a large bowl of multi-colored glazed earthenware. French and Portuguese, likely 18th century.
    Dim. Ø 31 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #487

    Een paar gemberpotten met deksel van blauw-wit geglazuurd Chinees aardewerk. Gedecoreerd met symbolen voor een lang leven.

    A pair of blue and white glazed Chinese earthenware ginger jars with lids. Decorated with symbols representing longevity.
    Dim. Hoogte 22, Ø 20 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #360

    Een zilveren ring 925 ‰ bezet met één briljantje in goud gezet.

    A silver ring 925 ‰ set with one brilliant-cut diamond in gold.
    Dim. 4,42 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #650

    Een kommetje van Satsuma aardewerk. Onderaan gemerkt.

    A small Satsuma pottery bowl. Marked on the bottom.
    Dim. Hoogte 7, Ø 15 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #503

    Een polychroom terracotta Boeddhahoofd van Chinese origine.

    A polychrome terracotta Buddha head of Chinese origin.
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #280

    Een kommetje van meerkleurig 18e eeuws porselein. Met een decor van guirlandes en bloemen. Niet gemerkt.

    A small bowl of multi-colored 18th century porcelain. Decorated with garlands and flowers. Not marked.
    Dim. Hoogte 7, Ø 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #511

    ‘Tekkel’, een gepatineerd terracotta beeld van een hond op ware grootte. Niet gemerkt.

    'Dachshund', a weathered terracotta statue of a life-size dog. Not marked.
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #453

    Een set van twee paarden in de stijl van de Tang Dynastie. Van blauw geglazuurd Chinees aardewerk.

    A set of two horses in the style of the Tang Dynasty. Made of blue glazed Chinese pottery.
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #373

    Een paar Nanking vazen met krijgerdecor.

    A pair of Nanking vases with warrior decoration.
    Dim. Hoogte 46 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #530

    Dim. 44,20 g
    Estimate: € 60 / 80
  • #508

    Een gemberpot met deksel van geglazuurd Chinees aardewerk. Met vogels en bloemen in het decor. Niet gemerkt.

    A ginger jar with lid made of glazed Chinese earthenware. Decorated with birds and flowers. Unmarked.
    Dim. Hoogte 26, Ø 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #340

    Twee antieke gravures: ‘Castellum de Schilde en ‘Castellum de Wyneghem’, door J. Lenoy, 1725.

    Two antique engravings: 'Castellum de Schilde' and 'Castellum de Wyneghem', by J. Lenoy, 1725.
    Dim. 11 x 20 cm (x2)
    Estimate: € 30 / 50
  • #345

    Een oude aardewerken stempel met hiërogliefen.

    An old pottery stamp with hieroglyphs.
    Dim. Hoogte 8, Ø 6 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #448
    André Bayer

    Een vintage salontafel, verchroomd staal en keramische tegels met een decor van paarden en strijdwagen, gemerkt Bayer.

    A vintage coffee table, chromed steel and ceramic tiles with a decoration of horses and chariots, marked Bayer.
    Dim. 39 x 125 x 45 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #389
    Elie Van Damme

    Dim. Hoogte 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #407

    Een kom van celadonkleurig aardewerk. Met een label van het Lu Wu exportbedrijf en de kunsthandelaar Ching Tsai Loo.

    A celadon glazed ceramic bowl. With a label from the Lu Wu export company and the art dealer Ching Tsai Loo.
    Dim. Hoogte 8, Ø 20 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #185

    Een grote gietijzeren tuinvaas.

    A large cast iron garden vase.
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #647
    Villeroy & Boch, Metlach

    Een servies gedeelte bestaande uit 10 diepe borden, 17 platte borden, 3 terrines met deksel, 1 grote schotel, 1 taartschotel en een aardbeienkom. Villeroy & Boch, met gebloemd decor.

    A dinnerware set consisting of 10 soup plates, 17 dinner plates, 3 tureens with lids, 1 large platter, 1 cake plate, and a strawberry bowl. Villeroy & Boch, with floral decoration.
    Estimate: € 60 / 80
  • #564

    Een meerkleurig keramische solefiore vaas, vermoedelijk jaren 60/70 van de vorige eeuw.

    A multi-colored ceramic single flower vase, likely from the 1960s/70s.
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 30 / 50

  • #249
    Kurt Peiser
    Period: 1887 - 1962

    ‘Straatjesvolk’, een monochrome ets. Getekend binnen en buiten de plaat; K. Peiser.

    'Straatjesvolk', a monochrome etching. Signed inside and outside the plate; K. Peiser.
    Dim. 24/17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #90

    18 karaats geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en twee robijncabochons van +- 0,20 ct.

    18 karat yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.20 ct. and two cabochon rubies of approximately 0.20 ct.
    Dim. 4,32 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #65

    Een zilveren mosterdpotje met een verguld zilveren lepeltje. Het potje en de lepel dragen een monogram en zijn gemerkt 800M. Met een netto gewicht van 125 gram. Het glazen binnenpotje mist een chip aan de rand.

    A silver mustard pot with a gilded silver spoon. The pot and spoon bear a monogram and are marked; 800M. With a net weight of 125 grams. The glass inner pot has a chip on the edge.
    Dim. Hoogte 10 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #132
    Salvador Dali

    ‘Gala’, een kleurenlithografie, gesigneerd buiten de plaat ‘Dali’ en genummerd 41/300. Met droogstempel.

    'Gala', a color lithograph, signed outside the plate 'Dali' and numbered 41/300. With embossed stamp.
    Dim. 67/51 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #522
    Germaine Brus
    Period: °1915

    “Conversatie op straat” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd ‘72.

    "Conversation on the Street" Oil on canvas. Signed. Dated '72.
    Dim. 50 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #290

    Een gietijzeren spaarpot gebaseerd op de hond van ‘His Masters Voice’.

    A cast iron piggy bank based on the dog from 'His Master's Voice'.
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #139

    ‘Koeien melken aan de waterkant’, olieverf op ovaal bolvormig paneel. Naar de 19e eeuw, getekend; Kuomil.

    ‘Milking cows by the waterside’, oil on oval convex panel. From the 19th century, signed; Kuomil.
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #584

    Een gesculpteerd eikenhouten kistje, 19e eeuws.

    A sculpted oak wood box, 19th century.
    Dim. 11 x 25 x 15.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #609

    Een set oude houten roeispanen.

    A set of old wooden oars.
    Dim. 175 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #412

    Een paar ronde bijzettafeltjes, grijsgepatineerd. Midden 20ste eeuw.

    A pair of round side tables, gray patinated. Mid-20th century.
    Dim. h 72 cm Ø 48 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #258

    Groot lot bankbiljetten van meerdere landen waaronder; Polen, Argentinië, Zuid-Afrika, Oostenrijk, Rusland, Nederland, Spanje, Frankrijk en anderen.

    Large lot of banknotes from multiple countries including Poland, Argentina, South Africa, Austria, Russia, the Netherlands, Spain, France, and others.
    Estimate: € 80 / 120
  • #461
    Rene Gregoire

    Dim. Hoogte 878 cm
    Estimate: € 800 / 1200

Veiling 30 Sept. & 1 Okt. 2025

30 September 2025 19:00
1 October 2025 19:00