Een 18e eeuwse pique-fleurs van aardewerk, met schilferschade.

An 18th-century earthenware floral container, with flake damage.
Dim. 19 x 22 x 10 cm
SKU: 2502250364.
Categories: Aardewerk, curiosa, XVIIIe eeuw.
Auction day: 26 February 2025 19:00
Catalogue #364
Estimate: € 50 / 80

  • #176

    Een lot van twee statieven, waarvan één met standaard aansluiting.

    A lot of two tripods, one with a standard connection.
    Dim. l 120 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #307

    Een lot van 4 Chinese beelden in terracotta. De dansende dame mist een arm.

    A lot of 4 Chinese terracotta statues. The dancing lady is missing an arm.
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #388
    Maleville a Gourdon

    Een comtoise klok, Maleville a Gourdon, met meerkleurige Dinanderie en bewegend deel in de slinger.

    A comtoise clock, Maleville a Gourdon, with multi-colored Dinanderie and a moving element in the pendulum.
    Dim. 48 x 39 x 17 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #556
    Sanchez

    Dim. 41cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #106
    Longwy

    Een piëdestal in Chinoiserie, gesculpteerd hout en 2 tegels gemerkt Longwy. Restauratie aan één poot.

    A Chinoiserie pedestal, carved wood with 2 tiles marked Longwy. Restoration to one leg.
    Dim. 76 x 46 x 46 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #473

    Een lot van 2 vazen in blauw wit decor, porselein en aardewerk.

    A pair of 2 vases in blue and white decor, porcelain and earthenware.
    Dim. h 31.5 cm
    Estimate: € 125 / 25
  • #533
    Sèvres

    A set of 2 biscuit vases with a floral decor and gilded bronze ornaments and base. Both vases have damage to the flowers. They bear the Sèvres mark at the bottom.
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #595
    Bequet

    Een lot van meerkleurig keramiek, H. Bequet, bestaande uit 2 muurvaasjes (met schade) en een dekselvaas.

    A lot of multicolored ceramic by H. Bequet, consisting of 2 wall vases (with damage) and a lidded vase.
    Dim. h 33 (dekselvaas)
    Estimate: € 15 / 25
  • #208

    Dim. 35 x 30 x 10.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #357

    Een vintage geglazuurd keramisch kruisbeeld, niet gemerkt.

    A vintage glazed ceramic crucifix, unmarked.
    Dim. 28 x 19 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #553

    Dim. 17 x Ø18cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #145
    Sekurit

    Een zware rechthoekige patrijspoort in massief messing met hierin een foto van een driemaster. Met Sekurit glas.

    A heavy rectangular porthole in solid brass containing a photo of a three-master ship. With Sekurit glass.
    Dim. 47 x 63 x 9 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #85

    Een grote Delftse vaas met florale motieven, gemerkt onderaan: Koninklijke Goedewaagen.

    A large Delft vase with floral motifs, marked at the bottom: Royal Goedewaagen.
    Dim. h 57 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #135

    Een gepolychromeerd beeld van een engel in hout op sokkel, een arm, een vleugel en een deeltje van de sokkel manco. 18e eeuws.

    A polychrome wooden sculpture of an angel on a pedestal, missing an arm, a wing, and part of the pedestal. 18th century.
    Dim. h 70 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #215
    Favaro Cecchetto

    Dim. 32 x 38 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #547
    Steiff, Germany

    Een beer, Steiff Teddybär, 1909 replica, nr 406508, paars.

    A bear, Steiff Teddy bear, 1909 replica, no. 406508, purple.
    Dim. l 35 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #395
    Panamarenko

    “Vliegend werk”. Een kunstwerk als bouwpakket, uitgegeven in 2004 ter gelegenheid van de tentoonstelling ‘Te land, ter zee en in de lucht’ in het Vlaams parlement.

    "Flying work". An artwork as a DIY kit, issued in 2004 on the occasion of the exhibition 'By land, by sea and in the air' at the Flemish Parliament.
    Dim. 7 x 53 x 54 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #265

    A terracotta colored clay child's head on rectangular base. Signed.
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #157

    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #511

    Een houten paard op sokkel, rood en zwart geschilderd. Aziatische oorsprong.

    A wooden horse on a pedestal, painted red and black. Asian origin.
    Dim. 31.5 x 25 x 9 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #206

    Een antieke gietijzeren haardplaat afkomstig uit een kasteel, mogelijks gerelateerd aan de leerlooiersgilde. Met afbeeldingen van engelenhoofdjes, ambachten en een koningin? 17e/18e eeuws.

    An antique cast iron fireback from a castle, possibly related to the tanners' guild. Featuring images of angel heads, crafts, and a queen? 17th/18th century.
    Dim. h 196 x b 52 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #352

    Dim. 120 x 285 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #378

    Een Chinees sierzwaard met een decor van draken, zeer zwaar bronzen uitvoering.

    A Chinese ceremonial sword with dragon design, very heavy bronze construction.
    Dim. l 93.5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #588

    Een set van 2 vazen in Nanking aardewerk.

    A set of 2 vases in Nanking earthenware.
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 20 / 30

  • #344

    Dim. 12.5 x 10 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #532
    Dresden

    A group in porcelain depicting a noblewoman and gentleman with a hairdresser at the dressing table. Marked Dresden at the bottom.
    Dim. 30 x 35 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #134

    Twaalf affiches van Galerij De Zwarte Panter te Antwerpen. Voor Camiel van Breedam, Iris Clert(1972), Ibens - Lemmens (1972-1973), André Goezu, Jan Van Riet, Broniatowski, Patrick Conrad, Szukalski - Benoit, Alain Denis, Paul Snoek (1973), Bervoets - Pas - Goossens, Walter Goossens (1974)

    ,
    Dim. 90 x 60 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #166

    Een Vlaamse massief eikenhouten tafel, verlengbaar, met bolpoten.

    A Flemish solid oak table, extendable, with turned legs.
    Dim. 74 x 180 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #182
    Jos Stockbroeckx

    “Boszicht in herfst.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Forest view in autumn." Oil on canvas. Signed.
    Dim. 48,8 x 38,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #12
    Clement Pardon

    “Zomerbloemen.” Olieverf op doek, gesigneerd. Gedateerd 06/10/1960.

    "Summer Flowers." Oil on canvas, signed. Dated 06/10/1960.
    Dim. 38 x 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #365
    Hager Wiesner

    Een lot van 10 stapelstoelen met gechromeerd metalen frame, gestoffeerde zitting en houten armleuning. Gemerkt.

    Dim. 82 x 55 x 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #512

    “Compositie”. Geweven voorstelling.

    "Composition. Woven depiction."
    Dim. 100 x 75 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #244
    Henrik Van Leeuwen

    “Gebed bij ontbijt.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Prayer at Breakfast." Oil on canvas. Signed.
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #185

    Antiek armzeteltje met mooie geweven bekleding.

    Antique elbow chair with beautiful woven upholstery.
    Dim. hoogte 84 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #409
    Ben Baerten
    Period: °1946

    “Naïef Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1975.

    "Naive Village Scene". Oil on canvas. Signed and dated 1975.
    Dim. 43 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #269
    H. of M. De Maeyer

    “Lüneburgerheide.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.

    "Lüneburgerheide." Oil on canvas. Signed and dated 1949.
    Dim. 44 x 49 cm
    Estimate: € 120 / 140

Veiling van 25 & 26 Februari 2025

25 February 2025 19:00
26 February 2025 19:00