#658
Een grote vintage vaas gemerkt Jaeger Bavaria-Germany met een floraal motief.
#373
Een elektrische locomotief, spoor O, Bucherer Buco van speelgoedwinkel Christiaensen Antwerp, ca 1950. In zeer mooie staat.
An electric locomotive, gauge O, Bucherer Buco of toy store Christiaensen Antwerp, ca 1950. In very nice condition.No longer availableDim. l 22 cmEstimate: € 80/120 -
#41
Een bord van meerkleurig porselein, gedecoreerd met een wapenschild en bloemen. In de geest van Edmé Samson. XIX eeuw.
#209
#354
‘Moeder met kind’, Aquarel op papier, draagt handtekening.
#210
Een 14 karaats roze kleurige ring bezet met kleine witte en cognackleurige briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
A 14 carat pink colored ring set with small white and cognac colored brilliants with a combined weight of +- 1.50 ct.No longer availableDim. 5,10 gEstimate: € 800/1000 -
#512Salvador Dali
#187
#488Massimiliano Ventura RigantePeriod: 2022
“Bullet Hermés”. Een limited edition Bullet Art sculptuur met opschrift “Hermés Paris”, door MVG art, onderaan gesigneerd en met certificaat.
Bullet Hermes. A limited edition Bullet Art sculpture with the inscription “Hermés Paris”, by MVG art, signed on the bottom and with certificate.No longer availableDim. 36cmEstimate: € 150/250 -
#23Karlsbader
#161Vassily Yacovlevitch GratchevPeriod: 1831 - 1905
"Troika, a charioteer on a sleigh drawn by three horses". Bronze group. Bears signature.No longer availableDim. 22 x 42 cmEstimate: € 800/900 -
#349
Church chair painted grey and with a wicker seat.No longer availableDim. H:116cmEstimate: € 25/30