#3“Ganesha”. Een bronzen beeldje.
"Ganesha." A bronze statue.No longer availableOnline onlyDim. 13,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#220Een gevarieerd lot van 19 vintage glazen bestaande uit 3 sets: 7 wijnglazen in uraniumglas, 5 römerglazen en 7 borrelglaasjes.
A varied lot of 19 vintage glasses consisting of 3 sets: 7 wine glasses in uranium glass, 5 rummer glasses, and 7 shot glasses.No longer availableOnline onlyDim. h 15.5 x Ø 8 cmEstimate: € 30 / 50 -
#239Limoges FranceEen 4-delige porseleinen toiletset, gemerkt Limoges France.
#117Een 84-delig verzilverd bestek voor 12 personen. Gemerkt Silver 100. In koffer.
#99Een piramide samengesteld uit blokjes malachiet.
#82Ideal BrennerEen oud koperen olielamp. Gemerkt Ideal Brenner 20” en glas gemerkt Krystal Electric 18”.
#142Een kandelaar in kristal, gemerkt met sticker met opschrift: Lead crystal, made in Germany.
#110Een oude houten dwarsfluit, 3-delig. Kurk met slijtage.
An old wooden transverse flute, 3-piece. Cork with wear.No longer availableOnline onlyDim. 70 cmEstimate: € 20 / 40 -
#231“Muzikant aan de herberg”. Een in gepatineerd hout gesculpteerd paneel.
"Musician at the inn." A panel sculpted in patinated wood.No longer availableOnline onlyDim. 57 x 46 cmEstimate: € 60 / 80