#350Colladon & fils, Fr CresensEen lot van 2 zakhorloges, Colladon & fils en Fr Cresens, Diest.
A lot of 2 pocket watches, Colladon & fils and Fr Cresens, Diest.No longer availableDim. Ø 5.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#606Een rechthoekig eikenhouten salontafel in rustieke stijl.
#21Steiff“Macki, Micki, Mucki,...”. Een lot van 5 vintage Steiff egeltjes.
“Macki, Micki, Mucki,...”. A lot of 5 vintage Steiff hedgehogs.No longer availableDim. 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#70Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.70 ct.No longer availableDim. 4,15 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#601Een Chinees bronzen ritueel wijnvat.
#667E. Benezit“Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs”. 10 delen in linnen banden. Ed. Gründ, Paris 1976. Zeer goede staat. Evenals Paul Piron, “De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw”. 2 delen in linnen band. Ed. Art in Belgium 1999. En “Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830”. 1 deel in linnen band. Ed. Arto 1987. Alle zeer goede staat.
"Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs". 10 volumes in cloth bindings. Ed. Gründ, Paris 1976. Very good condition. Also Paul Piron, "De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw". 2 volumes in cloth binding. Ed. Art in Belgium 1999. And "Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830". 1 volume in cloth binding. Ed. Arto 1987. All in very good condition.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#432Dordevic MiodragPeriod: 1936*“Abstracte compositie”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaagn gesigneerd.
"Abstract composition". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 2,5 x 32 cmEstimate: € 150 / 250