Een 19de eeuwse klassieke staande klok.

A 19th century classic grandfather clock.
Dim. h 217 cm
SKU: 1712240554.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #554
Estimate: € 60 / 80

  • #467
    Rivarossi Atlas

    Een lot van 25 varia treinwagons N schaal, Atlas & Rivarossi. Diverse modellen in originele verpakking.

    A lot of 25 various N scale train cars, Atlas & Rivarossi. Various models in original packaging.
    Dim. 16 & ... & 12 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #119

    "Flower still life". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 79 x 69 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #139
    John Califano
    Period: 1864 - 1924

    “Schaapjes bij maanlicht”, een schilderij, olieverf op doek (uitgesneden en herdoekt), gesigneerd John Califano.

    "Sheep in Moonlight", a painting, oil on canvas (cut out and re-draped), signed John Califano.
    Dim. 35 x 57 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #183
    S.F.B.J. Paris 10

    Een antieke pop, S.F.B.J. Paris 10 gemerkt, porselein hoofd, echt haar, oorbellen in gepiercete oren en scharnierende kniegewrichten. Met originele kledij en parasol. Circa 1900.

    An antique doll, marked S.F.B.J. Paris 10, porcelain head, real hair, pierced ears with earrings, and hinged knee joints. Complete with original clothing and parasol. Circa 1900.
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #658

    “Secours”, een bronskleurig beeld in zamak van een zeebonk, gesigneerd Waagen. Op groen marmeren sokkel.

    "Secours", a bronze-colored sculpture in zamak of a sailor, signed Waagen. On a green marble base.
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #363

    Een paar vazen in terracotta, bronskleurig met zwarte voet.

    A set of 2 terracotta vases, bronze-colored with a black base.
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #239
    Floris Jespers

    “Bloemenstilleven met klaprozen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Flower still life with poppies." Oil on canvas. Signed.
    Dim. 57 x 47 cm
    Estimate: € 180 / 260
  • #374
    Roméo Dumouolin

    “Leçons de catéchisme” Kleurenets op papier. Gesigneerd buiten de plaat. Vochtplekken.

    "Lessons of catechism" Color etching on paper. Signed outside the plate. Water stains.
    Dim. 31 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #180

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een rodoliet van +- 0,40 ct.

    An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct. and a rhodolite of approximately 0.40 ct.
    Dim. 2,58 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #317
    VB

    Een inktpothouder in verzilverd metaal op groen marmeren sokkel met 4 gelaatsuitdrukkingen. Gemonogrammeerd VB.

    An inkwell holder in silver-plated metal on a green marble base with 4 facial expressions. Monogrammed VB.
    Dim. 15 x 18 x 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #461
    Natan

    Een vintage lederen handtas, gemerkt Natan. Binnen

    A vintage leather handbag, marked Natan. Inside
    Dim. 17 x 26 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #165

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met centrale briljanten gezamenlijk 0,64 ct. GVS1 en briljanten gezamenlijk 0,16 ct.

    A pair of 18 kt yellow gold earrings set with central brilliant-cut diamonds totaling 0.64 ct GVS1 and brilliant-cut diamonds totaling 0.16 ct.
    Dim. 2,83 g
    Estimate: € 900 / 1000

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00