Een 19de eeuwse klassieke staande klok.

A 19th century classic grandfather clock.
Dim. h 217 cm
SKU: 1712240554.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #554
Estimate: € 60 / 80

  • #295

    Een vintage canapé met gestoffeerde zitting en 2 bijhorende kussentjes. Gesteund op 4 houten pootjes.

    A vintage sofa with upholstered seat and 2 matching cushions. Supported by 4 wooden legs.
    Dim. 85 x 160 x 90 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #347
    Alberani Vecchiotti

    Dim. h 69 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #330

    Twee verschillende fijne parelhalssnoeren waarvan één met zilveren slot.

    Two different fine pearl necklaces, one with a silver clasp.
    Dim. L: 20 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #341
    Schatz

    Een scheepsklok gemonteerd op houten plank, Schatz Royal Mariner.

    A ship's clock mounted on a wooden board, Schatz Royal Mariner.
    Dim. h 10 x Ø 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #154
    Pierre Creixams

    “Vaison La Romaine”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd, verso getiteld. Enige craquelé in de verf aanwezig. Herkomst: privé collectie Paul van Ostayen.

    "Vaison La Romaine." A painting, oil on canvas, signed at the bottom, titled on the back. Some craquelure present in the paint. Provenance private collection of Paul van Ostaijen.
    Dim. 59 x 73 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #381

    Een blauw en witte Nanking dekselvaas met fo-hond bovenaan.

    A blue and white Nanking covered vase with a foo dog on top.
    Dim. h 25,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #211
    Capo di Monte

    “Neptunus, god van water en zee”, een groep in blanc-de-Chine op een houten sokkel, gemerkt Capo-Di-Monte. De staart van de zeemeerman in afgebroken maar nog aanwezig.

    "Neptune, god of water and sea," a group in blanc-de-Chine on a wooden base, marked Capo-Di-Monte. The tail of the mermen is broken off but still present.
    Dim. 38 x 34 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #21
    Steiff

    “Macki, Micki, Mucki,...”. Een lot van 5 vintage Steiff egeltjes.

    “Macki, Micki, Mucki,...”. A lot of 5 vintage Steiff hedgehogs.
    Dim. 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #285

    Een antiek likeurkeldertje in gefineerd hout met koperen inleg voorzien van 4 kleurloos kristallen karafjes en zes borrelglaasjes. 6 ontbrekende borreltjes en kleine schade aan het fineer en inlegwerk.

    An antique liqueur cellar in veneered wood with copper inlay, featuring 4 colorless crystal decanters and six shot glasses. 6 missing shot glasses and minor damage to the veneer and inlay work.
    Dim. 26 x 32 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #363

    Een paar vazen in terracotta, bronskleurig met zwarte voet.

    A set of 2 terracotta vases, bronze-colored with a black base.
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #126

    Een massief eikenhouten legkast met 2 deuren en 2 lade.

    A solid oak bookcase with 2 doors and 2 drawers.
    Dim. 208 x 190 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #207
    Koos Van der Kaaij
    Period: 1900 - 1976

    "Mother with child." A terracotta sculpted statue. Signed at the bottom. Presumed numbering is "8/12".
    Dim. 65cm
    Estimate: € 200 / 300

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00