#94Karel HeymansPeriod: 1899-1974“Soldaten rond het vuur”. Een schilderij, olieverf op paneel, bovenaan gesigneerd.
"Soldiers around the fire". A painting, oil on panel, signed at the top.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#323Een grote koperen ketel met handvat en op pootjes, naar oud voorbeeld.
#124P.J. Mene“Caballos.” Bronzen beeld, gesigneerd.
#256Een massief eikenhouten commode met 5 laden.
#43Een eikenhouten wandconsole met gesculpteerd hoofd, monogram aan de zijkant. Vroeg 19e eeuw.
An oak wall console with sculpted head, monogram on the side. Early 19th century.No longer availableDim. 21 x 11 x 10 cmEstimate: € 80 / 120 -
#232Jean-Baptiste MadouEen lot van drie potloodtekeningen, gesigneerd. ‘Slapende man op stoel’, ‘Man met hoed en schilderij’ en ‘De markt’.
#700Chemin de FerEen metalen zakhorloge, evenals een lotje uurwerkjes.
A metal pocket watch, as well as a collection of small clocks.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#588Een paar gemberpotten van blauw en wit porselein, met lang levensymbolen. Met porseleinen deksels.
A pair of blue and white porcelain ginger jars, decorated with symbols of longevity. With porcelain lids.No longer availableDim. 22 cmEstimate: € 120 / 140 -
#435Een vuurketting en een zilveren parfumflesje als hanger te gebruiken.
#607Muller Frères, LunévilleEen sierlampje in camee glas, gemerkt met label Verreries d’Art - Muller Frères de Luneville.
#510Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale saffier van 0,82 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,26 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central sapphire of 0.82 ct. and diamonds totaling 0.26 ct.No longer availableDim. 7,13 gEstimate: € 1700 / 1900