Een 19de eeuwse klassieke staande klok.

A 19th century classic grandfather clock.
Dim. h 217 cm
SKU: 1712240554.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #554
Estimate: € 60 / 80

  • #350
    Colladon & fils, Fr Cresens

    Een lot van 2 zakhorloges, Colladon & fils en Fr Cresens, Diest.

    A lot of 2 pocket watches, Colladon & fils and Fr Cresens, Diest.
    Dim. Ø 5.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #430
    Gamages London

    “Navigator”. Een polshorloge-chronograph met quartzwerk en rubberen band. In oorspronkelijke verpakking Nieuwstaat.

    "Navigator" A wristwatch chronograph with quartz movement and rubber strap. In original packaging. Like new condition.
    Estimate: € 180 / 220
  • #606

    Een rechthoekig eikenhouten salontafel in rustieke stijl.

    A rectangular oak coffee table in rustic style.
    Dim. 44 x 195 x 115 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #329
    D. Carlier

    "Water lilies on the pond", a painting, oil on canvas, signed D. Carlier.
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #21
    Steiff

    “Macki, Micki, Mucki,...”. Een lot van 5 vintage Steiff egeltjes.

    “Macki, Micki, Mucki,...”. A lot of 5 vintage Steiff hedgehogs.
    Dim. 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #70

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.70 ct.
    Dim. 4,15 g
    Estimate: € 1100 / 1200
  • #601

    Een Chinees bronzen ritueel wijnvat.

    A Chinese bronze ritual wine vessel.
    Dim. 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #129
    Pierre Scoupreman

    “Le Bouquet d’anniversaire”. Een schilderij, onderaan gesigneerd en gedateerd 1932.

    "The Birthday Bouquet." A painting, signed and dated 1932 at the bottom.
    Dim. 95 x 117 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #191

    A bronze bracelet with engraved lines in the decoration. Presumably ancient Roman.
    Dim. 81,28 g
    Estimate: € 100 / 200
  • #667
    E. Benezit

    “Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs”. 10 delen in linnen banden. Ed. Gründ, Paris 1976. Zeer goede staat. Evenals Paul Piron, “De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw”. 2 delen in linnen band. Ed. Art in Belgium 1999. En “Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830”. 1 deel in linnen band. Ed. Arto 1987. Alle zeer goede staat.

    "Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs". 10 volumes in cloth bindings. Ed. Gründ, Paris 1976. Very good condition. Also Paul Piron, "De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw". 2 volumes in cloth binding. Ed. Art in Belgium 1999. And "Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830". 1 volume in cloth binding. Ed. Arto 1987. All in very good condition.
    Estimate: € 60 / 80
  • #411

    Een vaas in Chinees porselein, Dayazhai stijl, vogels en bloemen in het decor.

    A vase in Chinese porcelain, Dayazhai style, decorated with birds and flowers.
    Dim. h 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #432
    Dordevic Miodrag
    Period: 1936*

    “Abstracte compositie”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaagn gesigneerd.

    "Abstract composition". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    Dim. 2,5 x 32 cm
    Estimate: € 150 / 250

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00