Other lots in this auction
-
#166
Een vintage schaal uit amberkleurig glas met smeedwerk.
A vintage bowl of amber glass with ironwork.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 30 cmH: 23 cmEstimate: € 40/45 -
#247
Een verzilverde punchbowl op schotel, de randen versierd met druivenranken.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. Ø 45,5 cm H. 22,5 cmEstimate: € 60/100 -
#39
Een lot met de hand geschilderde tinnen soldaatjes. 18 stuks
A lot of hand-painted tin soldiers. 18 pcsNo longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. H: 3-6 cmEstimate: € 90/110 -
#208
Een lot van 5 biscuit beeldjes met mandjes, versierd met divers decor in het reliëf. Beige mand met meerdere manco’s.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. H: 9-24 cm -
#54Boch La Louvière
Een aardewerken vaas met bloemdecor en vergulde accenten.
An earthenware vase with floral decoration and gilded accents.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h 44,5 cmEstimate: € 35/45 -
#299Val Saint Lambert
Een kandelaar van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Bougeoir en cristal taillé incolore. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 10,5 cmEstimate: € 25/35 -
#296
Twee grote schotels van meerkleurig glas.
Deux grands plats en verre multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 58 x 17 cm & 32 x 24 cmEstimate: € 25/35 -
#293Guerin
Een aardewerken kan met decor van oogstende Egyptenaren. Onderaan gemerkt, en met wapenschild ‘Puratos’.
Une verseuse en faïence à décor d'Égyptiens moissonneurs. Marqué en bas, et avec armoiries 'Puratos'.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h 35 cmEstimate: € 40/60 -
#107Gotha Pfeffer
Een lot van 2 Gotha Pfeffer porseleinen hondjes, onderaan gemerkt.
A lot of 2 Gotha Pfeffer porcelain dogs, marked at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 14 x 15cmEstimate: € 25/50 -
#194
Een lot van 2 kunstboeken.
A lot of 2 art books.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 20/25 -
#141Matchbox Dinky Collection
Twee modelautootjes op schaal 1:43:- DY-11 1948 Tucker Torpedo.- DY-16 1967 Ford Mustang Fast BackIn originele doosjes.
Two 1:43 scale model cars: - DY-11 1948 Tucker Torpedo. - DY-16 1967 Ford Mustang Fast Back In original boxes.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40/50 -
#197
Een lot Imari porselein bestaande uit een vaas met deksel en divers decor versierd en kaarsenhouden.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. H: 7-24 cm