Similar lots by type
-
#133
Een set van 2 vintage aardewerken vazen/schenkkannen, de ene met geometrisch patroon gemerkt Merkelbach Goebel salzglasur, de andere draagt het monogram WK.
A set of 2 vintage earthenware vases/pitchers, one with a geometric pattern marked Merkelbach Goebel salzglasur, the other bears the monogram WK.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h 23 cmEstimate: € 20/30 -
#50
Een geglazuurde majolica cache-pot met een decor van bloemen, ca 1900. Heeft een haarlijnscheurtje aan de boord en kleine schilferschade.
A glazed majolica cache-pot with a floral decor, circa 1900. Has a hairline crack on the rim and minor chipping.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h 39 x Ø 35 cmEstimate: € 20/30 -
#246T. G. Green & Co.
“Old Canterbury”. Een Engels aardewerken schenkkan. Kleine schilfer aan de tuit.
"Vieux Cantorbéry". Une verseuse en faïence anglaise. Petit éclat au bec.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25/40 -
#87
Een lot van 6 porselein varia. Bestaande uit een theekannetje, kopje, potje en enkele schoteltjes.
A lot of 6 porcelain variations. Consisting of a teapot, cup, pot, and several saucers.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 30/35 -
#233Delfts blauw Chemkefa.
Een bord van Delfts plateel met een blauw-wit decor van “De man met de tulband” naar Rembrandt in het decor. Gemerkt. Minieme randschilfer.
Une assiette en faïence de Delft à décor bleu et blanc de "L'homme au turban" d'après Rembrandt dans le décor. Marqué. Éclat de bord minimal.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 39,5 cmEstimate: € 25/35 -
#3Bay Keramik
Een vintage keramische vaas, Bay-keramik, West-Germany.
A vintage ceramic vase, Bay-keramik, West-Germany.No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 €Dim. h 20 x Ø 9 cmEstimate: € 10/15 -
#132
Een set van twee 19e eeuwse rood koperen kandelaars.
A set of two 19th-century red copper candlesticks.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 24 cmEstimate: € 15/25 -
#162
Een lot van 2 Chinese Satsuma vazen met divers decor. 1 met opening boven en onderaan, vermoedelijk als staande lamp deco.
A lot of 2 Chinese Satsuma vases with assorted decorations. 1 with opening at the top and bottom, possibly for use as a standing lamp decoration.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 47 & 41cmEstimate: € 20/40 -
#199
Een gevarieerd lot bestaande uit: een zwarte W. Germany vaas, een blauw porseleinen vaasje, een roze opaline vaasje, een kobaltblauwe bonbonniere, een speldenhouder, een oud boekje, een speculoosplankje en een biscuit wijwatervat met de beeltenis van een engel waarvan de vingers van 1 hand afgebroken zijn.
A mixed lot consisting of: a black W. Germany vase, a blue porcelain vase, a pink opaline vase, a cobalt blue bonbonniere, a pin cushion, an old booklet, a speculoos baking mold, and a bisque holy water font featuring an angel with broken fingers on one hand.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h 30 cm (wijwatervat)Estimate: € 20/30 -
#81
Een lot van 6 Japans Imari porseleinen borden met divers decor.
A set of 6 Japanese Imari porcelain plates with various designs.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. Ø21,5cmEstimate: € 30/40 -
#2
Een terracotta beeldje van een zittend meisje, getekend Geert Kunen.
A terracotta statue of a sitting girl, signed Geert Kunen.No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 €Dim. h 16 cmEstimate: € 5/10 -
#39
Een oud handtasje met metalen beugel en zwarte stof.
An old handbag with a metal frame and black fabric.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 21 x b 24 cmEstimate: € 10/15 -
#235
Vier diverse schalen en asbakken van kristal, groen, blauw en kleurloos. De grootste gemerkt van Val St-Lambert.
Quatre bols et cendriers divers en cristal, vert, bleu et incolore. Le plus grand avec marque du Val St-Lambert.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 12 à 22 cmEstimate: € 40/50 -
#234Val Saint Lambert
Twee kristallen asbakken, een roze en een groene. Onderaan gemerkt.
Deux cendriers en cristal, un rose et un vert. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø 16 cmEstimate: € 25/35 -
#254Mouzin Lecat Boch Frères Keramis
Een lot blauw-wit porselein bestaande uit 2 borden gemerkt Mouzin Lecat & Cie - Nimy en terrine gemerkt Boch Frères Keramis 1855.
A lot of blue and white porcelain consisting of 2 plates marked Mouzin Lecat & Cie - Nimy, and a tureen marked Boch Frères Keramis 1855.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. Ø: 24 cmH: 16 cmEstimate: € 40/60 -
#259
Een Mediterraan schotelverwarmer in aardewerk .
A Mediterranean dishwarmer in earthenware.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 11 , diam 20 cmEstimate: € 30/40 -
#178May Claerhout
Een aardewerken wandsculptuur, gesigneerd.
A terracotta wall sculpture, signed.No longer availableOnline onlyActive bid: 32.00 €Dim. 26 x 20cmEstimate: € 40/50 -
#244Paul Sersté
Een lot van 2 kinderhoofdjes waarvan een houten beeldje gesigneerd Patrick op sokkel en een terracotta hoofdje getekend P Sersté, Belgium, eveneens op sokkel.
A lot of 2 child's heads, one wooden sculpture signed Patrick on a pedestal, and a terracotta head signed P Sersté, Belgium, also on a pedestal.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h 30 cmEstimate: € 60/80 -
#248
Een Brussels porseleinen handgeschilderd waterreservoir, met decor van vissers. Midden 19 eeuw.
A Brussels porcelain hand-painted water reservoir, with fishermen's decor. Mid 19th century.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h 32 cmEstimate: € 35/45 -
#89
Een lot antiek aardewerken tegels.
A lot of antique ceramics tiles.No longer availableOnline onlyActive bid: 96.00 €Estimate: € 40/50 -
#78
Een lot van 6 Aziatisch porseleinen borden, gemengd decor.
A lot of 6 Asian porcelain plates, mixed design.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. Ø25cmEstimate: € 30/35 -
#251Moustier
Een siercoupe van veelkleurig aardewerk met een vrouw in klederdracht op het plat. XIXde eeuw. We voegen er een dito jonger bord aan toe met het opschrift “Liberté, Egalité, Fraternité”, onderaan gesigneerd.
Une coupe décorative en faïence multicolore avec une femme en costume traditionnel sur l'étagère. XIXème siècle. On rajoute une assiette idem plus jeune avec l'inscription « Liberté, Egalité, Fraternité », signée en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. H. 22,5 cmEstimate: € 50/80 -
#185
Een Chinese Satsuma vaas, meerkleurig met vergulde handvaten, floraal decor en vogels versierd. Onderaan gemerkt.
A Chinese Satsuma vase, multicolored with gilded handles, adorned with floral decor and birds. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 59cmEstimate: € 40/60 -
#83
Een lot van 7 blauw-wit porseleinen borden met divers decor.
A set of 7 blue and white porcelain plates with various decorations.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. Ø25cmEstimate: € 35/45
Other lots in this auction
-
#258
Een paar Duitse messingen obussen uit de Eerste Wereldoorlog.
Une paire d'obus allemands en laiton de la Première Guerre mondiale.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 56 cmEstimate: € 80/100 -
#197
Een vergrote fotoaffiche van Charles Trenet. Achteraan gedateerd 1971. Slijtage.
An enlarged photo poster by Charles Trenet. Dated 1971 on the back. Wear.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 49 x 39 cmEstimate: € 15/20 -
#140
Een gevarieerd lot van verzilverde en inox serviesdelen bestaande uit: 6 schalen, 1 terrine, 1 sauskom, 2 koffiefilters/tassen, 1 kandelaar, 7 kleine schaaltjes en kommetjes, 1 theezeefje, 1 asbakje, 1 lepel, 1vaasje, 1 glazen vaas (beschadigd) en een setje van 10 glazen kaarsvetopvangers.
A varied lot of silver-plated and stainless steel tableware consisting of: 6 bowls, 1 tureen, 1 gravy boat, 2 coffee filters/cups, 1 candlestick, 7 small bowls and dishes, 1 tea strainer, 1 ashtray, 1 spoon, 1 vase, 1 glass vase (damaged), and a set of 10 glass candle wax catchers.No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Estimate: € 30/40 -
#34
Een Chinese dekselvaas.
A Chinese lidded vase.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 25 cmEstimate: € 5/10 -
#91
Een varia lot van 6 stuks, kristal en kleurloos glas.
A mixed lot of 6 pieces, crystal and colorless glass.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h 18 cmEstimate: € 30/40 -
#257
Twee parfumflesjes van Gauthier.
Two perfume bottles by Gauthier.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 40/60 -
#45
Een lot van 2 verzilverde dienbladen, waarvan 1 gemerkt Wiskeman en 2 schaaltjes.
A lot of 2 silver-plated trays, one marked Wiskeman, and 2 bowls.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 36 x 27cmEstimate: € 20/40 -
#164
Een xxl industriele lamp, Calex Holland.
An XXL industrial lamp, Calex Holland.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h 38 x Ø 24 cmEstimate: € 15/25 -
#247
Een lot van 5 kristallen schalen en vaas.
A lot of 5 crystal bowls and vase.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. H: 5-23 cmEstimate: € 25/50 -
#103Royal Tettau
“Royal Tettau”. Een Duits porseleinen theeservies, bestaande uit 15 kopjes, melkkannetje, suikerpot, theekan en 5 schoteltjes.
"Royal Tettau". A German porcelain tea set, consisting of 15 cups, a small milk jug, a sugar bowl, a teapot, and 5 saucers.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 50/100 -
#127Faïencerie
Een lot van 15 aardewerken sierborden, beschilderd met diverse taferelen.
A lot of 15 earthenware decorative plates, painted with various scenes.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 75/125 -
#209
Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
A lot of luxury perfume samples from different brands including: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace, and others.No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 €Estimate: € 20/25