Similar lots by type
-
#248Een Brussels porseleinen handgeschilderd waterreservoir, met decor van vissers. Midden 19 eeuw.
A Brussels porcelain hand-painted water reservoir, with fishermen's decor. Mid 19th century.No longer availableOnline onlyDim. h 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#39Een oud handtasje met metalen beugel en zwarte stof.
An old handbag with a metal frame and black fabric.No longer availableOnline onlyDim. h 21 x b 24 cmEstimate: € 10 / 15 -
#234Val Saint LambertTwee kristallen asbakken, een roze en een groene. Onderaan gemerkt.
Deux cendriers en cristal, un rose et un vert. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø 16 cmEstimate: € 25 / 35 -
#254Mouzin Lecat Boch Frères KeramisEen lot blauw-wit porselein bestaande uit 2 borden gemerkt Mouzin Lecat & Cie - Nimy en terrine gemerkt Boch Frères Keramis 1855.
A lot of blue and white porcelain consisting of 2 plates marked Mouzin Lecat & Cie - Nimy, and a tureen marked Boch Frères Keramis 1855.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 24 cmH: 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#87Een lot van 6 porselein varia. Bestaande uit een theekannetje, kopje, potje en enkele schoteltjes.
A lot of 6 porcelain variations. Consisting of a teapot, cup, pot, and several saucers.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#89Een lot antiek aardewerken tegels.
A lot of antique ceramics tiles.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#81Een lot van 6 Japans Imari porseleinen borden met divers decor.
A set of 6 Japanese Imari porcelain plates with various designs.No longer availableOnline onlyDim. Ø21,5cmEstimate: € 30 / 40 -
#78Een lot van 6 Aziatisch porseleinen borden, gemengd decor.
A lot of 6 Asian porcelain plates, mixed design.No longer availableOnline onlyDim. Ø25cmEstimate: € 30 / 35 -
#83Een lot van 7 blauw-wit porseleinen borden met divers decor.
A set of 7 blue and white porcelain plates with various decorations.No longer availableOnline onlyDim. Ø25cmEstimate: € 35 / 45 -
#246T. G. Green & Co.“Old Canterbury”. Een Engels aardewerken schenkkan. Kleine schilfer aan de tuit.
"Vieux Cantorbéry". Une verseuse en faïence anglaise. Petit éclat au bec.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25 / 40 -
#3Bay KeramikEen vintage keramische vaas, Bay-keramik, West-Germany.
A vintage ceramic vase, Bay-keramik, West-Germany.No longer availableOnline onlyDim. h 20 x Ø 9 cmEstimate: € 10 / 15 -
#244Paul SerstéEen lot van 2 kinderhoofdjes waarvan een houten beeldje gesigneerd Patrick op sokkel en een terracotta hoofdje getekend P Sersté, Belgium, eveneens op sokkel.
A lot of 2 child's heads, one wooden sculpture signed Patrick on a pedestal, and a terracotta head signed P Sersté, Belgium, also on a pedestal.No longer availableOnline onlyDim. h 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#50Een geglazuurde majolica cache-pot met een decor van bloemen, ca 1900. Heeft een haarlijnscheurtje aan de boord en kleine schilferschade.
A glazed majolica cache-pot with a floral decor, circa 1900. Has a hairline crack on the rim and minor chipping.No longer availableOnline onlyDim. h 39 x Ø 35 cmEstimate: € 20 / 30 -
#259Een Mediterraan schotelverwarmer in aardewerk .
A Mediterranean dishwarmer in earthenware.No longer availableOnline onlyDim. h 11 , diam 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#185Een Chinese Satsuma vaas, meerkleurig met vergulde handvaten, floraal decor en vogels versierd. Onderaan gemerkt.
A Chinese Satsuma vase, multicolored with gilded handles, adorned with floral decor and birds. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 59cmEstimate: € 40 / 60 -
#199Een gevarieerd lot bestaande uit: een zwarte W. Germany vaas, een blauw porseleinen vaasje, een roze opaline vaasje, een kobaltblauwe bonbonniere, een speldenhouder, een oud boekje, een speculoosplankje en een biscuit wijwatervat met de beeltenis van een engel waarvan de vingers van 1 hand afgebroken zijn.
A mixed lot consisting of: a black W. Germany vase, a blue porcelain vase, a pink opaline vase, a cobalt blue bonbonniere, a pin cushion, an old booklet, a speculoos baking mold, and a bisque holy water font featuring an angel with broken fingers on one hand.No longer availableOnline onlyDim. h 30 cm (wijwatervat)Estimate: € 20 / 30 -
#133Een set van 2 vintage aardewerken vazen/schenkkannen, de ene met geometrisch patroon gemerkt Merkelbach Goebel salzglasur, de andere draagt het monogram WK.
A set of 2 vintage earthenware vases/pitchers, one with a geometric pattern marked Merkelbach Goebel salzglasur, the other bears the monogram WK.No longer availableOnline onlyDim. h 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#251MoustierEen siercoupe van veelkleurig aardewerk met een vrouw in klederdracht op het plat. XIXde eeuw. We voegen er een dito jonger bord aan toe met het opschrift “Liberté, Egalité, Fraternité”, onderaan gesigneerd.
Une coupe décorative en faïence multicolore avec une femme en costume traditionnel sur l'étagère. XIXème siècle. On rajoute une assiette idem plus jeune avec l'inscription « Liberté, Egalité, Fraternité », signée en bas.No longer availableOnline onlyDim. H. 22,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#2Een terracotta beeldje van een zittend meisje, getekend Geert Kunen.
A terracotta statue of a sitting girl, signed Geert Kunen.No longer availableOnline onlyDim. h 16 cmEstimate: € 5 / 10 -
#233Delfts blauw Chemkefa.Een bord van Delfts plateel met een blauw-wit decor van “De man met de tulband” naar Rembrandt in het decor. Gemerkt. Minieme randschilfer.
Une assiette en faïence de Delft à décor bleu et blanc de "L'homme au turban" d'après Rembrandt dans le décor. Marqué. Éclat de bord minimal.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 39,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#178May ClaerhoutEen aardewerken wandsculptuur, gesigneerd.
A terracotta wall sculpture, signed.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 20cmEstimate: € 40 / 50 -
#162Een lot van 2 Chinese Satsuma vazen met divers decor. 1 met opening boven en onderaan, vermoedelijk als staande lamp deco.
A lot of 2 Chinese Satsuma vases with assorted decorations. 1 with opening at the top and bottom, possibly for use as a standing lamp decoration.No longer availableOnline onlyDim. 47 & 41cmEstimate: € 20 / 40 -
#235Vier diverse schalen en asbakken van kristal, groen, blauw en kleurloos. De grootste gemerkt van Val St-Lambert.
Quatre bols et cendriers divers en cristal, vert, bleu et incolore. Le plus grand avec marque du Val St-Lambert.No longer availableOnline onlyDim. 12 à 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#132Een set van twee 19e eeuwse rood koperen kandelaars.
A set of two 19th-century red copper candlesticks.No longer availableOnline onlyDim. h 24 cmEstimate: € 15 / 25
Other lots in this auction
-
#93Een biscuit beeldje met de melkboerin en haar hondenkar. Kleine letsels. Niet gemerkt.
A biscuit figurine of the milkmaid and her dog cart. Small damages. Not marked.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#151RoemerEen lot van 10 vintage Roemer wijnglazen met groen geribbelde voet.
A set of 10 vintage Roemer wine glasses with green ribbed stems.No longer availableOnline onlyDim. 13,5cmEstimate: € 60 / 90 -
#164Een xxl industriele lamp, Calex Holland.
An XXL industrial lamp, Calex Holland.No longer availableOnline onlyDim. h 38 x Ø 24 cmEstimate: € 15 / 25 -
#12Een set van 2 Afrikaanse hoofden in houtsnijwerk met koperen versiering.
A set of 2 African heads in wood carving with copper embellishment.No longer availableOnline onlyDim. h 43 cmEstimate: € 20 / 30 -
#204Les Cordes‘Fantasia 49’ Een fantasiehalssnoer in rose kunststof.
'Fantasia 49' A fantasy necklace made of pink plastic.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#239Een glazen wijnkoeler met verzilverde handvaten.
A glass wine cooler with silver-plated handles.No longer availableOnline onlyDim. 25 x Ø29cmEstimate: € 40 / 60 -
#247Een lot van 5 kristallen schalen en vaas.
A lot of 5 crystal bowls and vase.No longer availableOnline onlyDim. H: 5-23 cmEstimate: € 25 / 50 -
#216JacobEen paar pijpenkoppen van deels beschilderde witte pijpaarde in de vorm van bebaarde mannen. Gemerkt.
A pair of partly painted white clay pipe bowls in the shape of bearded men. Marked.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#123Een lot Chinees porselein, bestaande uit een grote vaas, een klein vaasje, een bloempot en een sierbord. Bijgevoegd een Satsuma stijl sierbord. Allen meerkleurig versierd met diverse taferelen in het decor en onderaan gemerkt.
A lot of Chinese porcelain, consisting of a large vase, a small vase, a flowerpot, and a decorative plate. Attached is a plate in the Satsuma style. All decorated in multiple colors with various scenes in the design and marked at the bottom.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#218Capo di MonteEen lot van 4 Capodimonte beeldjes op een verguld voetje bestaande uit een jonge heer met fazant, een engeltje, ee, jongen met een gans en een meisje met bloemen. Hierbij toegevoegd een porseleinen kussentje met een geslepen kristallen bol. Kleine schade aan het beeldje met het bloemenmeisje.
A set of 4 Capodimonte figurines on a gilded base, including a young man with a pheasant, an angel, a boy with a goose, and a girl with flowers. Also included is a porcelain cushion with a cut crystal ball. Small damage to the figurine of the flower girl.No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#159Een verzilverd metalen kandelaar in de vorm van een Korinthische zuil naar Engels voorbeeld.
A silver-plated metal candlestick in the shape of a Corinthian column, inspired by English design.No longer availableOnline onlyDim. H. 26,5 cmEstimate: € 35 / 40 -
#140Een gevarieerd lot van verzilverde en inox serviesdelen bestaande uit: 6 schalen, 1 terrine, 1 sauskom, 2 koffiefilters/tassen, 1 kandelaar, 7 kleine schaaltjes en kommetjes, 1 theezeefje, 1 asbakje, 1 lepel, 1vaasje, 1 glazen vaas (beschadigd) en een setje van 10 glazen kaarsvetopvangers.
A varied lot of silver-plated and stainless steel tableware consisting of: 6 bowls, 1 tureen, 1 gravy boat, 2 coffee filters/cups, 1 candlestick, 7 small bowls and dishes, 1 tea strainer, 1 ashtray, 1 spoon, 1 vase, 1 glass vase (damaged), and a set of 10 glass candle wax catchers.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40

