Similar lots by type
-
#188
Een beeld in terracotta voorstellend Jezus Christus. Een deel van het voetstuk ontbreekt en schade achteraan de schouder. Gesigneerd op het overblijvende deel van het voetstuk.
A terracotta sculpture depicting Jesus Christ. Part of the pedestal is missing and there is damage to the back of the shoulder. Signed on the remaining part of the pedestal. -
#181Boch Luxembourg
Een aardewerken tabakspot met opschrift ‘Tabac de St. Omer’ en onderaan gestempeld ‘Boch Luxembourg.
An earthenware tobacco jar with the inscription 'Tabac de St. Omer' and stamped 'Boch Luxembourg' at the bottom. -
#221
Een Vlaams aardewerken schenkkan met opschrift: Abbaye Notre Dame D’Orval.
A Flemish earthenware jug with the inscription: Abbaye Notre Dame D’Orval. -
#258
Een Delfts aardewerken dekselvaas met Chinees decor. Aan de hals alsook aan het deksel beschadigd/gerestaureerd.
A Delft earthenware covered vase with Chinese decor. Damaged/restored at the neck and lid. -
#169
Een lot van 3 oude grés schenkkannen waarvan de grootste beschadigd/gelijmd.
A lot of 3 old stoneware pitchers, with the largest one being damaged/repaired. -
#193
Een oude aarden vaas met 4 oren. Zware restauratie aan de hals. Vermoedelijk Mediterraans.
An old earthenware vase with 4 handles. Heavy restoration on the neck. Presumably Mediterranean. -
#180
Een paar bronzen olielampen, 19e eeuw. Verschillende bolglazen en 1 vulglaasje binnenin manco.
A pair of bronze oil lamps, 19th century. Various spherical glass shades and 1 missing filling glass inside. -
#166
Antieke 19e eeuwse koperen confituurpan in geel en rood koper.
Antique 19th-century copper jam pan in yellow and red copper. -
#192
Een grote vaas in Vlaams aardewerk met bloemen in het decor. Meerdere beschadigingen.
A large vase in Flemish earthenware with flower decorations. Several damages. -
#133
Een keramische vaas, Deruta, Italy.
A ceramic vase, Deruta, Italy. -
#257
Een lampenvoet in geglazuurd aardewerk, Chinese stijl met een beschildering van een vliegende kraanvogel. Frans werk.
A glazed ceramic lamp base in Chinese style with a painting of a flying crane. French work. -
#164
“Sacred heart”. Een 19e eeuws stuk religieus huisvlijt bestaande uit het heilig hart omringd door sterren in ovale kader met bol glas.
"Sacred heart." A 19th-century piece of religious home craft consisting of the Sacred Heart surrounded by stars in an oval frame with a domed glass. -
#158
Een paar tinnen wijnfleshouders met bronzen voet. Onderaan gemerkt WMF. Geislingen, 19e eeuw.
A pair of pewter wine bottle holders with bronze base. Marked WMF at the bottom. Geislingen, 19th century. -
#111
Een Westerwald Bartmann kruik.
A Westerwald Bartmann jug. -
#253
Een veelkleurige Oriëntaalse aardewerken vaas met repetitieve florale motieven. Gebarsten.
A multicolored Oriental pottery vase with repetitive floral motifs. Cracked. -
#185
Een lot van 3 Iraanse tegeltjes met floraal en figuratief decor. Vroeg 20e eeuw.
A lot of 3 Iranian tiles with floral and figurative decoration. Early 20th century. -
#115
Een set van 2 19e eeuwse kandelaars in messing.
A set of 2 19th-century brass candlesticks. -
#197
“Ridderbuste”. Een gerestaureerd beeld in terracotta. Gemerkt ‘Van De Velde - Sint Niklaas Waas’ en genummerd 114.
"Knight bust". A restored terracotta sculpture. Marked 'Van De Velde - Sint Niklaas Waas' and numbered 114. -
#254
Een Chinese aardewerken vaas gedecoreerd met yin yang tekens, vlinders, planten en figuren.
A Chinese earthenware vase decorated with yin yang symbols, butterflies, plants, and figures. -
#127
Een vintage spaarpotje voorstellend een Afrikaans kindje op een banaan.
A vintage piggy bank depicting an African child on a banana. -
#175
Een 19e eeuwse suikerpot in Brussels aardewerk, het originele deksel ontbreekt. Het bijgevoegde deksel draagt sporen van restauratie.
A 19th-century sugar bowl in Brussels earthenware, missing its original lid. The accompanying lid shows signs of restoration. -
#134Capo di Monte
Een geglazuurd aardewerken klok, Italiaans werk, onderaan gemerkt Capodimonte.
A glazed earthenware clock, Italian work, marked Capo Di Monte at the bottom. -
#139
Een lot van Satsuma aardewerk bestaande uit een dekselvaasje en een set vaasjes waarvan één met herstelling.
A lot of Satsuma earthenware consisting of a lidded vase and a set of vases, one of which has been repaired. -
#97
Een lot van 6 Franse Majolica borden met een vogel en eikenbladeren in het decor, laat 19e eeuws.
A lot of 6 French Majolica plates with a bird and oak leaves in the decoration, late 19th century.
Other lots in this auction
-
#121
Een nautische telescoop, ook wel piratenkijker genoemd, in messing en leder. Decoratief.
A nautical telescope, also known as a pirate's spyglass, in brass and leather. Decorative. -
#204
Een bronsgepatineerde zamakken kandelaar met leeuwenpoten.
A bronzed zamak candlestick with lion feet. -
#118
Een porseleinen schotel met floraal decor. Verso gemerkt.
A porcelain dish with floral decor. Marked on the back. -
#125Limoges France
Een porseleinen tafellampje met toegevoegd een bonbonnière, beide gemerkt Limoges en gedecoreerd met roze bloemen.
A porcelain table lamp with an added bonbonnière, both marked Limoges and decorated with pink flowers. -
#287GULDSM.AKT.BOL
Een verzilverde samovar, onderaan gemerkt.
-
#61
“Congo”. Een geel koperen sculptuur voorstellend het voormalige Congo gedragen in twee handen. Niet gesigneerd.
"Congo". A yellow copper sculpture representing the former Congo being carried in two hands. Not signed. -
#85
Een lot van 4 decoratieve houten stukken bestaande uit 2 guirlandes, een kleine console en een handschoentang.
A lot of 4 decorative wooden pieces consisting of 2 garlands, a small console, and a glove stretcher. -
#202
Een lot van 2 oude lampenradio’s, bestaande uit een Philips BX330A en een Radiola RA95A.
A lot of 2 old lamp radios, consisting of a Philips BX330A and a Radiola RA95A. -
#54Vichy Porcelaine de Couleuvre
Een vintage Frans porseleinen vaas, groen met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A vintage French porcelain vase, green with floral decoration. Marked at the bottom. -
#35
Een xxl vintage modelbouwtrein, ontbreekt enkele stukken en is herschilderd.
An XXL vintage model train, missing some pieces and has been repainted. -
#215
Een set van twee porseleinen beelden in de stijl van Capodimonte, vrouw met maïs en rokende man met appelmand. Made in Japan.
A set of two porcelain figures in the style of Capodimonte, woman with corn and smoking man with apple basket. Made in Japan. -
#6
Een rechthoekige juwelendoos van verzilverd metaal met groene fluwelen binnenbekleding.
A rectangular jewelry box of silver-plated metal with green velvet interior lining.