Similar lots by type
-
#227Een lot van 2 aardewerken stukken, bestaande uit een mandje en een schenkkan met floraal decor.
No longer availableOnline onlyDim. 22,5cmEstimate: € 40 / 60 -
#130Een paar koperen petroleum lampen met glazen bol en hoftafereel in reliëf. Barst in 1 bol en 1 bovenaan in glazen wiekglas.
A pair of copper oil lamps with glass globe and court scene in relief. Crack in 1 globe and 1 in the top of the glass wick holder.No longer availableOnline onlyDim. 65cmEstimate: € 40 / 60 -
#29Een set van 2 19e eeuwse rood koperen kandelaars waarvan 1 met schade aan de kraag.
A set of 2 19th-century red copper candlesticks, one of which has damage to the collar.No longer availableOnline onlyDim. h 21.5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#37Een Grés kruikje in het typische grijs en blauw.
A stoneware jug in the typical gray and blue.No longer availableOnline onlyDim. h 32 cmEstimate: € 10 / 20 -
#145Een 19e eeuws massief eiken spaarpot/kastje, 1 lade met 2 sloten, sleutels ontbreken.
A 19th century solid oak piggy bank/cabinet with 1 drawer and 2 locks, missing keys.No longer availableOnline onlyDim. 56 x 53 x 39 cmEstimate: € 20 / 30 -
#188Een karafje met 5 borrelglaasjes in blauw glas met een geemailleerd bloemdecor.
No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 10 / 20 -
#11Een gevarieerd lotje bestaande ui 2 kleine solifleurs in biscuit en een art deco bonbonnière gemerkt Bergen.
A varied lot consisting of 2 small biscuit vases and an art deco bonbonnière marked Bergen.No longer availableOnline onlyDim. h 12 cmEstimate: € 10 / 20 -
#619“Nieuwsgierig Aagje”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. 19e eeuws.
No longer availableOnline onlyDim. h 48 x b 58 cmEstimate: € 60 / 100 -
#158Een pispot met alziend oog, Moulin des Loups, France. Met opschrift “A la Marieé”.
A chamber pot with an all-seeing eye, Moulin des Loups, France. Inscribed with "To the bride".No longer availableOnline onlyDim. h 13 x Ø 21.5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#14Een laat 19e eeuwse opaline vaas met geëmailleerde motieven.
A late 19th-century opaline vase with enameled motifs.No longer availableOnline onlyDim. h 29 cmEstimate: € 10 / 20 -
#120RAMEen set van 3 borden met zichten uit Kortrijk, Delfts Blauw, Plateelbakker RAM.
A set of 3 plates depicting views of Kortrijk, Delft Blue, Plateelbakker RAM.No longer availableOnline onlyDim. Ø 23.5 cmEstimate: € 25 / 50 -
#119QuimperEen set van 2 borden met muziekspelers/dansers, Henriot Quimper.
A set of 2 plates with musicians/dancers, Henriot Quimper.No longer availableOnline onlyDim. Ø 26 cmEstimate: € 25 / 50 -
#77Een polychroom aardewerken Art Deco cache-pot.
A polychrome earthenware Art Deco cache-pot.No longer availableOnline onlyDim. 20 x Ø24cmEstimate: € 20 / 40 -
#133Een piëdestal van bordeauxrood aardewerk, onderaan op meerdere plaatsen schilferschade.
A Bordeaux red faience pedestal, with multiple areas of flaking damage at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 88 cmEstimate: € 30 / 50 -
#13Een Satsuma vaas met 3 figuren.
A Satsuma vase with 3 figures.No longer availableOnline onlyDim. h 31 cmEstimate: € 10 / 20 -
#124Guerin, BouffioulxEen aardewerken kruik met getorsde arm en versierd met een vis in reliëf, gelabeled en onderaan gemerkt Guerin Bouffioulx, medio 1930.
An earthenware jug with twisted handle and fish ornament in relief, labeled and marked Guerin Bouffioulx, circa 1930.No longer availableOnline onlyDim. 23cmEstimate: € 50 / 60 -
#16Een art-deco vaas, Amphora Riessner, Czechoslovakia met papegaaien en bloemen in het decor. Heeft een barst van de voet tot bijna aan de hals.
An art-deco vase, Amphora Riessner, Czechoslovakia with parrots and flowers in the decoration. Has a crack from the base to almost the neck.No longer availableOnline onlyDim. h 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#44Een paar vintage aardewerken tafellampen op houten voet. 1 voet met barst.
A pair of vintage earthenware table lamps on wooden base. 1 base with crack.No longer availableOnline onlyDim. 36 x Ø17cmEstimate: € 40 / 60 -
#50Een lot van 5 Hollandse en andere porseleinen tegels. Verschillende uitvoeringen en decor.
A lot of 5 Dutch and other porcelain tiles. Various designs and decorations.No longer availableOnline onlyDim. 13 x 13cmEstimate: € 25 / 50 -
#226Een lot van 8 borden waaronder Delfts blauw, Makkum, Maestricht en andere. 1 bord heeft haarlijnscheuren.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 30.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#233Een lot van 4 porselein en aardewerk vazen waaronder: een aardewerken schenkkan van Franse makelij, een faiènce dekselvaas, een aardewerken dekselvaas met bloemen en vogels in het decor en een porseleinen blauw-witte vaas met florale motieven.
No longer availableOnline onlyDim. h 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#138Een 19e eeuwse bidstoel met een versleten gobelin zitting met de afbeelding van het Lam Gods en bovenop de leuning de afbeelding van een apostel.
A 19th-century prayer chair with a worn tapestry seat depicting the Lamb of God and an apostle image on the backrest.No longer availableOnline onlyDim. 86 x 45 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#28Een set van 2 19e eeuwse kandelaars in rood koper.
A set of 2 19th century candlesticks in red copper.No longer availableOnline onlyDim. h 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#82Een vintage aardewerken buste van een jong meisje.
A vintage earthenware bust of a young girl.No longer availableOnline onlyDim. 20cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#2Een fumé kristallen art-deco vaas.
A smoke crystal art-deco vase.No longer availableOnline onlyDim. h 16 x Ø 13 cmEstimate: € 20 / 30 -
#174Een lotje van 2 oude boeken, editeur Emile Guerin, Paris.
A lot of 2 old books, publisher Emile Guerin, Paris.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 12 cmEstimate: € 10 / 20 -
#134Een uit gips gesculpteerde zuil pilaar als piedestal met rozen ornamenten en vergulde details. Schilferschade aanwezig.
A plaster sculpted column pillar as a pedestal with rose ornaments and gilded details. Flake damage present.No longer availableOnline onlyDim. 78 x 30cmEstimate: € 60 / 80 -
#166Een bronzen emmertje, naar middeleeuws voorbeeld.
A bronze bucket, based on a medieval design.No longer availableOnline onlyDim. h 21,5Estimate: € 20 / 30 -
#629Een eikenhouten spiegel met geslepen glas, midcentury.
No longer availableOnline onlyDim. 79 x 90 cm -
#232Een lot van 3 hout gesculpteerde gordijnrail ornamenten.
No longer availableOnline onlyDim. 20cmEstimate: € 20 / 40 -
#185Een decoratief schaaltje uit schelp met kleinere schelp binnenin en verzilverde rand.
No longer availableOnline onlyDim. 9 x 20cmEstimate: € 40 / 60 -
#112‘Andrees Allgemeiner Handatlas’, in 139 Haupt- und 161 Nebenkarten, 1906.
"Andrees General Hand Atlas", with 139 main and 161 secondary maps, 1906.No longer availableOnline onlyDim. 8.5 x 33 x 47 cmEstimate: € 40 / 60 -
#229Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
Two African wooden statues on a stone pedestal.No longer availableOnline onlyDim. h: 85 cmEstimate: € 120 / 200 -
#72Een gevarieerd lot van 8 postzegelboeken.
A varied lot of 8 stamp books.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#146Een Chinees porseleinen vaas met figuren en geometrische elementen in het decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain vase with figures and geometric elements in the decoration. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 14cmEstimate: € 25 / 50 -
#57Een juk in houten, leder en messing.
A yoke in wood, leather, and brass.No longer availableOnline onlyDim. 68cmEstimate: € 15 / 30

