Een 19e eeuws Grieks bord ‘Grand Tour’, met decor van een Sater en jongeling aan een vuurhaard. We voegen er een Kylix drinkschoteltje in zwart geglazuurd aardewerk aan toe.

Een 19e eeuws Grieks bord ‘Grand Tour’, met decor van een Sater en jongeling aan een vuurkorf. We voegen er een Kylix drinkschoteltje in zwart geglazuurd aardewerk aan toe.

A 19th-century Greek plate 'Grand Tour', depicting a satyr and youth by a hearth. We are including a Kylix drinking cup in black glazed earthenware.
Dim. Ø 33,5 cm & Ø 14 cm
SKU: 1712240221.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #221
Estimate: € 120 / 180

  • #676

    A 19th-century Dutch carved oak tripod chair decorated with a lion's head.
    Dim. 100 x 44 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #15
    R.H. Marijnissen

    “Schilderijen Echt, Fraude, Vals. Moderne onderzoekingsmethodeen van de schilderijenexpertise”. In4°, linnen band. Ed. Elsevier Brussel-Amsterdam 1985. Met stofomslag. Zeer goede staat.

    "Paintings Genuine, Fraud, Fake. Modern research methods of painting expertise." In 4°, cloth binding. Pub. Elsevier Brussels-Amsterdam 1985. With dust jacket. Very good condition.
    Estimate: € 20 / 25
  • #665
    Emporio Armani

    Estimate: € 80 / 120
  • #694

    Een messingen luchter met kristallen pendeloques en 7 lichtpunten.

    A brass chandelier with crystal pendeloques and 7 light points.
    Dim. H: 50 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #345
    Apilco

    Een bain-marie pot in rood en geel koper met een porseleinen inzet gemerkt Apilco - France.

    A bain-marie pot in red and yellow copper with a porcelain insert marked Apilco - France.
    Dim. h 121 x Ø 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #522

    A Marie-Therese chandelier in crystal with 10 arms and a central light point.
    Dim. h 90 x Ø 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #159

    “Amor & Afrodite bij het schrijn voor Athena.” Olieverf op doek. Uit de omgeving van Louis David. Gedateerd 1818, achteraan dedicatie aan de graaf van Schoenborn te Brussel. Gemaakt door een leerling van L. David, later genummerd N° 17.B. Met een oude expertise en vervaagde notitie van L. David zelf. Craquelé, schilferschade en een oude restauratie onderaan.

    "Amor & Aphrodite at the shrine for Athena." Oil on canvas. From the circle of Louis David. Dated 1818, dedication to Count of Schoenborn in Brussels at the back. Created by a student of L. David, later numbered N° 17.B. With an old expertise and faded note by L. David himself. Craquelure, flakes damage, and an old restoration at the bottom.
    Dim. 98 x 120 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #78
    Christofle France

    Een miniatuur tafelklokje van verzilverd metaal en zwarte lak, Lodewijk XVI-inspiratie. Gekeurd.

    A miniature table clock made of silver-plated metal and black lacquer, inspired by Louis XVI style. Marked.
    Dim. H. 7,5 x 12,5
    Estimate: € 100 / 150
  • #321

    Estimate: € 60 / 70
  • #684

    Een paar antieke vergulde stoeltjes, zit en rug met rietwerk.

    A set of 2 antique gilded chairs with seat and back in caning.
    Dim. 95 x 45 x 41 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #394

    Een polychroom aardewerken kruik in Shipibo-Conibo stijl, met geometrische patronen in het decor, Peru.

    A polychrome earthenware jug in Shipibo-Conibo style, with geometric patterns in the decoration, Peru.
    Dim. 18 x Ø 23 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #246

    Een Mahoniehouten ronde tafel in Empire stijl.

    A mahogany round table in Empire style.
    Dim. 76 x Ø 140 cm
    Estimate: € 200 / 300

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00