Een 19e eeuws Grieks bord ‘Grand Tour’, met decor van een Sater en jongeling aan een vuurhaard. We voegen er een Kylix drinkschoteltje in zwart geglazuurd aardewerk aan toe.

Een 19e eeuws Grieks bord ‘Grand Tour’, met decor van een Sater en jongeling aan een vuurkorf. We voegen er een Kylix drinkschoteltje in zwart geglazuurd aardewerk aan toe.

A 19th-century Greek plate 'Grand Tour', depicting a satyr and youth by a hearth. We are including a Kylix drinking cup in black glazed earthenware.
Dim. Ø 33,5 cm & Ø 14 cm
SKU: 1712240221.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #221
Estimate: € 120 / 180

  • #634

    A set of four hand-colored steel engravings depicting Doric, Ionic, and Corinthian columns. Dated 1891.
    Dim. 33 x 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #557
    Wiskemann

    Een verzilverde koffieset met melk en suikerpot. Onderaan gemerkt en genummerd.

    A silvered coffee set with milk and sugar pot. Marked and numbered at the bottom.
    Dim. 21cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #142
    Edgard Farasyn
    Period: 1858 - 1935

    “Op het stadsplein”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Edg. Farazyn.

    "On the Town Square," a painting, oil on panel, signed by Edg. Farazyn.
    Dim. 25 x 33 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #507

    Een Chinees porseleinen tulpenvaas met een blauw en wit decor in drie onderdelen.

    A silver-plated metal champagne cooler. "Bruno Paillard, Reims".
    Dim. H. 40 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #551
    Beranger Sarreguémines

    Een 38-delig Frans porseleinen servies, onderaan gemerkt “Beranger Terre de fer”. Bestaande uit 23 borden, 6 diepe borden, 1 groot rond bord en 2 medium, 1 groot ovaal en 2 medium borden, 1 schoteltje, 1 saus kom en 1 terrine met deksel. Enkele randschilfertjes.

    A 38-piece French porcelain dinner service, marked "Beranger Terre de fer". Consisting of 23 plates, 6 soup bowls, 1 large round plate, 2 medium plates, 1 large oval plate, 2 medium plates, 1 saucer, 1 sauce boat, and 1 tureen with lid. Some minor chips on the edges.
    Estimate: € 200 / 300
  • #60

    Een 18 kt witgouden halsketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijke gewicht van +- 0,30 ct.

    An 18 kt white gold necklace with pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.
    Dim. 3,67 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #163

    Een lot zilveren bestek, bestaande uit 13 grote vorken en 1 kleine, 13 grote lepels en 1 kleine, gemerkt “VK” (Van Kempen en Begeer) met Leeuw II (835‰), en bijgevoegd een soeplepel.

    A set of silver cutlery, comprising 13 large forks and 1 small, 13 large spoons and 1 small, marked "VK" (Van Kempen en Begeer) with Lion II (835‰), and includes a soup ladle.
    Dim. 1820g - 835‰
    Estimate: € 900 / 1100
  • #3
    Simplex

    “Model A”. Een antieke metalen schrijfmachine in originele doos, gemerkt Simplex. Begin 20e eeuw.

    "Model A". An antique, metal typewriter in original box, marked Simplex. Early 20th century.
    Dim. 22 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #428

    Een paar meerkleurig Chinees porseleinen Fo-honden. Bijgevoegd een Chinees porseleinen Fenix beeldje.

    A pair of multicolored Chinese porcelain Foo dogs. Also included is a Chinese porcelain Phoenix figurine.
    Dim. 21 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #627
    Bachmann Arnold Rapido

    Een lot van 33 varia treinwagons N schaal, diverse modellen en merken.

    A lot of 33 various N gauge train cars, different models and brands.
    Estimate: € 80 / 120
  • #126

    Een massief eikenhouten legkast met 2 deuren en 2 lade.

    A solid oak bookcase with 2 doors and 2 drawers.
    Dim. 208 x 190 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #471
    Banko Ware

    Een polychroom Japanse “Banko Ware” thee humidor met “7 Lucky Gods” in het decor, medio 1900.

    A polychrome Japanese "Banko Ware" tea humidor depicting the "7 Lucky Gods", from the mid-1900s.
    Dim. 17,5 x Ø 11 cm
    Estimate: € 200 / 300

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00