Een 19e eeuws Grieks bord ‘Grand Tour’, met decor van een Sater en jongeling aan een vuurhaard. We voegen er een Kylix drinkschoteltje in zwart geglazuurd aardewerk aan toe.

Een 19e eeuws Grieks bord ‘Grand Tour’, met decor van een Sater en jongeling aan een vuurkorf. We voegen er een Kylix drinkschoteltje in zwart geglazuurd aardewerk aan toe.

A 19th-century Greek plate 'Grand Tour', depicting a satyr and youth by a hearth. We are including a Kylix drinking cup in black glazed earthenware.
Dim. Ø 33,5 cm & Ø 14 cm
SKU: 1712240221.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #221
Estimate: € 120 / 180

  • #343

    Een tafelklok met houten omkasting en koperen sierdelen, gemerkt John Smith London.

    A table clock with a wooden case and copper decorations, marked John Smith London.
    Dim. 33 x 22 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #257
    Imhof

    Een verguld metalen tafelklok, in de wijzerplaat gemerkt. Met Romeinse cijfers en strikvormig onderstel. Onderaan genummerd 75 609

    A gilded metal table clock, marked on the dial. With Roman numerals and bow-shaped base. Numbered 5 609 at the bottom.
    Dim. 46 x 33 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #380

    Een 18 kt wit- en geelgouden ring bezet met briljanten en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht 0,52 ct.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant and baguette cut diamonds with a total weight of 0.52 ct.
    Dim. 2,72 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #680

    Een lot van 11 zilveren ringen bezet met halfedelstenen of markasiet.

    A lot of 11 silver rings set with semi-precious stones or marcasite.
    Dim. 84,30 g brut
    Estimate: € 80 / 120
  • #435

    Een vuurketting en een zilveren parfumflesje als hanger te gebruiken.

    A fire chain and a silver perfume bottle to be used as a pendant.
    Dim. 112 g
    Estimate: € 80 / 100
  • #568
    Hulschenreuther en Dupont- Fourdrigniers

    Een porseleinen servies van verschillende merken versierd met bloemen, waaronder diepe en platte borden, tassen en ondertassen, soepkommen en een melkkannetje. Alles samen 200 stuks.

    A porcelain dinner service by various brands decorated with flowers, including deep and flat plates, cups and saucers, soup bowls, and a creamer. A total of 200 pieces.
    Estimate: € 100 / 120
  • #509

    A multicolored Tibetan or Chinese helmet-shaped wedding hat. Decorated with various beads, kopal cabochons, and upholstered lining. On a metal stand.
    Dim. 40 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #50

    Een twee rijen parelhalssnoer met zilveren slot bezet met amethist.

    A double strand pearl necklace with a silver clasp set with amethyst.
    Dim. L: 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #622
    Eichholtz

    Een zilverkleurige geglazuurde keramische vaas in Chinese stijl, onderaan gemerkt Eichholtz.

    A silver-colored glazed ceramic vase in Chinese style, marked Eichholtz at the bottom.
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #355

    “Edeldame met hondje”, een bonbonnière in meerkleurig porselein, niet gemerkt, eerste helft 20ste eeuw.

    "Noble lady with dog", a bonbonnière in multi-colored porcelain, unmarked, first half of the 20th century.
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #147
    OM-10 Olympus

    Een lot met vintage camera Olympus OM-10 met 3 lenzen, standaard, groothoek en Vivitar zoom + cokin filters met ringen, flash. In bijhorende draagtas en infobundel.

    A lot with vintage camera Olympus OM-10 including 3 lenses - standard, wide-angle, and Vivitar zoom + cokin filters with rings, flash. Comes with a carrying case and information booklet.
    Estimate: € 200 / 300
  • #677

    Lot boeken over koken, wijn en whisky. W.o. “Les Grands Vins de Bordeaux”, Ed. Dussaut (2 versies). Dominé, Römer, Ditter, “Culinaria, Europese specialiteiten”. 2 delen in een huls. Ed. Könemann 1995. Joe Claerk, Stuart Derrick, “Whisky”. Met apart proefnotitieboek in huls. Ed. Paragon 2015. Als nieuw. Larousse Ménager en andere.

    Lot of books on cooking, wine, and whisky. Including "Les Grands Vins de Bordeaux", Ed. Dussaut (2 versions). Dominé, Römer, Ditter, "Culinaria, European specialties". 2 volumes in a sleeve. Ed. Könemann 1995. Joe Claerk, Stuart Derrick, "Whisky". With separate tasting notes book in sleeve. Ed. Paragon 2015. Like new. Larousse Ménager and others.
    Estimate: € 40 / 60

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00