#583Een Chinese dekselvaas van polychroom porselein. Deksel hersteld en haarscheur op de schouder.
A Chinese polychrome porcelain lidded vase. Lid repaired and hairline crack on the shoulder.No longer availableDim. H. 24 x 37 cmEstimate: € 120 / 140 -
#491Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken blaasinstrument in de vorm van een kikker. Peru.
A pre-Columbian Chimu blackware ceramic wind instrument in the shape of a frog. Peru.No longer availableDim. 6,5 x 13 cmEstimate: € 150 / 200 -
#672Een set van 3 bijzettafeltjes in Hollywood Regency stijl, messing en glas.
#653Een Amerikaanse brandweerhelm; circa 1950, Firehouse 5 plus 2.
An American firefighter helmet; circa 1950, Firehouse 5 plus 2.No longer availableDim. 23 x 38 x 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#153Alfred DubucandPeriod: 1828-1894“Terugkeer van de jacht”. Een gepatineerd bronzen groep op marmeren voet, op de bodem gesigneerd, 19e eeuw.
"Return from the Hunt." A patinated bronze group on marble base, signed on the bottom, 19th century.No longer availableDim. 26 x 33 x 20 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#245Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en smaragd met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.80 ct. and emeralds totaling approximately 0.80 ct.No longer availableDim. 11 gEstimate: € 1300 / 1500