Een 19e eeuws Grieks bord ‘Grand Tour’, met decor van een Sater en jongeling aan een vuurhaard. We voegen er een Kylix drinkschoteltje in zwart geglazuurd aardewerk aan toe.

Een 19e eeuws Grieks bord ‘Grand Tour’, met decor van een Sater en jongeling aan een vuurkorf. We voegen er een Kylix drinkschoteltje in zwart geglazuurd aardewerk aan toe.

A 19th-century Greek plate 'Grand Tour', depicting a satyr and youth by a hearth. We are including a Kylix drinking cup in black glazed earthenware.
Dim. Ø 33,5 cm & Ø 14 cm
SKU: 1712240221.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #221
Estimate: € 120 / 180

  • #27
    Elldee

    Een 101-delig verzilverd metalen bestek, gemerkt Elldee bestaande uit 12 grote vorken, 11 dessertvorken, 12 visvorken, 11 grote messen, 12 dessertmessen, 12 vismessen, 12 soeplepels, 11 koffielepels en 8 stuks serveerbestek.

    A 101-piece silver-plated metal cutlery set, marked Elldee, including 12 large forks, 11 dessert forks, 12 fish forks, 11 large knives, 12 dessert knives, 12 fish knives, 12 soup spoons, 11 coffee spoons, and 8 pieces of serving utensils.
    Estimate: € 60 / 80
  • #385

    Een 18 kt witgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.
    Dim. 3,24 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #160

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met één centrale diamant in princess geslepen, diamanten baguettes en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct.

    An 18 kt yellow gold ring set with one central princess-cut diamond, diamond baguettes, and brilliants with a total weight of approximately 1.10 ct.
    Dim. 4,60 g
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #79
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903-1983

    “Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Hoevezicht". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 66 x 94 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #647

    Een oude Afrikaanse houten vijzel met stenen stamper, toegevoegd een houten schaal.

    An old African wooden mortar with stone pestle, accompanied by a wooden bowl.
    Dim. h 16.5 x Ø 17 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #11
    NAO by Lladro

    Een tafellampje in meerkleurig porselein met de voorstelling van een fluitspelende jongen met schaapjes, NAO by Lladro, 1987.

    A table lamp in multicolored porcelain depicting a boy playing the flute with sheep, NAO by Lladro, 1987.
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #309
    Danny Vlaminck
    Period: 1959 - ....

    “Stilleven met aardbeien”, ssn schilderij, olieverf op paneel in licht vergulde kader, gesigneerd D. Vlaminck en gedateerd ‘89.

    "Still Life with Strawberries", a painting, oil on panel in a lightly gilded frame, signed D. Vlaminck and dated '89.
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #295

    Een vintage canapé met gestoffeerde zitting en 2 bijhorende kussentjes. Gesteund op 4 houten pootjes.

    A vintage sofa with upholstered seat and 2 matching cushions. Supported by 4 wooden legs.
    Dim. 85 x 160 x 90 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #69
    Jaak Gorus
    Period: 1901-1981

    Een lot van 3 etsen op papier, waarvan 1 ingekaderd en 2 persoonlijke wenskaarten. Onderaan buiten de plaat gesigneerd.

    A lot of 3 etchings on paper, 1 framed and 2 personal greeting cards. Signed outside the plate at the bottom.
    Dim. 16 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #346

    Een rond vintage salontafeltje uit metaal en hout met bolle bodem.

    A round vintage coffee table made of metal and wood with a curved bottom.
    Dim. 38 x Ø 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #563

    A peach-shaped ointment box made of Chinese porcelain in famille-noire style. Marked on the bottom.
    Dim. 23 x 32 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #317
    VB

    Een inktpothouder in verzilverd metaal op groen marmeren sokkel met 4 gelaatsuitdrukkingen. Gemonogrammeerd VB.

    An inkwell holder in silver-plated metal on a green marble base with 4 facial expressions. Monogrammed VB.
    Dim. 15 x 18 x 18 cm
    Estimate: € 60 / 80

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00