Een 19e eeuws Grieks bord ‘Grand Tour’, met decor van een Sater en jongeling aan een vuurhaard. We voegen er een Kylix drinkschoteltje in zwart geglazuurd aardewerk aan toe.

Een 19e eeuws Grieks bord ‘Grand Tour’, met decor van een Sater en jongeling aan een vuurkorf. We voegen er een Kylix drinkschoteltje in zwart geglazuurd aardewerk aan toe.

A 19th-century Greek plate 'Grand Tour', depicting a satyr and youth by a hearth. We are including a Kylix drinking cup in black glazed earthenware.
Dim. Ø 33,5 cm & Ø 14 cm
SKU: 1712240221.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #221
Estimate: € 120 / 180

  • #355

    “Edeldame met hondje”, een bonbonnière in meerkleurig porselein, niet gemerkt, eerste helft 20ste eeuw.

    "Noble lady with dog", a bonbonnière in multi-colored porcelain, unmarked, first half of the 20th century.
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #4
    Kurt Peisser

    “Twee schipperskinderen”. Ets. Gesigneerd in de plaat.

    "Two Shipmen's Children". Etching. Signed in the plate.
    Dim. 38 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #79
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903-1983

    “Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Hoevezicht". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 66 x 94 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #11
    NAO by Lladro

    Een tafellampje in meerkleurig porselein met de voorstelling van een fluitspelende jongen met schaapjes, NAO by Lladro, 1987.

    A table lamp in multicolored porcelain depicting a boy playing the flute with sheep, NAO by Lladro, 1987.
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #370

    Een 18 kt wit en geelgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,06 ct. en een parel.

    An 18 kt white and yellow gold pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.06 ct. and a pearl.
    Dim. 2,40 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #465

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht 1,10 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 1.10 ct.
    Dim. 8,60 g
    Estimate: € 1100 / 1300
  • #44

    “Stilleven met wijn”, een schilderij, olieverf op board, onleesbaar gesigneerd.

    "Still life with wine", a painting, oil on board, signed unreadable.
    Dim. 52 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #528
    Paul Sersté

    ‘Zittend meisje’, een terracotta beeld getekend Paul Sersté.

    "Sitting girl," a terracotta sculpture signed by Paul Sersté.
    Dim. 38 x 33 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #279

    “IJzerbrug, Diksmuide”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Ijzerbrug, Diksmuide." A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 55 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #373

    Een paar recente Chinese blauw witte vazen. Onderaan gemerkt.

    A pair of recent Chinese blue and white vases. Marked at the bottom.
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #420

    Een 18 kt witgouden ring met gedreven motief.

    An 18 kt white gold ring with embossed motif.
    Dim. 4,95 g brut
    Estimate: € 250 / 300
  • #613

    Een bronzen beeldje van Shiva Brahma.

    A bronze statue of Shiva Brahma.
    Dim. H: 27 cm
    Estimate: € 80 / 120

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00