Een 19e eeuws Grieks bord ‘Grand Tour’, met decor van een Sater en jongeling aan een vuurhaard. We voegen er een Kylix drinkschoteltje in zwart geglazuurd aardewerk aan toe.

Een 19e eeuws Grieks bord ‘Grand Tour’, met decor van een Sater en jongeling aan een vuurkorf. We voegen er een Kylix drinkschoteltje in zwart geglazuurd aardewerk aan toe.

A 19th-century Greek plate 'Grand Tour', depicting a satyr and youth by a hearth. We are including a Kylix drinking cup in black glazed earthenware.
Dim. Ø 33,5 cm & Ø 14 cm
SKU: 1712240221.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #221
Estimate: € 120 / 180

  • #164
    Aligi Sassu

    "Cavallino Impennato" translates to "Rearing Horse". A bronze cast sculpture of a rearing horse on a marble base. Signed and numbered 142/300 at the bottom.
    Dim. 19 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #649
    Staf Timmers

    Dim. 48,5 x 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #109

    “Bravo torero”. Een schilderij, olieverf op doek. Kopie naar het werk van “Nicaise De Keyser, 1880-1881”

    "Bravo torero". A painting, oil on canvas. Copy of the work by "Nicaise De Keyser, 1880-1881".
    Dim. 100 x 130 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #583

    Een Chinese dekselvaas van polychroom porselein. Deksel hersteld en haarscheur op de schouder.

    A Chinese polychrome porcelain lidded vase. Lid repaired and hairline crack on the shoulder.
    Dim. H. 24 x 37 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #422

    “Jezus, Sint-Jan en een lammetje”. Olieverf op doek. Omstreeks 1900.

    "Jesus, St. John, and a lamb". Oil on canvas. Circa 1900.
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #491

    Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken blaasinstrument in de vorm van een kikker. Peru.

    A pre-Columbian Chimu blackware ceramic wind instrument in the shape of a frog. Peru.
    Dim. 6,5 x 13 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #672

    Een set van 3 bijzettafeltjes in Hollywood Regency stijl, messing en glas.

    A set of 3 Hollywood Regency style side tables, brass and glass.
    Dim. 44 x 55 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #119

    "Flower still life". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 79 x 69 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #653

    Een Amerikaanse brandweerhelm; circa 1950, Firehouse 5 plus 2.

    An American firefighter helmet; circa 1950, Firehouse 5 plus 2.
    Dim. 23 x 38 x 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #153
    Alfred Dubucand
    Period: 1828-1894

    “Terugkeer van de jacht”. Een gepatineerd bronzen groep op marmeren voet, op de bodem gesigneerd, 19e eeuw.

    "Return from the Hunt." A patinated bronze group on marble base, signed on the bottom, 19th century.
    Dim. 26 x 33 x 20 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #339

    Een lot steengoed bestaande uit een waterkan en een pre-Columbiaanse stijl zadelkan.

    A lot of stoneware consisting of a water jug and a pre-Columbian style saddle flask.
    Dim. h 21, Ø 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #245

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en smaragd met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.

    A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.80 ct. and emeralds totaling approximately 0.80 ct.
    Dim. 11 g
    Estimate: € 1300 / 1500

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00