Other lots in this auction
-
#493Een aardewerken precolumbiaans Xochipala beeldje van een gezeten figuur. Diverse breuk herstellingen aanwezig en duimpjes manco.
A terracotta pre-Columbian Xochipala figurine of a seated figure. Various repairs present and thumbs missing.No longer availableDim. 15 cmEstimate: € 300 / 400 -
#629Staf BeertenPeriod: 1930-2019“Bloemenstilleven”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Flower still life." A painting, mixed media on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 56 x 44 cmEstimate: € 150 / 250 -
#677Lot boeken over koken, wijn en whisky. W.o. “Les Grands Vins de Bordeaux”, Ed. Dussaut (2 versies). Dominé, Römer, Ditter, “Culinaria, Europese specialiteiten”. 2 delen in een huls. Ed. Könemann 1995. Joe Claerk, Stuart Derrick, “Whisky”. Met apart proefnotitieboek in huls. Ed. Paragon 2015. Als nieuw. Larousse Ménager en andere.
Lot of books on cooking, wine, and whisky. Including "Les Grands Vins de Bordeaux", Ed. Dussaut (2 versions). Dominé, Römer, Ditter, "Culinaria, European specialties". 2 volumes in a sleeve. Ed. Könemann 1995. Joe Claerk, Stuart Derrick, "Whisky". With separate tasting notes book in sleeve. Ed. Paragon 2015. Like new. Larousse Ménager and others.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#245Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en smaragd met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.80 ct. and emeralds totaling approximately 0.80 ct.No longer availableDim. 11 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#460Een 18 kt. witgouden halsketting met hanger bezet met briljanten, diamant princesses en markiezen met een gezamenlijke gewicht van 0,42 ct.
An 18 kt. white gold necklace with a pendant set with brilliant-cut, princess-cut, and marquise-cut diamonds with a total weight of 0.42 ct.No longer availableDim. 2,15 gEstimate: € 800 / 900 -
#633Een blackware keramieken karaf met schenktuit, Peru. Vermoedelijk precolumbiaanse replica, 20e eeuw.
A blackware ceramic carafe with a spout, Peru. Presumably a pre-Columbian replica, 20th century.No longer availableDim. 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#158Een Griekse Lekythos vaas uit de Romeinse periode in rood aardewerk met kalkaanslag, versierd met figuren.
A Greek Lekythos vase from the Roman period in red earthenware with lime deposits, decorated with figures.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 300 / 400 -
#608Een precolumbiaanse aardewerken karaf met gesculpteerd figuur. Peru.
A Pre-Columbian earthenware carafe with a sculpted figure. Peru.No longer availableDim. 18,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#318St Clement“Saint Clément”, een geglazuurd aardewerken eendenkaraf nr. 7492.
"Saint Clément", a glazed earthenware duck decanter no. 7492.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#619Een wit porseleinen tafelmiddenstuk met mand, versierd met vergulde randen. Frankrijk, 19e eeuw.
A white porcelain table centerpiece with basket, decorated with gilded borders. France, 19th century.No longer availableDim. 28 x 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#71‘Eva’. Vergulden bronzen beeld op groen marmeren sokkel. Draagt handtekening Seffner. Fer. Gladenbeck Berlin.
'Eva'. Gilt bronze statue on green marble pedestal. Signed by Seffner. Fer. Gladenbeck Berlin.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#17Pinchon‘Bécassine chez les Alliés’. Gautier-Languereau 1926. Een vroeg stripverhaal.
‘Bécassine with the Allies’. Gautier-Languereau 1926.No longer availableEstimate: € 40 / 60


