Een 19e eeuws Grieks bord ‘Grand Tour’, met decor van een Sater en jongeling aan een vuurhaard. We voegen er een Kylix drinkschoteltje in zwart geglazuurd aardewerk aan toe.

Een 19e eeuws Grieks bord ‘Grand Tour’, met decor van een Sater en jongeling aan een vuurkorf. We voegen er een Kylix drinkschoteltje in zwart geglazuurd aardewerk aan toe.

A 19th-century Greek plate 'Grand Tour', depicting a satyr and youth by a hearth. We are including a Kylix drinking cup in black glazed earthenware.
Dim. Ø 33,5 cm & Ø 14 cm
SKU: 1712240221.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #221
Estimate: € 120 / 180

  • #456

    Een mechanisch geweven tapijt met geometrisch patroon.

    A mechanically woven carpet with a geometric pattern.
    Dim. 306x206 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #367
    Minitrix Model Power

    Een lot van 10 vintage varia treinwagons N schaal, 7x Model Power & 3x Minitrix. Diverse modellen in originele verpakking.

    A lot of 10 vintage assorted train cars N scale, 7x Model Power & 3x Minitrix. Various models in original packaging.
    Dim. 19 & ... & 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #257
    Imhof

    Een verguld metalen tafelklok, in de wijzerplaat gemerkt. Met Romeinse cijfers en strikvormig onderstel. Onderaan genummerd 75 609

    A gilded metal table clock, marked on the dial. With Roman numerals and bow-shaped base. Numbered 5 609 at the bottom.
    Dim. 46 x 33 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #47

    Een gepatineerd bronzen inktstel , waarvan de 2 porseleinen potjes manco. Versierd met florale details in het reliëf. Onderaan gemerkt D.L. Depose N-26, met label Patine Roc, medio 1900.

    A patinated bronze inkwell, with 2 missing porcelain pots. Decorated with floral details in relief. Marked at the bottom D.L. Depose N-26, with label Patine Roc, mid-1900s.
    Dim. 9 x 21 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #212
    Bamileke Bambara

    A lot of 2 terracotta sculpted pipe heads, one Bambara and one recent version, presumably Bamileke.
    Dim. 21 & 13 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #603

    Een gepatineerd bronzen Vishnu beeldje, Indische origine.

    A patinated bronze statue of Vishnu, of Indian origin.
    Dim. 19,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #454
    Rigobert Haeck
    Period: 1912 -

    “Kleurexplosie”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Rigobert Haeck.

    "Color explosion", a painting, oil on panel, signed by Rigobert Haeck.
    Dim. 109 x 122 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #670
    Gamages London

    “Aeronautic”. Een polshorloge-chronograph met automatisch werk en metalen band. In oorspronkelijke verpakking Nieuwstaat.

    "Aeronautic". A wristwatch chronograph with automatic movement and metal bracelet. In original packaging. Like new condition.
    Estimate: € 200 / 240
  • #170

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met een hartvormige robijn van +- 4 ct.

    An 18 kt yellow gold ring set with a heart-shaped ruby of approximately 4 ct.
    Dim. 4,02 g
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #657
    Eug. De Seyn

    “Geschied-en aardrijkskundig Woordenboek der Belgische Gemeenten”. In 4°, hardcover, gesigneerd. In twee delen met talrijke afbeeldingen. Ed. Bieleveld, Brussel. Zeer goede staat.

    "Historical and geographical Dictionary of the Belgian Municipalities". In 4°, hardcover, signed. In two parts with numerous illustrations. Pub. Bieleveld, Brussels. Very good condition.
    Estimate: € 60 / 80
  • #496
    Isfahan

    Een Perzisch handgeknoopt tapijt (groene rand).

    A Persian hand-knotted carpet (green border).
    Dim. 445x285 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #402

    Een ronde geslepen spiegel in grote bronskleurige kader, vermoedelijk kunststof.

    A round cut mirror in a large bronze-colored frame, presumably plastic.
    Dim. Ø44cm(spieg) - Ø90cm
    Estimate: € 80 / 120

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00