Een 19e eeuws Grieks bord ‘Grand Tour’, met decor van een Sater en jongeling aan een vuurhaard. We voegen er een Kylix drinkschoteltje in zwart geglazuurd aardewerk aan toe.

Een 19e eeuws Grieks bord ‘Grand Tour’, met decor van een Sater en jongeling aan een vuurkorf. We voegen er een Kylix drinkschoteltje in zwart geglazuurd aardewerk aan toe.

A 19th-century Greek plate 'Grand Tour', depicting a satyr and youth by a hearth. We are including a Kylix drinking cup in black glazed earthenware.
Dim. Ø 33,5 cm & Ø 14 cm
SKU: 1712240221.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #221
Estimate: € 120 / 180

  • #217

    Een verzamelalbum met 155-tal munten, waaronder enkele zilveren, met hoofdzakelijk Belgische en Franse origine, 19e-20e eeuw.

    A collection album with around 155 coins, including some silver ones, mainly of Belgian and French origin, 19th-20th century.
    Estimate: € 100 / 200
  • #139
    John Califano
    Period: 1864 - 1924

    “Schaapjes bij maanlicht”, een schilderij, olieverf op doek (uitgesneden en herdoekt), gesigneerd John Califano.

    "Sheep in Moonlight", a painting, oil on canvas (cut out and re-draped), signed John Califano.
    Dim. 35 x 57 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #335
    Leo Busschaert

    “Parels langs de Scheldekant”. In f°. Hardcover in vier delen met talrijke illustraties in kleur en zwart-wit. Eigen uitgave, 1978 e.v. Zeer goede staat.

    "Pearls along the Scheldt River". In folio. Hardcover in four parts with numerous color and black-and-white illustrations. Private edition, 1978 onwards. Very good condition.
    Estimate: € 25 / 40
  • #331

    Een set van 2 professionele koperen kookpannen, onderaan gemerkt met 3 kroontjes.

    A set of 2 professional copper cooking pots, marked with 3 crowns on the bottom.
    Dim. Ø 20 en Ø 28 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #564

    Een aardewerken Moseka kandelaar. Kongo.

    An earthenware Moseka candlestick. Congo.
    Dim. H. 45 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #313
    Val Saint Lambert

    Een vintage kristallen sierschaal, roze in de massa gekleurd, bovenaan met label gemerkt Val Saint Lambert.

    A vintage crystal decorative bowl, pink tinted, top marked with label Val Saint Lambert.
    Dim. 11 x 66 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #36

    Een donker eikenhouten credenskastje in Neogotische stijl met figuratief snijwerk. 1 deurtje bovenaan en open schap onderaan.

    A dark oak credenza cabinet in Neo-Gothic style with figurative carvings. 1 door at the top and open shelf at the bottom.
    Dim. 123 x 44 x 66 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #673

    Een vaas van Boheems kristal, bordeaux in de massa gekleurd en met florale motieven geslepen.

    A vase in Bohemian crystal, colored bordeaux in the mass, and cut with floral motifs.
    Dim. h 30 x Ø 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #55

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,38 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.38 ct.
    Dim. 3,10 g
    Estimate: € 950 / 1100
  • #325

    Vaas in de geest van Murano met een mirafiore decor op rode fond.

    Vase in the spirit of Murano with a mirafiore decor on a red background.
    Dim. H. 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #114
    Irène Bataille
    Period: 1913-2012

    "Harbor view with tugboats." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #352
    Volkstedt - Rudolstadt

    “Ten dans”, een porceleinen beeldje, gemerkt Volkstedt Rudolstadt. Kleine schade aan het kleed.

    "Ten dancer," a porcelain figurine, marked Volkstedt Rudolstadt. Small damage to the garment.
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 60 / 80

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00