Een 19e eeuws Grieks bord ‘Grand Tour’, met decor van een Sater en jongeling aan een vuurhaard. We voegen er een Kylix drinkschoteltje in zwart geglazuurd aardewerk aan toe.

Een 19e eeuws Grieks bord ‘Grand Tour’, met decor van een Sater en jongeling aan een vuurkorf. We voegen er een Kylix drinkschoteltje in zwart geglazuurd aardewerk aan toe.

A 19th-century Greek plate 'Grand Tour', depicting a satyr and youth by a hearth. We are including a Kylix drinking cup in black glazed earthenware.
Dim. Ø 33,5 cm & Ø 14 cm
SKU: 1712240221.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #221
Estimate: € 120 / 180

  • #493

    Een aardewerken precolumbiaans Xochipala beeldje van een gezeten figuur. Diverse breuk herstellingen aanwezig en duimpjes manco.

    A terracotta pre-Columbian Xochipala figurine of a seated figure. Various repairs present and thumbs missing.
    Dim. 15 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #629
    Staf Beerten
    Period: 1930-2019

    "Flower still life." A painting, mixed media on panel. Signed at the bottom.
    Dim. 56 x 44 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #677

    Lot boeken over koken, wijn en whisky. W.o. “Les Grands Vins de Bordeaux”, Ed. Dussaut (2 versies). Dominé, Römer, Ditter, “Culinaria, Europese specialiteiten”. 2 delen in een huls. Ed. Könemann 1995. Joe Claerk, Stuart Derrick, “Whisky”. Met apart proefnotitieboek in huls. Ed. Paragon 2015. Als nieuw. Larousse Ménager en andere.

    Lot of books on cooking, wine, and whisky. Including "Les Grands Vins de Bordeaux", Ed. Dussaut (2 versions). Dominé, Römer, Ditter, "Culinaria, European specialties". 2 volumes in a sleeve. Ed. Könemann 1995. Joe Claerk, Stuart Derrick, "Whisky". With separate tasting notes book in sleeve. Ed. Paragon 2015. Like new. Larousse Ménager and others.
    Estimate: € 40 / 60
  • #245

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en smaragd met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.

    A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.80 ct. and emeralds totaling approximately 0.80 ct.
    Dim. 11 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #460

    Een 18 kt. witgouden halsketting met hanger bezet met briljanten, diamant princesses en markiezen met een gezamenlijke gewicht van 0,42 ct.

    An 18 kt. white gold necklace with a pendant set with brilliant-cut, princess-cut, and marquise-cut diamonds with a total weight of 0.42 ct.
    Dim. 2,15 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #633

    Een blackware keramieken karaf met schenktuit, Peru. Vermoedelijk precolumbiaanse replica, 20e eeuw.

    A blackware ceramic carafe with a spout, Peru. Presumably a pre-Columbian replica, 20th century.
    Dim. 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #158

    Een Griekse Lekythos vaas uit de Romeinse periode in rood aardewerk met kalkaanslag, versierd met figuren.

    A Greek Lekythos vase from the Roman period in red earthenware with lime deposits, decorated with figures.
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #608

    Een precolumbiaanse aardewerken karaf met gesculpteerd figuur. Peru.

    A Pre-Columbian earthenware carafe with a sculpted figure. Peru.
    Dim. 18,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #318
    St Clement

    “Saint Clément”, een geglazuurd aardewerken eendenkaraf nr. 7492.

    "Saint Clément", a glazed earthenware duck decanter no. 7492.
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #619

    Dim. 28 x 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #71

    ‘Eva’. Vergulden bronzen beeld op groen marmeren sokkel. Draagt handtekening Seffner. Fer. Gladenbeck Berlin.

    'Eva'. Gilt bronze statue on green marble pedestal. Signed by Seffner. Fer. Gladenbeck Berlin.
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #17
    Pinchon

    ‘Bécassine chez les Alliés’. Gautier-Languereau 1926. Een vroeg stripverhaal.

    ‘Bécassine with the Allies’. Gautier-Languereau 1926.
    Estimate: € 40 / 60

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00