Een 19e eeuws Grieks bord ‘Grand Tour’, met decor van een Sater en jongeling aan een vuurhaard. We voegen er een Kylix drinkschoteltje in zwart geglazuurd aardewerk aan toe.

Een 19e eeuws Grieks bord ‘Grand Tour’, met decor van een Sater en jongeling aan een vuurkorf. We voegen er een Kylix drinkschoteltje in zwart geglazuurd aardewerk aan toe.

A 19th-century Greek plate 'Grand Tour', depicting a satyr and youth by a hearth. We are including a Kylix drinking cup in black glazed earthenware.
Dim. Ø 33,5 cm & Ø 14 cm
SKU: 1712240221.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #221
Estimate: € 120 / 180

  • #370

    Een 18 kt wit en geelgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,06 ct. en een parel.

    An 18 kt white and yellow gold pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.06 ct. and a pearl.
    Dim. 2,40 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #80

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht 4,37 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing a total of 4.37 ct.
    Dim. 10,38 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #463

    Een aardewerken dekselpot met precolumbiaanse elementen in het decor en een beeldje van een jaguar bovenaan. Enkele schilfers.

    An earthenware lidded pot with pre-Columbian elements in the decoration and a figurine of a jaguar on top. Some flakes present.
    Dim. 24 x Ø 19 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #152
    Louis Thevenet
    Period: 1870 - 1937

    "Still life painting." A painting, oil on canvas. Signed and dated at the bottom.
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #39
    Jan Keustermanns

    “Christus op de koude steen”, een lithografie, gesigneerd J. Keustermanns en gedateerd 1966, tekst in spiegelbeeld, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 36/150.

    "Christ on the cold stone", a lithograph, signed J. Keustermanns and dated 1966, text in mirror image, signed and numbered 36/150 outside the plate.
    Dim. 39.5 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #100

    Een 18 kt wit en geelgouden broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en met saffier baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.

    An 18 kt white and yellow gold brooch set with old cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct. and with baguette sapphires with a total weight of approximately 0.60 ct.
    Dim. 8,27 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #263
    Steiff, Märklin

    “Sint Bernardshond”, een hond in pluce geproduceerd door Steiff voor Märklin. Nr 998577.

    "Saint Bernard dog," a plush dog produced by Steiff for Märklin. No. 998577.
    Dim. 48 x 50 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #618

    Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken karaf met gesculpteerde vorm van een eend. Peru. Herstelling van een barstje bovenaan in het handvat.

    A pre-Columbian Chimu blackware ceramic pitcher with a sculpted duck shape. Peru. Repair of a small crack above the handle.
    Dim. 16,5 x 18 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #377
    Bachmann

    “No. 51-530-10”. Consolidation 2-8-0 & Tender - “Reading”. Een paar vintage Bachmann stoomlocomotieven schaal N, In originele verpakking.

    "No. 51-530-10". Consolidation 2-8-0 & Tender - "Reading". A pair of vintage Bachmann steam locomotives N scale, In original packaging.
    Dim. 22 x 9 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #565
    Jacob Zech Original

    “Vienna”. Een polshorloge-chronograph met quartzwerk en blauwe lederen band. In oorspronkelijke verpakking. Nieuwstaat.

    "Vienna." A wristwatch chronograph with quartz movement and a blue leather strap. In original packaging. Excellent condition.
    Estimate: € 150 / 200
  • #67
    Gucci

    Een zwarte lederen handtas, model retro dokterstas . Gemerkt. Gedragen staat.

    A black leather handbag, retro doctor's style. Marked. Shows signs of wear.
    Dim. H. 16 x 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #356
    Willy Van Der Meeren Tubax

    Een vintage bureaustoel, gemerkt Tubax en gedateerd 1966.

    A vintage office chair, marked Tubax and dated 1966.
    Dim. 87 x 42 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00