Een 19e eeuws Grieks bord ‘Grand Tour’, met decor van een Sater en jongeling aan een vuurhaard. We voegen er een Kylix drinkschoteltje in zwart geglazuurd aardewerk aan toe.

Een 19e eeuws Grieks bord ‘Grand Tour’, met decor van een Sater en jongeling aan een vuurkorf. We voegen er een Kylix drinkschoteltje in zwart geglazuurd aardewerk aan toe.

A 19th-century Greek plate 'Grand Tour', depicting a satyr and youth by a hearth. We are including a Kylix drinking cup in black glazed earthenware.
Dim. Ø 33,5 cm & Ø 14 cm
SKU: 1712240221.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #221
Estimate: € 120 / 180

  • #71

    ‘Eva’. Vergulden bronzen beeld op groen marmeren sokkel. Draagt handtekening Seffner. Fer. Gladenbeck Berlin.

    'Eva'. Gilt bronze statue on green marble pedestal. Signed by Seffner. Fer. Gladenbeck Berlin.
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #79
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903-1983

    “Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Hoevezicht". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 66 x 94 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #373

    Een paar recente Chinese blauw witte vazen. Onderaan gemerkt.

    A pair of recent Chinese blue and white vases. Marked at the bottom.
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #327
    Rico

    Een vintage wereldbol, Nova Edizione Rico Firenze, made in Italy, schaal 1:35.000.000 uit 1977, verlicht.

    A vintage globe, Nova Edizione Rico Firenze, made in Italy, scale 1:35,000,000 from 1977, illuminated.
    Dim. h 55 x Ø 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #164
    Aligi Sassu

    "Cavallino Impennato" translates to "Rearing Horse". A bronze cast sculpture of a rearing horse on a marble base. Signed and numbered 142/300 at the bottom.
    Dim. 19 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #681

    Een juwelenkistje/koffertje in messing met middeleeuwse taferelen in het decor.

    A jewelry box/case in brass with medieval scenes in the decoration.
    Dim. 10 x 21 x 11.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #578
    Maria Innocentia Hummel

    Een lot van 14 porseleinen Goebel beeldjes voor de kerstsl. Onderaan gemerkt.

    A lot of 14 porcelain Goebel figurines for the Christmas season. Marked on the bottom.
    Dim. 16 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #618

    Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken karaf met gesculpteerde vorm van een eend. Peru. Herstelling van een barstje bovenaan in het handvat.

    A pre-Columbian Chimu blackware ceramic pitcher with a sculpted duck shape. Peru. Repair of a small crack above the handle.
    Dim. 16,5 x 18 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #223

    Een zilveren koffiestel, bestaande uit een koffiekan, melkkan en suikerpot. Keurstempels aan weerskanten.

    A silver coffee set, consisting of a coffee pot, creamer, and sugar bowl. Hallmarks on both sides.
    Dim. 26 & ... & 13,5 cm - 930g
    Estimate: € 300 / 400
  • #136

    Een massiek eikenhouten legkast met 2 deuren.

    A solid oak bookcase with 2 doors.
    Dim. 203 x 161 x 69 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #418

    “Guanyin”. Een Chinees gesculpteerd beeldje van jade op houten sokkeltje.

    "Guanyin". A Chinese carved jade figurine on a wooden base.
    Dim. 21,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #416

    Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.

    A Persian hand-knotted rug with geometric decoration.
    Dim. 160 x 113 cm
    Estimate: € 80 / 120

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00