Een 19e eeuws Grieks bord ‘Grand Tour’, met decor van een Sater en jongeling aan een vuurhaard. We voegen er een Kylix drinkschoteltje in zwart geglazuurd aardewerk aan toe.

Een 19e eeuws Grieks bord ‘Grand Tour’, met decor van een Sater en jongeling aan een vuurkorf. We voegen er een Kylix drinkschoteltje in zwart geglazuurd aardewerk aan toe.

A 19th-century Greek plate 'Grand Tour', depicting a satyr and youth by a hearth. We are including a Kylix drinking cup in black glazed earthenware.
Dim. Ø 33,5 cm & Ø 14 cm
SKU: 1712240221.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #221
Estimate: € 120 / 180

  • #459
    Val Saint Lambert

    Acht geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken. Niet gemerkt. (1 schilfer aan de onderkant voet).

    A modern love couple sculpted in white marble.
    Dim. H: 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #381

    Een blauw en witte Nanking dekselvaas met fo-hond bovenaan.

    A blue and white Nanking covered vase with a foo dog on top.
    Dim. h 25,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #294
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903-1983

    “Steegje”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Alleyway." A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 48 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #39
    Jan Keustermanns

    “Christus op de koude steen”, een lithografie, gesigneerd J. Keustermanns en gedateerd 1966, tekst in spiegelbeeld, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 36/150.

    "Christ on the cold stone", a lithograph, signed J. Keustermanns and dated 1966, text in mirror image, signed and numbered 36/150 outside the plate.
    Dim. 39.5 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #21
    Steiff

    “Macki, Micki, Mucki,...”. Een lot van 5 vintage Steiff egeltjes.

    “Macki, Micki, Mucki,...”. A lot of 5 vintage Steiff hedgehogs.
    Dim. 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #400

    Een 18 kt geelgouden hanger met één diamantje en twee robijntjes. “plus qu’hier et bien moins que demain.” In originele etui met verdere uitleg.

    An 18 kt yellow gold pendant with one diamond and two rubies. "plus qu’hier et bien moins que demain." In original case with further explanation.
    Dim. 2,80 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #444
    A. De Racourt

    Dim. 32,5 x 40,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #448

    Een Chinese gesculpteerde koro op houten sokkeltje. Gesteund op 3 klauwpoten, met diverse ornamenten. In originele doos.

    A Chinese carved incense burner on a wooden pedestal. Resting on 3 clawed feet, with various ornaments. In original box.
    Dim. 18 x 15 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #260
    Telda Swiss

    Een vintage chronograaf, jaren 50. Met 18 kt geelgouden bezel en rekebare polsband.

    A vintage chronograph, circa 1950s. With 18kt yellow gold bezel and expandable wristband.
    Dim. Bruto : 62,40 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #545
    Gamages London

    “Conqueror”. Een polshorloge-chronograph met quartzwerk en metalen band. In oorspronkelijke verpakking Nieuwstaat.

    "Conqueror." A wristwatch chronograph with quartz movement and metal band. In original packaging. Mint condition.
    Estimate: € 180 / 220
  • #524

    Een messingen luchter met kristallen pendeloques en 9 lichtpunten.

    A brass chandelier with crystal pendeloques and 9 light points.
    Dim. Ø 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #426
    Bidjar

    Een Perzisch handgeknoopt tapijt, met certificaat.

    A Persian hand-knotted carpet, with certificate.
    Dim. 289 x 210 cm
    Estimate: € 200 / 300

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00