Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 19e eeuws handbeschilderd kamerscherm met een landelijk tafereel en een ruiter te paard. Gerestaureerd op meerdere plaatsen.
Een 19e eeuws handbeschilderd kamerscherm met een landelijk tafereel en een ruiter te paard. Gerestaureerd op meerdere plaatsen.
Een 19e eeuws handbeschilderd kamerscherm met een landelijk tafereel en een ruiter te paard. Gerestaureerd op meerdere plaatsen.
Een 19e eeuws handbeschilderd kamerscherm met een landelijk tafereel en een ruiter te paard. Gerestaureerd op meerdere plaatsen.
Een 19e eeuws handbeschilderd kamerscherm met een landelijk tafereel en een ruiter te paard. Gerestaureerd op meerdere plaatsen.

Een 19e eeuws handbeschilderd kamerscherm met een landelijk tafereel en een ruiter te paard. Gerestaureerd op meerdere plaatsen.

A 19th-century hand-painted room divider with a rural scene and a horseback rider. Restored in multiple places.
Dim. 182 x 138 cm
SKU: 2409240169.
Categories: doek, Hout, Meubel, Schilderij, XIXe eeuw.
Auction day: 24 September 2024 19:00
Catalogue #169
Estimate: € 600 / 800
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #526

    Een paar houten Venetiaanse armstoelen met divers vergulde ornamenten en fijn snijwerk.

    A pair of wooden Venetian armchairs with various gilded ornaments and delicate carvings.
    No longer available
    Dim. 84 x 66 cm
    Estimate: € 600 / 700
  • #496

    Een massief kersenhouten secretaire met 2 grote en binnenin 6 kleine laden.

    A solid cherry wood secretaire with 2 large drawers and 6 small drawers inside.
    No longer available
    Dim. 109.5 x 135 x 55 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #536

    Een vergulde muurconsole in kunststof met spiegelblad en houten poten.

    A gilded wall console in plastic with mirrored top and wooden legs.
    No longer available
    Dim. 82 x 120 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #494
    Rud Thygesen & Johnny Sorensen Magnus Olensen

    “Model 5331”. Een lot van 6 vintage Mid-Century design armstoelen. Geplooid berkenhout met gevlochten gestoffeerde zitting. Ontwerp door Rud Thygesen & Johnny Sorensen voor Magnus Olensen, Denemarken 1960.

    "Model 5331." A lot of 6 vintage Mid-Century design armchairs. Pleated birch wood with woven upholstered seat. Designed by Rud Thygesen & Johnny Sorensen for Magnus Olensen, Denmark 1960.
    No longer available
    Dim. 75 x 53 x 61 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #573

    Een lot met 16 divers antieke koper en gietijzeren strijkijzers.

    A lot of 16 various antique copper and cast iron flat irons.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #529

    Een houten vierkante opium-salontafel.

    A wooden square opium coffee table.
    No longer available
    Dim. 35,5 x 115 x 115 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #546

    Een 19e eeuwse kaptafel in wortelfineer met een geslepen drieluik spiegel en 3 laden. Een poot achteraan is gerestaureerd.

    A 19th-century dressing table in burr veneer with a beveled triptych mirror and 3 drawers. One back leg has been restored.
    No longer available
    Dim. 150.5 x 121 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #245

    Een wandspiegel met gesculpteerde houten lijst en geslepen glas. Gepatineerd met floraal top en gevleugeld dier in het snijwerk.

    A wall mirror with a wooden carved frame and beveled glass. Patinated with a floral top and winged animal in the carving.
    No longer available
    Dim. 125 x 74 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #429

    Een groot formaat rechthoekige spiegel in geslepen glas met een vergulde omlijsting.

    A large rectangular mirror in cut glass with a gilded frame.
    No longer available
    Dim. 144 x 83 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #176

    Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl.

    A bookcase in stained wood genre sorgue with two high doors. English style.
    No longer available
    Dim. 218 x 133 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #326

    Een set van 6 antieke stoelen van fruithout, nieuwe stoffering op de zittingen.

    A set of 6 antique chairs in fruitwood, newly upholstered seats.
    No longer available
    Dim. 85 x 45 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #665

    Een massief eikenhouten beeld van 3 figuren, een lezende dame, een jongen en een bebaarde schrijnwerker.

    A solid oak statue of 3 figures, a reading lady, a boy, and a bearded carpenter.
    No longer available
    Dim. 31 x 23 x 8.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #696

    Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.

    A buffet with a superstructure made of walnut and oak wood. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. 206 x 45 x 105 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #566

    Een houten secretaire met fijn snijwerk en wortelfineer. Bovenaan twee lades. Bovenstuk manco.

    A wooden secretary with fine carving and burl veneer. Two drawers at the top. Top part missing.
    No longer available
    Dim. 116 x 103 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #275

    Een lot van 2 zwart metalen draadmanden in kubusvorm.

    A lot of 2 black metal wire baskets in cube shape.
    No longer available
    Dim. 46 & 42 cm³
    Estimate: € 60 / 80
  • #425

    Een vintage design rond glazen salontafel met gechromeerd onderstel op 3 poten. In de stijl van Milo Baughman. Blad mogelijk niet originele constructie.

    A vintage design round glass coffee table with a chromed tripod base. In the style of Milo Baughman. Top may not be original construction.
    No longer available
    Dim. 44,5 x Ø 105 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #486

    Een midcentury sideboard/barmeubel in pallisanderfineer op chrome poten. Eén deur en drie laden. Kleine schade aan de hoek links achter.

    A midcentury sideboard/bar cabinet in rosewood veneer on chrome legs. One door and three drawers. Slight damage to the back left corner.
    No longer available
    Dim. 100 x 150 x 45 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #131
    Sèvres

    Een set van 2 biscuit vaasjes met een decor van bloemen en verguld bronzen ornamenten en voet. Aan beide vaasjes is er schade aan de bloemen. Onderaan dragen ze het merkteken van Sèvres.

    A set of 2 biscuit vases with a floral decor and gilded bronze ornaments and base. Both vases have damage to the flowers. They bear the Sèvres mark at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #686

    Een antieke houten kist op wieltjes, met ijzeren beslag, de scharnieren zitten los en het slot ontbreekt.

    An antique wooden chest on wheels, with iron fittings, the hinges are loose and the lock is missing.
    No longer available
    Dim. 56 x 111 x 61 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #85

    Een spiegel op houten paneel met plaaster kader, floraal motief, vervaardigd in traditionele stijl. De lijst is gedeeltelijk gepatineerd. 19e eeuw.

    A mirror on a wooden panel with a plaster frame, floral motif, made in traditional style. The frame is partially patinated. 19th century.
    No longer available
    Dim. 115 x 85 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #498

    Een verguld bronzen inktstel met twee inktpot houders, kandelaar en penhouder, Barok versierd met leeuwenkop en gekroond hoofd ornament in reliëf.

    A gilded bronze inkwell set with two inkpot holders, candlestick, and penholder, Baroque decorated with lion head and crowned head ornament in relief.
    No longer available
    Dim. 23 x 53 x 22cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #676

    Een Burmese polychroom houten masker.

    A Burmese polychrome wooden mask.
    No longer available
    Dim. h 28 cm x 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #435

    Een vintage design rond glazen salontafel met gechromeerd onderstel op 3 poten. In de stijl van Milo Baughman.

    A vintage design round glass coffee table with chrome-plated 3-legged base. In the style of Milo Baughman.
    No longer available
    Dim. 44,5 x Ø 105 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #514

    Een grote ovale eettafel met keramisch blad en metalen voet.

    A large oval dining table with a ceramic top and metal base.
    No longer available
    Dim. 75 x 240 x 135 cm
    Estimate: € 150 / 200

Other lots in this auction

  • #170

    Een 18 kt witgouden ring bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,73 ct. EVVS1.

    An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approx. 1.73 ct. EVVS1.
    No longer available
    Dim. 7,36 g
    Estimate: € 2500 / 3000
  • #487

    Een Chinees porseleinen dekselvaas met 4 dames en teksten in het decor. Met certificaat door Galerie Stampaert, “Shieng-Fen”, 19e eeuw. Met houten en deksel en op sokkel.

    A Chinese porcelain lidded vase with 4 ladies and texts in the decoration. With certificate from Galerie Stampaert, "Shieng-Fen", 19th century. With wooden lid and base.
    No longer available
    Dim. 46 x Ø 25 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #663

    Een comtoise klok in Dinanterie, circa 1980.

    A Comtoise clock in Dinanterie style, circa 1980.
    No longer available
    Dim. 48 x 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #555

    Een Afshari Bidjar tapijt met een klassiek design in ongebruikelijke pasteltinten, dubbel geknoopt.

    An Afshari Bidjar carpet with a classic design in less common pastel tones, double knotted.
    No longer available
    Dim. 397 x 300 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #500

    Een 18 kt geelgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,08 ct.

    An 18 kt yellow gold bracelet set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.08 ct.
    No longer available
    Dim. 17,30 g
    Estimate: € 2400 / 2600
  • #163

    Een zilveren schaal met handvat in de vorm van een draak, 570 gram, gemerkt 800, een maan met kroon (Duitsland) en een leeuw.

    A silver dish with a dragon-shaped handle, 570 grams, marked 800, a moon with a crown (Germany), and a lion.
    No longer available
    Dim. 800‰ 570 gram
    Estimate: € 300 / 500
  • #141

    Een gepatineerd bronzen schrijfstel en inktpot met beeld van een tijger op rotsen, en bijgevoegde schrijfpen.

    A patinated bronze writing set inkwell with a tiger on rocks, including a writing pen.
    No longer available
    Dim. 14 x 42 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #470

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 0,82 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a central sapphire of approximately 0.82 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.26 ct.
    No longer available
    Dim. 7,14 g
    Estimate: € 1800 / 2200
  • #651

    Een polychrome Murano papegaai.

    A polychrome Murano parrot.
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #251
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen vaas met bordeaux accenten. Onderaan signatuur.

    A cut crystal vase with bordeaux accents. Signature at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 22,5 cm
    Estimate: € 80 / 110
  • #288

    Een Fabergé-stijl houten ei met Maria & Kind in het decor. Omhuld in koperen filigraanwerk.

    A Fabergé style wooden egg with Mary & Child in the decoration. Encased in copper filigree work.
    No longer available
    Dim. 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #7
    Franklin Mint Precesion Models

    ‘1929 Rolls-Royce Phantom I Cabriolet de ville.’ Schaalmodel. We voegen er een munt van de Rolls-Royce ‘Flemish Section - 1993 - 2003’ een baseballkap van Rolls-Royce en een Balmoral Lambswool sweater met branding RREC, een kader en een RR Ralley card aan toe.

    '1929 Rolls-Royce Phantom I Cabriolet de ville.' Scale model. We add a coin from the Rolls-Royce 'Flemish Section - 1993 - 2003,' a Rolls-Royce baseball cap, a Balmoral Lambswool sweater with RREC branding, a frame, and an RR Rally card.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 September 2024

Tentoonstelling vr. 20 & zat. 21 September

24 September 2024 19:00
25 September 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More