Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 19e eeuws handbeschilderd kamerscherm met een landelijk tafereel en een ruiter te paard. Gerestaureerd op meerdere plaatsen.
Een 19e eeuws handbeschilderd kamerscherm met een landelijk tafereel en een ruiter te paard. Gerestaureerd op meerdere plaatsen.
Een 19e eeuws handbeschilderd kamerscherm met een landelijk tafereel en een ruiter te paard. Gerestaureerd op meerdere plaatsen.
Een 19e eeuws handbeschilderd kamerscherm met een landelijk tafereel en een ruiter te paard. Gerestaureerd op meerdere plaatsen.
Een 19e eeuws handbeschilderd kamerscherm met een landelijk tafereel en een ruiter te paard. Gerestaureerd op meerdere plaatsen.

Een 19e eeuws handbeschilderd kamerscherm met een landelijk tafereel en een ruiter te paard. Gerestaureerd op meerdere plaatsen.

A 19th-century hand-painted room divider with a rural scene and a horseback rider. Restored in multiple places.
Dim. 182 x 138 cm
SKU: 2210240189.
Categories: doek, Hout, Meubel, Schilderij, XIXe eeuw.
Auction day: 22 October 2024 19:00
Catalogue #189
Estimate: € 400 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #558

    Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.

    A buffet with a superstructure made of walnut and oak wood. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. 206 x 45 x 105 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #548

    Een 19e eeuwse kaptafel in wortelfineer met een geslepen drieluik spiegel en 3 laden. Een poot achteraan is gerestaureerd.

    A 19th-century dressing table in burr veneer with a beveled triptych mirror and 3 drawers. One back leg has been restored.
    No longer available
    Dim. 150.5 x 121 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #568

    Een paar armfauteuils met zwartgelakt houten poten en grijs gestoffeerde zitting.

    A pair of armchairs with black lacquered wooden legs and gray upholstered seats.
    No longer available
    Dim. 95 x 62 x 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #690

    Een salontafel in beukenhout met een glazen blad en cannage.

    A beechwood coffee table with a glass top and caning.
    No longer available
    Dim. 47 x 60 x 60 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #686
    Sits

    “Neppi”. Een paar gestoffeerde poufs. Onderaan gemerkt Sits.

    "Neppi." A pair of upholstered poufs. Marked Sits at the bottom.
    No longer available
    Dim. 45 x 45 x 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #561

    Een gesculpteerd houten armstoel met dubbele klauwpoten en gestoffeerde zitting met floraal decor. Lodewijk XIII-stijl. Onderaan kruisverbinding in H.

    A carved wooden armchair with double claw feet and upholstered seat with floral decoration. Louis XIII style. X-shaped cross brace at the bottom.
    No longer available
    Dim. 119 x 67 x 69 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #522
    Pierre Vandel
    Period: 1970

    Een vintage rechthoekige salontafel in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel. De spiegelrand van de glazen bladen zijn deels afgeschilferd.

    A vintage rectangular coffee table in brass and glass, designed by Pierre Vandel. The mirrored edges of the glass shelves are partially chipped.
    No longer available
    Dim. 46 x 128 x 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #675

    Een gefineerd eikenhouten tv-meubel.

    A veneered oak TV cabinet.
    No longer available
    Dim. 35 x 200 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #339

    Een lot van 2 zwart metalen draadmanden in kubusvorm.

    A lot of 2 black metal wire baskets in cube shape.
    No longer available
    Dim. 46 & 42 cm³
    Estimate: € 60 / 80
  • #336

    Een stoomgebogen kapstok in de stijl van Thonet.

    A bentwood coat rack in the style of Thonet.
    No longer available
    Dim. h 185 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #526

    Een Chinees hout gesculpteerd bijzettafeltje met roos marmeren blad en klauwpoten. Vroeg 20e eeuw.

    A Chinese wooden side table with rose marble top and claw feet. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. 46 x 44 x 44 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #326

    Een set van 6 massief eikenhouten stoelen waarvan 2 armstoelen, rood kunstlederen zittingen.

    A set of 6 solid oak chairs, including 2 armchairs, with red faux leather seats.
    No longer available
    Dim. h 97 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #536

    Een set van 2 vierkante metalen salontafels met glazen bladen in de stijl van Belgo-Chrom. Ca. 1990.

    A set of 2 square metal coffee tables with glass tops in the style of Belgo-Chrom. Circa 1990.
    No longer available
    Dim. 52.5 x 60.5 x 60.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #366

    Een grote oude reiskoffer bekleed met kunstleder en voorzien van houten latten.

    A large old travel trunk lined with artificial leather and wooden slats.
    No longer available
    Dim. 34 x 100 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #224

    Een wandtapijt met middeleeuwse tafereel aan smeedijzeren stang.

    A tapestry depicting a medieval scene on an iron rod.
    No longer available
    Dim. 137 x 210 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #669

    Een houten commode met 3 laden.

    A wooden chest of drawers with 3 drawers.
    No longer available
    Dim. 90 x 103 x 53 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #340

    Een bar/wereldbol in kunststof en papier, schade vooraan in het onderste deel van de bol.

    A bar/globe in plastic and paper, damage at the front in the lower part of the globe.
    No longer available
    Dim. h 53 x Ø 42 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #504

    Een gepatineerd houten gesculpteerd Mariabeeld, eind 19e eeuw.

    A patinated wooden sculpted Madonna statue, late 19th century.
    No longer available
    Dim. 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #201
    Rud Thygesen & Johnny Sorensen Magnus Olensen

    “Model 5331”. Een lot van 6 vintage Mid-Century design armstoelen. Geplooid berkenhout met gevlochten gestoffeerde zitting. Ontwerp door Rud Thygesen & Johnny Sorensen voor Magnus Olensen, Denemarken 1960.

    "Model 5331." A lot of 6 vintage Mid-Century design armchairs. Pleated birch wood with woven upholstered seat. Designed by Rud Thygesen & Johnny Sorensen for Magnus Olensen, Denmark 1960.
    No longer available
    Dim. 75 x 53 x 61 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #692

    Een driedelig schouwstel van zwart marmer met gravures in het decor, bestaande uit een pendule en twee cassolettes in de vorm van platte schalen. Eind 19e eeuw.

    A three-piece set of black marble with engravings in the decor, consisting of a clock and two cassolettes in the shape of flat dishes. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #546

    Een massief eikenhouten verlengbare tafel met bolpoten.

    A solid oak extendable table with round legs.
    No longer available
    Dim. 75 x 130 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #547

    Een houten zwart gelakt vouwtafeltje met dubbel openklapbaar blad, waarvan 1 met schaakbord. Verguld versierd met vogels en floraal decor.

    A wooden black lacquered folding table with double foldable top, one with a chessboard. Gilt decorated with birds and floral motifs.
    No longer available
    Dim. 77,5 x 79 x 81 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #223

    Een console voor wandmontage in wit licht geaderd marmer met een bloemenguirlande.

    A wall-mounted console in white light-veined marble with a flower garland.
    No longer available
    Dim. h 43 x b 35 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #674

    Een gefineerd vierkante eikenhouten salontafel.

    A veneered square oak coffee table.
    No longer available
    Dim. 35 x 100 x 100 cm
    Estimate: € 60 / 90

Other lots in this auction

  • #93

    Een lot van 5 schaaltjes in terracotta, vermoedelijk oud Romeinse bodemvondsten.

    A lot of 5 terracotta bowls, believed to be ancient Roman archaeological finds.
    No longer available
    Dim. h 5.5 x Ø 17 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #108
    A.C.F

    Een paar cassolettes in gepolychromeerd porselein, met gedrukt bloemendecor en opgehoogde accenten. Gemerkt A.C.F. Gesigneerd A. Reuzi.

    A pair of cassolettes in polychrome porcelain, with printed flower decoration and raised accents. Marked A.C.F. Signed A. Reuzi.
    No longer available
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #529
    Tabriz

    Een Perzisch handgeknoopt tapijt, Tabriz met geometrisch decor.

    A Persian hand-knotted rug, Tabriz with geometric design.
    No longer available
    Dim. 308 x 202 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #129
    Gust Dierikx
    Period: 1924 - 2019

    “Luxemburgs dorpszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Gust Dierikx. Gedateerd 1983.

    "Luxembourg village view", a painting, oil on canvas, signed by Gust Dierikx. Dated 1983.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #639

    “Hoevezicht met hooimijt”, een schilderij, olieverf op doek, onleesbaar gesigneerd.

    "Farmhouse with hayloft", a painting, oil on canvas, signed indistinctly.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #409
    Johann August Corvinus
    Period: 1682-1738

    “Toren van Babel”. Een kopergravure op papier. Onderaan in de plaat gesigneerd.

    "Tower of Babel." A copper engraving on paper. Signed at the bottom of the plate.
    No longer available
    Dim. 34 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #283

    “La fête des fleurs”. Een beeld uit kunststof, reproductie naar het werk van Auguste Moreau.

    "The Flower Festival." A resin sculpture, reproduction of the work by Auguste Moreau.
    No longer available
    Dim. 56 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #402
    Armand Jamar
    Period: 1870-1946

    “Stilleven met ontbijt”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Restauratie aanwezig.

    "Still life with breakfast". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Restoration present.
    No longer available
    Dim. 54 x 73 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #313
    J.H. Koeleman

    De Avonturen van Pinkie Pienter. “De strijd om raket PX15”. Ed. Mulder, Amsterdam 1957. Hard cover, redelijk tot goede staat.

    The Adventures of Pinkie Clever. "The Battle for Rocket PX15." Published by Mulder, Amsterdam 1957. Hardcover, fair to good condition.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #115
    Léo Ferré.
    Period: 1916-1993

    Veertien langspeelplaten. UItgaven uit de tijd.

    Fourteen long-playing records. Editions from the time.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #632
    Anton Pieck
    Period: 1895-1987

    “Pompoenenveld en hooischoven”. Een litho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummer 89/200.

    "Pumpkin field and haystacks". A lithograph on paper. Signed and numbered 89/200 at the bottom outside of the plate.
    No longer available
    Dim. 38 x 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #441

    Een 18e eeuws Boeddhistisch kleitablet voorstellend het levensverhaal van Boeddha.

    An 18th-century Buddhist clay tablet depicting the life story of Buddha.
    No longer available
    Dim. h 10 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Oktober 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling : Vrijdag 18 & Zaterdag 19 Oktober van 10.00 tot 17.00.

22 October 2024 19:00
23 October 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 October 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More