Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 19e eeuws icoon met 11 heiligen en een verzilverde en vergulde riza.

Een 19e eeuws icoon met 11 heiligen en een verzilverde en vergulde riza.

A 19th-century icon depicting 11 saints with a silver-plated and gilded riza.
Dim. 39 x 31 cm
SKU: 2708240241.
Categories: curiosa, Icoon, Schilderij, Verzilverd, XIXe eeuw.
Auction day: 27 August 2024 19:00
Catalogue #241
Estimate: € 150 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #176

    Een lot van 4 19e eeuwse zwart gelakte gesculpteerd houten barokke stoelen met wieltjes vooraan, bekleed met een roze bloemenstof.

    A lot of 4 19th century black lacquered sculpted wooden baroque chairs with front wheels, upholstered in pink floral fabric.
    No longer available
    Dim. 104 x 54 x 52 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #579
    Albert Alleman
    Period: 1892-1933

    “Oude man in winters straattafereel”. Een schilderij, olieverf op doek, gemarouffleerd.

    "Old man in winter street scene". A painting, oil on canvas, marouflaged.
    No longer available
    Dim. 78,5 x 67,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #609

    Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.

    A buffet with a superstructure made of walnut and oak wood. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. 206 x 45 x 105 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #646

    Een 19e eeuwse massief kersenhouten gateleg tafel op wieltjes met 2 extra verlengstukken.

    A 19th-century solid cherrywood gateleg table on wheels with 2 additional extension leaves.
    No longer available
    Dim. 72 x 167 x 106 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #386

    Een massief houtgesculpteerde Indische koffer.

    A solid wood-carved Indian chest.
    No longer available
    Dim. 34 x 43 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #559

    Een Perzische Kulah Khud helm met een gedamasceerd en geciseleerd decor versierd. Boven op de bolle helm een vierhoekige punt en twee aigrettehouders en achteraan een maliënlap. XIXde eeuw.

    A Persian Kulah Khud helmet decorated with a damask and chiselled decoration. On top of the convex helmet a quadrangular point and two aigrette holders and a chain mail at the back. XIXth century.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #224

    Een antiek Franse zamak pendule op marmeren voet in Louis XVI stijl. Medio 1870. Decor naar Moreau.

    An antique French zamak clock on a marble base in the Louis XVI style. Circa 1870. Decoration after Moreau.
    No longer available
    Dim. 38 x 55cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #95

    Een lot van 32 glazen waaronder 12 champagne coupes, 6 champagne fluiten, 8 wijnglazen en 6 groen gekleurde wijn glazen.

    A lot of 32 glasses, including 12 champagne coupes, 6 champagne flutes, 8 wine glasses, and 6 green colored wine glasses.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #632
    Blommaert

    Een wandtapijt schilderij op kunstof doek met vederen in het decor.

    A tapestry made by Blommaert. Yet to be described.
    No longer available
    Dim. 172 x 169 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #602

    “St Constantine & Helen”. Een icoon op paneel. 20e eeuw. Verfschade onderaan het kruis.

    "St. Constantine & Helen". An icon on panel. 20th century. Paint damage at the bottom of the cross.
    No longer available
    Dim. 27 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #574
    Sylvain Lambré
    Period: 1889-1958

    “Zeilboot op de rivier”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Sailboat on the river". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 72 x 81 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #685

    Een grote roodkoperen lantaarn. Bovenaan gemerkt “Orlians & Co, 1950 Mechelen België”.

    A large red copper lantern. Marked at the top "Orlians & Co, 1950 Mechelen Belgium".
    No longer available
    Dim. 69 x 41 x 33 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #676

    Een vintage plexiglazen bar-cart met messing accenten.

    A vintage plexiglass bar cart with brass accents.
    No longer available
    Dim. 73.5 x 53 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #285

    Een 19e eeuwse kaptafel in wortelfineer met een geslepen drieluik spiegel en 3 laden. Een poot achteraan is gerestaureerd.

    A 19th-century dressing table in burr veneer with a beveled triptych mirror and 3 drawers. One back leg has been restored.
    No longer available
    Dim. 150.5 x 121 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #695

    Een koperen locomotief hoofd/koplamp. Gemerkt “De Cock Verschueren”

    A copper locomotive head/headlamp. Marked "De Cock Verschueren".
    No longer available
    Dim. 32 x 51 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #46

    Een houten scheepstafeltje met betegeld blad en gemerkt “P&L Emery”, Afrikaboot. Op wieltjes gemonteerd.

    A wooden ship's table with tiled top, marked "P&L Emery", Africa boat. Mounted on wheels.
    No longer available
    Dim. 82 x 65 x 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #568

    Een handgeschilderd icoon met messingen riza en geëmailleerde versieringen.

    Icône peinte à la main avec riza en laiton et décorations en émail.
    No longer available
    Dim. 32 x 27 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #277
    Wiskemann

    Een 3-ladig bestekkoffertje met verzilverd Wiskemann bestek voor 12 personen. Enkele serveerstukken onderste lade manco.

    A 3-drawer cutlery case with silver-plated Wiskemann cutlery for 12 people. Some serving pieces missing from bottom drawer.
    No longer available
    Dim. 30 x 38,5 x 25 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #645

    Een oude laat 19e eeuwse bruin metalen koffer.

    An old late 19th century brown metal trunk.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #222

    Een 19e eeuws spiegel met vergulde kader en diverse ornamenten in het snijwerk.

    A 19th century mirror with a gilded frame and various ornaments in the carving.
    No longer available
    Dim. 215 x 90 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #569
    Romain Steppe
    Period: 1859-1927

    “Winterzicht Schelde”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, gedateerd 1882, “Anvers”.

    "Winter view of the Scheldt". A painting, oil on panel. Signed at the bottom, dated 1882, "Antwerp".
    No longer available
    Dim. 67 x 97 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #634

    Een vintage geglazuurd aardewerken beeld van een windhond, vermoedelijk Italiaans werk. Minieme schade (bijgekleurd) aan een teennagel.

    A vintage glazed terracotta sculpture of a greyhound, presumably Italian work. Minor damage (retouched) to one toenail.
    No longer available
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #565

    Een lot van 4 antieke glaspanelen in geëtst glas met een decor van fauna en flora. Verschillende maten.

    A lot of 4 antique glass panels in etched glass with a decoration of fauna and flora. Various sizes.
    No longer available
    Dim. 140 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #736

    Een antiek bijzettafeltje met bloemvormig blad, zwart met accenten in goudverf en geschilderde bloemen.

    An antique side table with a flower-shaped top, black with gold paint accents and painted flowers.
    No longer available
    Dim. h 63.5 x Ø 35 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #132

    “Polderzicht”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan monogram “FR”.

    "Polderzicht". A painting, oil on board. Monogram "FR" at the bottom.
    No longer available
    Dim. 19,5 x 26 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #341
    Marc Sleen

    “De avonturen van Nero en Co”, een lot van 3 Nero albums met originele schets, gesigneerd door Marc Sleen. ‘De groene patreel’, Het knalgele koffertje’ en ‘De daverende Pitteleer’.

    "The adventures of Nero and Co", a lot of 3 Nero albums with original sketch, signed by Marc Sleen. 'The green patreel', 'The bright yellow suitcase', and 'The resounding Pitteleer'.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #135

    Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met een apenschedel en zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.

    A ceremonial hat of the Naga, made from woven bamboo, decorated with a monkey skull and boar tusks. Nagaland, India, early 20th century.
    No longer available
    Dim. 25 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #576

    Een brons bijzettafeltje met geaderd marmeren blad in klavervorm.

    A bronze side table with veined clover-shaped marble top.
    No longer available
    Dim. 51 x 45,5 x 45 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #665
    Knoll

    “Knoll Office Chadwick Chair”. Een bureaustoel ontworpen door Don Chadwick voor Knoll in 2005.

    "Knoll Office Chadwick Chair". A desk chair designed by Don Chadwick for Knoll in 2005.
    No longer available
    Dim. 104 x 68 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #15

    Een serveerbestek van verzilverd metaal. Gemerkt Silea C.

    A silver-plated metal serving set. Marked Silea C.
    No longer available
    Dim. L: 26 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #151
    Emile Louis Picault

    “Science guidant l’industrie”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.

    Science guiding the industry. Patinated bronze statue. Signed.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 650 / 850
  • #714

    Een vintage polychrome porseleinen groep van 2 pauwen. Italiaans werk.

    A vintage polychrome porcelain group of 2 peacocks. Italian work.
    No longer available
    Dim. h 34 x l 35 x d 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #238
    Mathurin Moreau

    “Glorification Du Travail”. Een zamakken buste naar Louis Moreaux. Enkele vingers zijn afgebroken.

    "Glorification Du Travail". A zamak bust after Louis Moreaux. Some fingers are broken off.
    No longer available
    Dim. h 72 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #583
    Rousseau

    ‘Allegorie op de telecommunicatie’. Zamakken beeld, eerste helft 20ste eeuw. De telefoonstaaf is gelijmd.

    'Allegory of telecommunication' Zinc alloy sculpture, first half of the 20th century. The telephone receiver is glued.
    No longer available
    Dim. h 64,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #251

    Een console voor wandmontage in wit licht geaderd marmer met een bloemenguirlande.

    A wall-mounted console in white light-veined marble with a flower garland.
    No longer available
    Dim. h 43 x b 35 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #230

    Een halssnoer met grote Barokke parels. L: 22 cm.

    A necklace with large Baroque pearls. L: 22 cm.
    No longer available
    Dim. H. 18 & 14 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More