Een 19e eeuws massief eikenhouten ééndeurskastje.

A 19th century solid oak single-door cabinet.
Dim. 99 77 59 cm
SKU: 2608250651.
Categories: Hout, Meubel, XIXe eeuw.
Auction day: 27 August 2025 19:00
Catalogue #651
Estimate: € 50 / 70

  • #178

    Een antiek vestzakpistooltje, model Derringer.

    An antique vest pocket pistol, Derringer model.
    Dim. Lengte 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #205

    Dim. H 90, B 56, D 40 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #206

    Een ladenkast met zeven laden in Engelse stijl, met bronzen beslag.

    A chest of drawers with seven drawers in English style, with bronze fittings.
    Dim. H 128, B 42, D 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #521

    Vijftien verschillende gekleurde glaasjes.

    Fifteen different colored glassware.
    Dim. H:13 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #196

    Een antieke staande klok met op de wijzerplaat het opschrift; Urbain Kern A Bruxelles.

    An antique standing clock with the inscription on the dial; Urbain Kern A Bruxelles.
    Dim. H 221, B 49, D 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #187

    Dim. Lengte 86 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #560

    Een lot van 2 zakhorloges, één met zilveren kast en porseleinen wijzerplaat, gemerkt 800, in goede/werkende staat en een verzilverd metalen Chemin De Fer Tavannes, werkend maar beschadigde emaillen wijzerplaat.

    A lot of 2 pocket watches, one with a silver case and porcelain dial, marked 800, in good/working condition and a silver-plated metal Chemin De Fer Tavannes, working but with damaged enamel dial.
    Dim. Ø 4 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #204

    Dim. H 74, B 90, D 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #497

    Een modernistische tafel in zwart gelakt staal en hout.

    A modernist table in black lacquered steel and wood.
    Dim. 74 x 140 x 140 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #202

    Een massieve eikenhouten consoletafel met onderblad en twee laden.

    A solid oak console table with lower shelf and two drawers.
    Dim. H 76, B 155, D 38 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #498

    A vintage Bulo office chair, brown hopsack upholstery.
    Dim. Hoogte 51, Ø 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #546

    Dim. H 70, B 77, D 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #198

    Een zesschots revolver voor penvuursysteem, kaliber 9mm, met houten kolf. Met een werkend spanmechaniek. Vervaardigd 2e helft 19e eeuw.

    A six-shot revolver for pinfire system, caliber 9mm, with wooden stock. Featuring a functioning cocking mechanism. Manufactured in the second half of the 19th century.
    Dim. Lengte 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #146

    An English wall/display cabinet with a central mirror and rounded parts.
    Dim. 250 x 314 x 44 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #652

    Dim. H 80, B 63 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #468

    Dim. H 75, B 128, D 117 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #201

    Dim. 53/38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #502

    Een ronde massief houten tafel in Lodewijk XVI stijl. Verlengbaar tot 3,27 m.

    A round solid wood table in Louis XVI style. Extendable up to 3.27 m.
    Dim. Hoogte 75, Ø 128cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #532

    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #158
    Mre. Imp. De St. Etienne

    Een Frans percussiepistool bestemd voor de cavalerie en marine. Model 1822, vermoedelijk geproduceerd medio 19e eeuw. Dit pistool is gemaakt als percussiepistool en is geen ombouw van een vuursteenslot.

    A French percussion pistol intended for cavalry and navy use. Model 1822, likely made in the mid-19th century. This pistol was created as a percussion pistol and is not a conversion from a flintlock.
    Dim. L: 35 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #188

    Een zesschots revolver voor penvuursysteem, met houten kolf. Met een werkend spanmechaniek. Gemerkt met Luikse fabrieksmerken. Vervaardigd ca. 1890.

    A six-shot revolver for pinfire system, with wooden stock. With a functional cocking mechanism. Marked with Liege factory marks. Made around 1890.
    Dim. Lengte 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #191

    Een antiek militair percussiegeweer. Österreichische Waffenfabriksgesellschaft.

    An antique military percussion gun. Österreichische Waffenfabriksgesellschaft.
    Dim. Lengte 134 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #183

    Een 19e eeuws hagelgeweer voor randvuurmunitie. Met inscriptie; Louis Vives Y Comp. A Barcelona.

    A 19th-century pinfire shotgun. Inscription reads: Louis Vives Y Comp. A Barcelona.
    Dim. Lengte 122 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #653
    Bulo

    Een vintage Bulo bureaustoel, bruine hopsack bekleding.

    A 19th-century solid oak single-door cabinet.
    Dim. 91 x 56 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 50

  • #624

    ‘Portret van een jonge vrouw met blond haar’, olieverf op doek. In zwarte Amerikaanse lijst, niet getekend.

    'Portrait of a young woman with blond hair', oil on canvas. In a black American frame, not signed.
    Dim. 50/40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #536

    A pair of Chinese porcelain lidded vases with blue and white decoration. Featuring foo dogs at the top.
    Dim. Hoogte 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #39

    ‘Herfstbeeld met huizen en bomen’, olieverf op schilderspaneel. Medio 1900, niet getekend.

    'Autumn scene with houses and trees', oil on panel. Mid-1900s, unsigned.
    Dim. 53/35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #175
    Ros

    Dim. h 89 x Ø 37 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #157
    May Claerhout
    Period: 1939 - 2016

    Een terracotta groep voorstellend 3 gezeten kinderen, gesigneerd May Claerhout.

    A terracotta group depicting 3 seated children, signed by May Claerhout.
    Dim. 42 x 45 x 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #640

    Een nachtkastje met blauw/grijs marmeren blad. Onderaan een paneeldeurtje en bovenaan een lade.

    A bedside table with a blue/gray marble top. Features a panel door at the bottom and a drawer at the top.
    Dim. H 82, B 41, D 36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #271

    Een Italiaanse porseleinen design vaas met architecturaal decor.

    An Italian porcelain design vase with architectural decoration.
    Dim. h 46 x Ø 21 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #119
    Hendrick Vader
    Period: 1928 - 1997

    “Vissersboten aan het strand”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Hendrick Vader.

    "Fishing Boats on the Beach", a painting, oil on canvas, signed by Hendrick Vader.
    Dim. 80 x 120 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #636

    Een antieke scribaan op een ééndeurs kastje.

    An antique writing desk on a single-door cabinet.
    Dim. H 91, B 57, D 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #381
    Dyberg Larsen

    Een paar draadloze tafellampen, ontworpen door Dyberg Larsen. Model ALONG. Twee mogelijke hoogtes. Met usb oplaadkabel.

    A pair of wireless table lamps designed by Dyberg Larsen. Model ALONG. Two possible heights. With USB charging cable.
    Dim. Hoogte 12-20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #42
    Juul De Cort
    Period: 1918-1999

    Een set van twee schilderijen door Juul De Cort. ‘Boerderij’ en ‘Bomenrij’, olieverf op paneel. Getekend en voorzien van een koperen naamplaatje.

    A set of two paintings by Jul De Cort. 'Farm' and 'Row of Trees', oil on panel. Signed and with a copper nameplate.
    Dim. 24/30 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #106

    Een Biedermeyer buikcommode met witmarmeren blad. Vijf laden waarvan twee ‘verborgen’, één onder het blad en één in de plint.

    A chest of drawers with a white marble top. Five drawers, two of which are 'hidden', one under the top and one in the plinth.
    Dim. H 102, B 118, D 59 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00