Een 19e eeuws massief eikenhouten opklapbaar wijntafeltje.

A 19th-century solid oak folding wine table.
Dim. h 71 x Ø 77 cm
SKU: 2608250326.
Categories: Hout, Meubel, XIXe eeuw.
Auction day: 26 August 2025 19:00
Catalogue #326
Estimate: € 60 / 80

  • #198

    Een zesschots revolver voor penvuursysteem, kaliber 9mm, met houten kolf. Met een werkend spanmechaniek. Vervaardigd 2e helft 19e eeuw.

    A six-shot revolver for pinfire system, caliber 9mm, with wooden stock. Featuring a functioning cocking mechanism. Manufactured in the second half of the 19th century.
    Dim. Lengte 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #653
    Bulo

    Een vintage Bulo bureaustoel, bruine hopsack bekleding.

    A 19th-century solid oak single-door cabinet.
    Dim. 91 x 56 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #498

    A vintage Bulo office chair, brown hopsack upholstery.
    Dim. Hoogte 51, Ø 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #468

    Dim. H 75, B 128, D 117 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #560

    Een lot van 2 zakhorloges, één met zilveren kast en porseleinen wijzerplaat, gemerkt 800, in goede/werkende staat en een verzilverd metalen Chemin De Fer Tavannes, werkend maar beschadigde emaillen wijzerplaat.

    A lot of 2 pocket watches, one with a silver case and porcelain dial, marked 800, in good/working condition and a silver-plated metal Chemin De Fer Tavannes, working but with damaged enamel dial.
    Dim. Ø 4 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #201

    Dim. 53/38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #651

    Een 19e eeuws massief eikenhouten ééndeurskastje.

    A 19th century solid oak single-door cabinet.
    Dim. 99 77 59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #532

    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #196

    Een antieke staande klok met op de wijzerplaat het opschrift; Urbain Kern A Bruxelles.

    An antique standing clock with the inscription on the dial; Urbain Kern A Bruxelles.
    Dim. H 221, B 49, D 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #146

    An English wall/display cabinet with a central mirror and rounded parts.
    Dim. 250 x 314 x 44 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #187

    Dim. Lengte 86 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #502

    Een ronde massief houten tafel in Lodewijk XVI stijl. Verlengbaar tot 3,27 m.

    A round solid wood table in Louis XVI style. Extendable up to 3.27 m.
    Dim. Hoogte 75, Ø 128cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #183

    Een 19e eeuws hagelgeweer voor randvuurmunitie. Met inscriptie; Louis Vives Y Comp. A Barcelona.

    A 19th-century pinfire shotgun. Inscription reads: Louis Vives Y Comp. A Barcelona.
    Dim. Lengte 122 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #191

    Een antiek militair percussiegeweer. Österreichische Waffenfabriksgesellschaft.

    An antique military percussion gun. Österreichische Waffenfabriksgesellschaft.
    Dim. Lengte 134 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #205

    Dim. H 90, B 56, D 40 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #188

    Een zesschots revolver voor penvuursysteem, met houten kolf. Met een werkend spanmechaniek. Gemerkt met Luikse fabrieksmerken. Vervaardigd ca. 1890.

    A six-shot revolver for pinfire system, with wooden stock. With a functional cocking mechanism. Marked with Liege factory marks. Made around 1890.
    Dim. Lengte 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #178

    Een antiek vestzakpistooltje, model Derringer.

    An antique vest pocket pistol, Derringer model.
    Dim. Lengte 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #202

    Een massieve eikenhouten consoletafel met onderblad en twee laden.

    A solid oak console table with lower shelf and two drawers.
    Dim. H 76, B 155, D 38 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #652

    Dim. H 80, B 63 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #204

    Dim. H 74, B 90, D 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #497

    Een modernistische tafel in zwart gelakt staal en hout.

    A modernist table in black lacquered steel and wood.
    Dim. 74 x 140 x 140 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #206

    Een ladenkast met zeven laden in Engelse stijl, met bronzen beslag.

    A chest of drawers with seven drawers in English style, with bronze fittings.
    Dim. H 128, B 42, D 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #521

    Vijftien verschillende gekleurde glaasjes.

    Fifteen different colored glassware.
    Dim. H:13 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #546

    Dim. H 70, B 77, D 32 cm
    Estimate: € 80 / 120

  • #10

    Een 14 kt geelgouden broche bezet met één robijntje en pareltjes.

    A 14 karat yellow gold brooch set with one small ruby and pearls.
    Dim. 2,78 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #116

    Een zesdeurs boekenkast met drie laden.

    A six-door display cabinet with three drawers.
    Dim. H 233, B 183, D 49 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #592

    ‘Bomengroep in de avondschemering’, olieverf op paneel. Een impressionistische studie, vermoedelijk en plein air. Onleesbaar getekend.

    'Tree group in the twilight', oil on panel. An impressionistic study, likely painted en plein air. Signed illegibly.
    Dim. 33/24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #583

    Een geglazuurde aardewerken piëdestal. In bruintinten van donker naar licht. Gemerkt; L.A.P., Leeds, Engeland. De pilaar heeft een klein beetje schilferschade aan de basis.

    A glazed earthenware pillar base. In shades of brown from dark to light. Marked; L.A.P., Leeds, England. The pillar has a small amount of flake damage at the base.
    Dim. Hoogte 64, Ø 29 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #54
    Piet Van den Buys
    Period: 1935 -

    “Winters dorpszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Piet Van Den Buys.

    "Winter village view," a painting, oil on canvas, signed by Piet Van Den Buys.
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #239
    Karlsbader

    Een set Karlsbader porselein bestaande uit een schotel, 4 dessertbordjes, een kom en 2 mokkakopjes en schoteltjes.

    A set of Karlsbad porcelain consisting of a plate, 4 dessert plates, a bowl, and 2 coffee cups with saucers.
    Dim. h 6 cm (tas)
    Estimate: € 40 / 60
  • #638

    “De wachtenden”, een keramisch beeld, gesigneerd.

    "The Waiters", a ceramic sculpture, signed.
    Dim. 28 x 32 x 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #559

    Een houten vitrinekast, circa 1930, met 1 deur en marmeren blad.

    A wooden display cabinet, circa 1930, with 1 door and marble top.
    Dim. 129 x 53 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #571

    Een 19e eeuwse Engelse staanklok met wijzerplaat van koper en tin.

    A 19th-century English longcase clock with a dial in copper and tin.
    Dim. 205 x 49 x 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #400

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,26 ct. EVVS1.

    An 18 kt white gold necklace with pendant set with brilliant-cut diamonds weighing a total of 0.26 ct. EVVS1.
    Dim. 1,87 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #606

    Een massief eikenhouten tweedeurs kast, omgebouwd tot tv-kast.

    A solid oak 2-door wardrobe, converted into a TV cabinet.
    Dim. 140 x 106 x 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #119
    Hendrick Vader
    Period: 1928 - 1997

    “Vissersboten aan het strand”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Hendrick Vader.

    "Fishing Boats on the Beach", a painting, oil on canvas, signed by Hendrick Vader.
    Dim. 80 x 120 cm
    Estimate: € 400 / 600

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00