#30
“Antwerpen grondplan”. Een houtgravure op papier, 19e eeuw, handgekleurd.
"Antwerp city map". A wood engraving on paper, 19th century, hand-colored. -
#22
#95
Een handbeschilderde Chinese Canton vaas in porselein, famille rose.
A hand-painted Chinese Canton vase in porcelain, famille rose. -
#124
Een set van 2 karafjes in opaline met geëmailleerde bloemen en goudverf.
A set of 2 carafes in opaline with enameled flowers and gold paint. -
#98
Een ovalen spiegel in vergulde lijst.
An oval mirror in a gilt frame. -
#151
Een gefineerd houten halkastje met 2 verdiepen en 1 lade bovenaan.
A veneered wooden hall cabinet with 2 shelves and 1 drawer at the top. -
Een houten dienblad met afgeronde metalen hoeken.
#227
Een geslepen kristallen decanteerkaraf. Onderaan gemerkt.
A cut crystal decanter. Marked at the bottom. -
#166
“Maria met Kind”. Een vintage kunststoffen wanddeco.
"Maria with Child". A vintage plastic wall decoration. -
#126
Een lot van 2 vintage houten spaander dozen, afkomstig uit een klooster.
A lot of 2 vintage wooden chip boxes, originating from a monastery. -
#29
Een vintage geglazuurde keramische vaas, gesigneerd Lilse Potterie F. Celik Handwerk.
A vintage glazed ceramic vase, signed Lilse Potterie F. Celik Handwerk. -
#203
Een opaline vaasje met vergulde rand. Bijgevoegd porseleinen vaasje, onderaan gemerkt “Cottier Fréres” en genummerd 1650/084.
#34Jos HendrickxPeriod: 1906 - 1971
“Fruithof”, een ets op papier, gesigneerd en getiteld buiten de plaat.
"Fruithof", an etching on paper, signed and titled outside the plate. -
#62
Een uit kunststof vervaardigde bekervaas met engelachtig figuur in het reliëf.
A cup-shaped vase made from plastic with an angelic figure in relief.