Similar lots by type
-
#125Limoges France
Een porseleinen tafellampje met toegevoegd een bonbonnière, beide gemerkt Limoges en gedecoreerd met roze bloemen.
-
#188
Een beeld in terracotta voorstellend Jezus Christus. Een deel van het voetstuk ontbreekt en schade achteraan de schouder. Gesigneerd op het overblijvende deel van het voetstuk.
-
#150
Een uit resin gesculpteerd vintage beeldje van een kleine adelaar.
-
#155
Een meerkleurig polychroom houten gesculpteerd bruiloft paard. Indië, begin 20e eeuw.
-
#191
“La Pietà”. Een beeldje in zamak op een zwart marmeren voetstuk.
-
#151
Een vintage beeldje van een giraf in messing. Restant merklabel aan de buik.
-
#160
Een blauw-wit Chinees porsleinen schaal met landschap in het decor.
-
#179
Een lot van 7 beeldjes, bestaande uit bronzen Boeddha, hout gesculpteerd koppeltje en 4 vergulde reis Boeddha’s.
-
#199
Een porseleinen groep van 2 kraanvogels. Porcelanas Miguel Requenas. Eén poot afgebroken (maar aanwezig).
-
#194
Een polychroom kunststoffen beeld van een engel met viool.
-
#153Giuseppe Armani Capodimonte
Een vintage kunststoffen beeldje van 2 duiven op bloementak. Gemerkt.
-
#173
Een lot van 3 Blanc de Chine beeldjes. Enkele schilfers en vingertjes manco.
-
#166
Antieke 19e eeuwse koperen confituur-pan in geel en rood koper.
-
#180
Een paar bronzen olielampen, 19e eeuw. Verschillende bolglazen en 1 vulglaasje binnenin manco.
-
#126
Een houten gesculpteerde, Thaise zittende Boeddha.
-
#184
Een bronzen beeldje van een ontluikende liefde tussen en jonkheer en een jonkvrouw.
-
#189
Een houtgesculpteerde buste. Afrikaans werk.
-
#152
Een blauw-wit Chinees porseleinen vaas met platte zijkanten en landschap in het decor.
-
#159Imari
Een Japans porseleinen Ko-Imari bord. Onderaan gemerkt.
-
#158
Een paar tinnen wijnfleshouders met bronzen voet. Onderaan gemerkt WMF. Geislingen, 19e eeuw.
-
#124
Een lot van 2 porseleinen wijwatervaatjes.
-
#123
Een lot van 2 biscuit wijwatervaatjes met engel en cherubijn sculptuur.
-
#175
Een 19e eeuwse suikerpot in Brussels aardewerk, het originele deksel ontbreekt. Het bijgevoegde deksel draagt sporen van restauratie.
-
#164
“Sacred heart”. Een 19e eeuws stuk religieus huisvlijt bestaande uit het heilig hart omringd door sterren in ovalen kader met bol glas.
Other lots in this auction
-
#73Satsuma
Een Chinees Satsuma vaasje met figuren in het tafereel. Onderaan gemerkt “Made in China”.
A Chinese Satsuma vase with figures in the scene. Marked "Made in China" at the bottom. -
#12
Een lot van drie beelden in Afrikaans hardhout.
-
#42
Een boek over goud door Johann Willsberger.
A book about gold by Johann Willsberger. -
#37
Een meerkleurig glazen mandjes vaas in stretch art.
-
#92
Een lot van 2 Japans porseleinen Imari sierborden en 1 schotel.
-
#46
Een brons gegoten beeldje van een windhond.
-
#145
Een Boheems kristallen vaas, kleurloos en blauw in de massa.
-
#294
Een prieeltje/presentatiekastje in hout en glas.
A gazebo/presentation cabinet in wood and glass. -
#80
Een gemberpot in Chinees porselein met gelukstekens op een florale achtergrond.
-
#65Osaka
Een Japans porseleinen vaas met groen decor en pagode in het tafereel. Begin 20e eeuw.
A Japanese porcelain vase with green decoration and a pagoda in the scene. Early 20th century. -
#101
Een dienblad in verzilverd metaal, gemerkt Viners of Sheffield, alpha plate.
-
#131
Een antiek, geaderd zwart marmeren inkstel met 2 potjes.