Een 19e eeuws Russisch-orthodox icoon, met de afbeeldingen van vier heiligen.

Een 19e eeuwse Russisch-orthodoxe icoon, met de afbeeldingen van vier heiligen.

A 19th-century Russian Orthodox icon, depicting four saints.
Dim. 36/31 cm
SKU: 2810250218.
Categories: Schilderij, XIXe eeuw.
Auction day: 28 October 2025 19:00
Catalogue #218
Estimate: € 100 / 150

  • #99
    D. Claes

    ‘Marine’, olieverf op doek. Getekend.

    'Marine', oil on canvas. Signed; D. Claes.
    Dim. 113x92 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #179
    Ellen De Tombay
    Period: 1918-1998

    'Under the rustling foliage', oil on canvas. Signed; E. De Tombay.
    Dim. 46/55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #130

    Dim. 4,66 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #189
    René De Pauw

    'Portrait of a Young Woman', oil on paper. Signed; Rn. De Pauw, 'pour Andrée'.
    Dim. 45/28 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #89

    'The letter', oil on canvas. From the 19th century. Signed; P. Van Moer.
    Dim. 46/57 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #474

    "Walking Monks", a painting, mixed media on canvas, unsigned.
    Dim. 102 x 76 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #473

    Dim. L. 104 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #236

    Een antiek bijzetmeubeltje met twee schuifjes, een koperen inzet en houten deksel . Gemarquetteerd. Beetje slijtage aan het fineer.

    An antique side table with two drawers, a brass insert, and a wooden lid. Marquetry decoration. Some wear on the veneer.
    Dim. H 68, B 36, D 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #484
    Roger Van Belleghem

    ‘Metamorfose’, olieverf op paneel. Getekend.

    'Metamorphosis', oil on panel. Signed; Roger Van Belleghem.
    Dim. 40/30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #240

    Dim. 40,5 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #230

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met 26 kleine briljanten en twee parels.

    A pair of 18 kt white gold earrings set with 26 small brilliant-cut diamonds and two pearls.
    Dim. Bruto: 7,18 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #105

    Een 18e eeuws gesculpteerd houten polychroom Mariabeeld, rechterhand manco.

    An 18th-century carved wooden polychrome statue of Mary, right hand missing.
    Dim. h 39.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #109
    Frans Ros

    'The interior of St. Gumarus Church, Lier', oil on panel. Signed; Fr. Ros.
    Dim. 92/64 CM
    Estimate: € 200 / 250
  • #170

    Dim. 3,23 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #464
    Gerhard Munthe Morgenstjerne

    'Bomschuit on the Beach', oil on panel. Signed by G. M. Munthe.
    Dim. 21/14 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #512

    'Abstract composition', oil on canvas. In the style of Malevich. Not signed.
    Dim. 61/50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #429
    Simon Cohen

    "Early Morning, No. 10," oil on canvas. Signed; S. Cohen, '90.
    Dim. 94/150 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #176

    Een massief eikenhouten 19e eeuwse deux-corps met paneeldeuren.

    A solid oak 19th-century two-piece cabinet with paneled doors.
    Dim. 230 x 129 x 36 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #175
    Frederick Remington

    Dim. H. 58 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #409
    Maurice Moshe Prowizur

    ‘Straatmuzikanten’, olieverf op doek. Getekend.

    'Street Musicians', oil on canvas. Signed; Maurice Moche Prowizur.
    Dim. 120/100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #472

    Dim. 79/63 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #115

    Een polychroom gipsen altaarstuk met de voorstelling van Jezus, Dismas en Hestas, gekruisigd op de berg Golgotha.

    A polychrome plaster altarpiece depicting Jesus, Dismas, and Gestas crucified on Mount Golgotha.
    Dim. 80 x 51 x 16 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #209

    Een massief eikenhouten gatelegtafel.

    A solid oak gateleg table.
    Dim. 75 x 125 x 89 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #467

    Een klassiek beeld van composiet, met twee lezend kinderen.

    A classical composite sculpture of two reading children.
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 200 / 300

  • #15
    Baccarat, France

    Een kristallen tafelklokje, gemerkt Baccarat, France.

    A crystal table clock, marked Baccarat, France.
    Dim. h 8 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #447

    Oud Boeddhabeeld van metaal.

    Old Buddha statue made of metal.
    Dim. H 22 cm
    Estimate: € 180 / 280
  • #394
    Gust Dierckx

    “Landelijk interieur.” Olieverf op doek. Gesigneerd, en gedateerd 1962.

    "Rural interior." Oil on canvas. Signed and dated 1962.
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 180 / 260
  • #111
    Baccarat

    Een luxueus koffertje met zes kristallen proefglazen: Bourgogne, Bordeaux, Rhône, Loire, Cognac, Grands Blancs. Gemerkt.

    A luxurious case with six crystal tasting glasses: Burgundy, Bordeaux, Rhône, Loire, Cognac, Grands Blancs. Marked.
    Estimate: € 300 / 400
  • #500

    Een 18 kt platina en geelgouden ring bezet met een centrale Columbiaanse smaragd gewicht van +- 2 ct. en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.

    An 18 kt platinum and yellow gold ring set with a central Colombian emerald weighing approximately 2 ct. and with diamonds totaling approximately 0.60 ct.
    Dim. 6,79 g
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #443

    Een grote balustervaas van meerkleurig Chinees porselein, famille rose.

    A large baluster vase made of multicolored Chinese porcelain, famille rose.
    Dim. Hoogte 94, Ø 51 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #221

    “Don Quichote de la Mancha op Rocinante”. Polychroom porseleinen beeld. Onderaan gemerkt S. Marchi, Italy. Puntje van de speer ontbreekt.

    "Don Quixote de la Mancha on Rocinante." Polychrome porcelain sculpture. Marked at the bottom S. Marchi, Italy. Tip of the spear is missing.
    Dim. H. 42 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #559

    Abstracte compositie, gemende techniek op paneel. Getekend; Burri, ‘64. Draagt op rug een opdracht; To Julia from Fred.

    Abstract composition, mixed media on panel. Signed; Burri, '64. Inscribed on the back; To Julia from Fred.
    Dim. 18/13 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #387
    Boom

    Een bolle vaas van zwart glas met een veelkleurige versiering van rozen. (schilfers aan de rand).

    A rounded vase made of black glass with a multicolored decoration of roses.
    Dim. H. 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #44

    ‘Donker keukentafereel’, olieverf op doek. Onleesbaar getekend. Post impressionisme, medio 20ste eeuw.

    ‘Dark kitchen scene’, oil on canvas. Illegibly signed. Post-impressionism, mid-20th century.
    Dim. 50/60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #362
    J. Dieltjens

    “Kerkinterieur”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd J. Dieltjens.

    "Church Interior", a painting, oil on canvas, signed J. Dieltjens.
    Dim. 100 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #242
    F. Beaufort

    “Schaapskudde bij de hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Sheep herd at the farm". Oil on canvas. Signed.
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 100

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00