Een 19e eeuws zwartgelakt kogeldoosje “Bataille de Montebello”, van de tweede Italiaanse onafhankelijksoorlog nabij Lombardije.

A 19th-century black lacquered bullet box "Battle of Montebello", from the second Italian War of Independence near Lombardy.
Dim. 5,5 x 8,5 x 2 cm
SKU: 2801250033.
Auction day: 28 January 2025 19:00
Catalogue #33
Estimate: € 60 / 80

  • #31
    Val Saint Lambert

    Een groene geslepen kristallen coupe. Gesigneerd onderaan. Beschadiging aan één tand, en enkele kleinere schilfers bovenaan.

    A green cut crystal coupe. Signed at the bottom. Damage to one tooth, and some smaller chips at the top.
    Dim. h 11,5 cm Ø 25,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #34

    Een lot van 4 litho’s. “Panorama van Antwerpen”, Hypsos 1914, Nationaal Scheepvaartmuseum, uitgave bij “Waar is de tijd, Antwerpen 20e eeuw”.

    A lot of 4 lithographs; "Panorama of Antwerp", Hypsos 1914, National Maritime Museum, published in "Where is the time, Antwerp 20th century".
    Dim. 35 x 100cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #500

    Een 18 kt wit en geelgouden schakelhalssnoer bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.

    An 18 kt white and yellow gold chain necklace set with diamonds weighing approximately 0.70 ct in total.
    Dim. 56,15 g
    Estimate: € 3000 / 3200
  • #57

    Een set van 29 Zilveren ‘Ex Voto’ uit Peru. in kader met gebombeerd glas.

    A set of 29 Silver 'Ex Voto' from Peru, in frame with curved glass.
    Dim. 31,5 x 41 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #437

    Een ‘Blanc de Chine’ Quan Yin gezet op boomstronk.

    A 'Blanc de Chine' Quan Yin set on a tree trunk.
    Dim. h 32,5 cm
    Estimate: € 300 / 340
  • #233

    Een houten wandelstok met houtgesculpteerde kop voorstellend het hoofd van Kruger.

    A wooden walking stick with a wood-carved head depicting Kruger.
    Dim. l 93 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #499
    René De Coninck
    Period: 1907-1978

    “Winterlandschap.” Gemengde techniek. Gesigneerd. Gedateerd 1942.

    "Winter landscape." Mixed technique. Signed. Dated 1942.
    Dim. 93 x 66,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #403

    Een Chinees porseleinen theepot, famille rose met vogels en floraal decor. Onderaan gemerkt, Guangxu, Qing dynastie.

    A Chinese porcelain teapot, famille rose with bird and floral decoration. Marked at the bottom, Guangxu, Qing dynasty.
    Dim. 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #155

    Een serviesdeel in Brussels porselein bestaande uit warmhouder meet theepotje, een theepot, een koffiepot (deksel niet origineel), een kom, een melkkannetje, een suikerpot, 4 tassen en 4 ondertassen.

    A part of a tableware set in Brussels porcelain consisting of a hot water jug, a tea pot, a coffee pot (lid not original), a bowl, a milk jug, a sugar bowl, 4 cups, and 4 saucers.
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #279

    “Un baptême d’Autrefois”. Litho. Gesigneerd in de plaat.

    "A baptism of yesteryear." Lithograph. Signed in the plate.
    Dim. 39 x 58 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #453
    Jeanine Verdonck

    Een droomschaal van papier maché e.a. D.d. 1995.

    A dream bowl made of papier-mâché and other materials. Dated 1995.
    Dim. H. 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #600
    Japy

    Een zakhorloge in verzilverd metaal, Japy, Chemin De Fèr.

    A pocket watch in silver-plated metal, Japy, Chemin De Fèr.
    Dim. Ø 5 cm
    Estimate: € 30 / 50

Veiling van 28 & 29 Januari 2025

28 January 2025 19:00
29 January 2025 19:00