Een 19e eeuws zwartgelakt kogeldoosje “Bataille de Montebello”, van de tweede Italiaanse onafhankelijksoorlog nabij Lombardije.

A 19th-century black lacquered bullet box "Battle of Montebello", from the second Italian War of Independence near Lombardy.
Dim. 5,5 x 8,5 x 2 cm
SKU: 2801250033.
Auction day: 28 January 2025 19:00
Catalogue #33
Estimate: € 60 / 80

  • #258

    Een paar decoratieve witmarmeren cassolettes.

    A pair of decorative white marble cassolettes.
    Dim. h 25 x 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #461

    Een schaal van een klein gordeldier.

    A dish made from a small armadillo.
    Dim. L. 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #228

    Een houten wandelstok met houtgesculpteerde kop.

    A wooden walking stick with a carved wooden head.
    Dim. l 92 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #332

    “Naakt in beweging”, een tekening, gemengde techniek op papier, gesigneerd Horemans.

    "Nude in motion," a drawing, mixed media on paper, signed Horemans.
    Dim. 33 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #556

    Een Chinees koffertje op los onderstel met koperen beslag en handvaten.

    A Chinese chest on a separate base with copper fittings and handles.
    Dim. 64 x 44 x 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #24

    “De Lectuur”. Kleurenreproductie.

    "The Reading". Color reproduction.
    Dim. 72 x 53.5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #503

    Een stuk van 1 kg mogelijk amber/barnsteen.

    A piece of possibly amber weighing 1 kg.
    Dim. 15 x 12 x 10 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #217

    Een groot lot postzegels van over de gehele wereld, van Congo tot Thailand, Vaticaan tot Canada bestaande uit 8 grote boeken, 6 kleine boekjes, een doos en 2 postzegel catalogi. Toegevoegd enkele chromo’s.

    A large lot of stamps from around the world, from Congo to Thailand, Vatican to Canada consisting of 8 large books, 6 small booklets, a box, and 2 stamp catalogues. Includes some chromos.
    Estimate: € 100 / 200
  • #532

    “The sun” Oil on canvas. Signed and dated 12-06-2019 on the verso.
    Dim. 80 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #178

    Een lot gekleurde kristallen glazen. 13 grote en 8 kleine.

    A lot of colored crystal glasses. 13 large, 8 small.
    Estimate: € 25 / 35
  • #504
    Rit Cremers

    “Studie van naakten”. Sepiatekening op papier. Gesigneerd.

    "Study of nudes". Sepia drawing on paper. Signed.
    Dim. 38 x 28 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #271

    Een lot van 17 boeken met betrekking tot Antwerpen, van kunst tot wereldtentoonstelling tot ... bestaande uit: Antwerpen in de XIXde eeuw, De panoramische droom, 2 x Oud Antwerpen 1894, Affiches ‘Belle Epoque’, Antwerpen onder V1+V2, Wereldtentoonstelling voor koloniën, zeevaart en Vlaamsche kunst, Cavalcade der personaliteiten 1950, Tentoonstelling in de stedelijke feestzaal 1932, Masereel, De Vlaamse grafische kunst, Belgische beeldhouwkunst in Middelheim, 2e Biennale parc Middelheim, Historis(..)

    A lot of 17 books related to Antwerp, from art to world exhibitions, including: Antwerp in the XIX century, The panoramic dream, 2 x Old Antwerp 1894, Posters 'Belle Epoque', Antwerp during V1+V2, World exhibition for colonies, maritime and Flemish art, Cavalcade of personalities 1950, Exhibition in the municipal festival hall 1932, Masereel, Flemish graphic art, Belgian sculpture in Middelheim, 2nd Biennale parc Middelheim, Historical research of the city of Antwerp 1828, Catalogue of the museu(..)
    Estimate: € 60 / 80

Veiling van 28 & 29 Januari 2025

28 January 2025 19:00
29 January 2025 19:00