#166Een massief deels gesculpteerd houten dubbele deur, Noord Indisch.
#589M. Dukin“De vissers”. Eglomisé. Gesigneerd en gedateerd 1980 Molve.
"The Fishermen". Eglomisé. Signed and dated 1980 Molve.No longer availableDim. 29 x 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#508Een abstract glazen Murano dameshoofd.
An abstract Murano glass female head.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#570Een 14 kt wit gouden ring bezet met een centrale robijn van +- 1,50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.
A 14 kt white gold ring set with a central ruby of approximately 1.50 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.55 ct.No longer availableDim. 1,97 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#258Een paar decoratieve witmarmeren cassolettes.
A pair of decorative white marble cassolettes.No longer availableDim. h 25 x 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#334“Hoge bomen”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, onleesbaar gesigneerd.
"High trees", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed illegibly.No longer availableDim. 64 x 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#403Een Chinees porseleinen theepot, famille rose met vogels en floraal decor. Onderaan gemerkt, Guangxu, Qing dynastie.
A Chinese porcelain teapot, famille rose with bird and floral decoration. Marked at the bottom, Guangxu, Qing dynasty.No longer availableDim. 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#177Een “shrunken head” met echt haar. Op een transparant sokkeltje.
#167EichholtzEen xxl glanzend zwart keramische dekselvaas, onderaan gemerkt Eichholtz.
#106Een tweezit Chesterfield in bruin leder.
A two-seater Chesterfield in brown leather.No longer availableDim. 75 x 173 x 93 cmEstimate: € 250 / 350