#377Een polychroom porseleinen bord met decor van figuren.
A polychrome porcelain plate with a design of figures.No longer availableDim. Ø 38 cmEstimate: € 20 / 25 -
#296Een massief eikenhouten café tafel.
A solid oak café table.No longer availableDim. 74 x 68.5 x 69.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#131“Vechtende arend en gier.” Bronzen beeld naar Fratin (draagt handtekening). Op marmeren sokkel.
"Fighting eagle and vulture." Bronze sculpture after Fratin (with signature). On marble base.No longer availableDim. h 46 x 34,5 cm + (8 x 24,5 cm)Estimate: € 400 / 600 -
#395Een set van 5 industriële hanglampen.
A set of 5 industrial pendant lights.No longer availableDim. 48 cmEstimate: € 250 / 350 -
#524Cornelis Brandenburg“Amsterdams zicht.” Gravure. Buiten de plaat gesigneerd.
#20Een 18 kt geelgouden ketting met hanger bezet met een parel.
#60Een 18 kt wit en geelgouden herenring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt white and yellow gold men's ring set with diamonds weighing approximately 0.50 ct in total.No longer availableDim. 9,80 gEstimate: € 700 / 800 -
#457Een uit steen gesculpteerd gelaat uit “Nieuw Spanje”.
#47Een antiek houtgesculpteerd stuk met leeuwen, vissen en mythologische wezens in het decor.
An antique wooden sculpture featuring lions, fish, and mythological creatures in the design.No longer availableDim. 11.5 x 40 x 5.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#114Zoltan PerlmutterEen lot van twee schilderijen en een expositieposter van Perlmutter Zoltan, olieverf op paneel.
#26Een set van 2 massief houten piëdestals.
#30Een paar 18 kt geelgouden oorbellen met Mabe parels.
A pair of 18 kt yellow gold earrings with Mabe pearls.No longer availableDim. Bruto: 4,26 gEstimate: € 100 / 150