Een 19e eeuws zwartgelakt kogeldoosje “Bataille de Montebello”, van de tweede Italiaanse onafhankelijksoorlog nabij Lombardije.

A 19th-century black lacquered bullet box "Battle of Montebello", from the second Italian War of Independence near Lombardy.
Dim. 5,5 x 8,5 x 2 cm
SKU: 2801250033.
Auction day: 28 January 2025 19:00
Catalogue #33
Estimate: € 60 / 80

  • #515

    Een beeldje van een engel in brons met symbalen op een zwart marmeren sokkel. Draagt een nummer en stempel van een bronsgieterij.

    A bronze statue of an angel with cymbals on a black marble base. Bears a number and stamp from a bronze foundry.
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #48

    Een antieke houtgesculpteerde Corpus op plexiglas gemonteerd. Armen en benen manco.

    An antique wooden carved Corpus mounted on plexiglass. Arms and legs missing.
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #559
    Francis Dekoninck

    'Still life', mixed media on paper, signed Fr. Dekoninck and dated 1975.
    Dim. 37 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #343

    Een paar polychrome Chinees porseleinen vazen. Met decor van figuur en vleugels en vogels. Fo-honden als dekselknop. Eén vaas met restauratie aan de bovenrand.

    A pair of polychrome Chinese porcelain vases. Decorated with figures, wings, and birds. Foo dogs as lid knobs. One vase has restoration at the top rim.
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #216

    Een antieke chaise-longue in hout en ecru stof bekleed.

    An antique chaise longue in wood upholstered with ecru fabric.
    Dim. 54 x 190 x 74 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #98

    Een driedelig klokstel in Lodewijk XV stijl met kandelaars met 5 lichtpunten in gedreven koper.

    A three-piece clock set in Louis XV style with five-light candelabras in embossed copper.
    Dim. h 42 & 43 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #430

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,68 ct.

    An 18 kt white gold ring set with diamonds weighing a total of 0.68 ct.
    Dim. 4,27 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #401

    Een gepolychromeerd Chinees houtsnijwerk met feniks (fenghuang) in floraal decor. Vermoedelijk late Qing dynastie. Ouderdomsschade, gebarsten rechts onderaan.

    A polychrome Chinese woodcarving with phoenix (fenghuang) in floral decor. Presumably late Qing dynasty. Signs of age, cracked at the bottom right.
    Dim. 52 x 32 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #174

    Een Engelse Victoriaanse mahoniehouten D-End eettafel op wieltjes, met 2 verlengbare delen. Eind 19e eeuw.

    An English mahogany D-End dining table on casters, with 2 extendable parts. End of the 19th century.
    Dim. 120 (+53+53) x 73 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #245

    Een gestoffeerd poppenstoeltje met witte bekleding met bloemdecor. Vroeg 20ste eeuw.

    A upholstered doll chair with white floral decoration. Early 20th century.
    Dim. h 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #454

    Dim. 46 x 44 x 44 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #38

    Een lot van drie Art Deco sets boekensteunen. Waarvan één van onyx, één marmer en een houten set.

    A lot of three Art Deco sets of bookends. One made of onyx, one of marble, and one wooden set.
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 60 / 80

Veiling van 28 & 29 Januari 2025

28 January 2025 19:00
29 January 2025 19:00