#383Een Afrikaans hout gescupteerd fetisj beeldje van een geknield figuur, vermoedelijk Congo.
#82E. Sacré“Stilleven met bloemenvaas”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd E. Sacré.
"Still life with flower vase", a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed E. Sacré.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
"Carnations in Glass Bottle", a painting, oil on panel, signed by Ed Van Rijswijck.No longer availableDim. 35 x 25.5 cmEstimate: € 200 / 250 -
#348Een Imari lamp bestaande uit een handbeschilderde vaas en koperen delen.
#379L. Brachet“Zomerlandschap”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1978.
"Summer landscape." Mixed media. Signed and dated 1978.No longer availableDim. 61 x 80 cmEstimate: € 80 / 100 -
#109“Stilleven met appels en citroenen.” Olieverf op doek. Vermoedelijk gesigneerd Jules de Cort.
"Still life with apples and lemons." Oil on canvas. Presumably signed Jules de Cort.No longer availableDim. 82 x 73,5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#587Een lot van 7 Chinese en Japanse porseleinen borden.
#205Een massief eikenhouten legkast met 2 deuren en 2 lade.
#297“The Grand Banks Fishing Schooner Elsie 1910”, een schaalmodel in vitrine-display.
#361Een groot houtgesculpteerd Afrikaans masker.
A large wooden sculpted African mask.No longer availableDim. h 47 x b 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#365Een Chinees porseleinen theepot versierd met decor van figuren.
A Chinese porcelain teapot decorated with a design of figures.No longer availableDim. h 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#245Een gestoffeerd poppenstoeltje met witte bekleding met bloemdecor. Vroeg 20ste eeuw.
A upholstered doll chair with white floral decoration. Early 20th century.No longer availableDim. h 70 cmEstimate: € 60 / 80