#515Een beeldje van een engel in brons met symbalen op een zwart marmeren sokkel. Draagt een nummer en stempel van een bronsgieterij.
A bronze statue of an angel with cymbals on a black marble base. Bears a number and stamp from a bronze foundry.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 50 / 70 -
#48Een antieke houtgesculpteerde Corpus op plexiglas gemonteerd. Armen en benen manco.
An antique wooden carved Corpus mounted on plexiglass. Arms and legs missing.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#559Francis Dekoninck‘Stil leven’, gemengde techniek op papier, gesigneerd Fr. Dekoninck en gedateerd 1975.
#216Een antieke chaise-longue in hout en ecru stof bekleed.
An antique chaise longue in wood upholstered with ecru fabric.No longer availableDim. 54 x 190 x 74 cmEstimate: € 100 / 150 -
#98Een driedelig klokstel in Lodewijk XV stijl met kandelaars met 5 lichtpunten in gedreven koper.
#430Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,68 ct.
An 18 kt white gold ring set with diamonds weighing a total of 0.68 ct.No longer availableDim. 4,27 gEstimate: € 700 / 800 -
#401Een gepolychromeerd Chinees houtsnijwerk met feniks (fenghuang) in floraal decor. Vermoedelijk late Qing dynastie. Ouderdomsschade, gebarsten rechts onderaan.
A polychrome Chinese woodcarving with phoenix (fenghuang) in floral decor. Presumably late Qing dynasty. Signs of age, cracked at the bottom right.No longer availableDim. 52 x 32 cmEstimate: € 200 / 300 -
#174Een Engelse Victoriaanse mahoniehouten D-End eettafel op wieltjes, met 2 verlengbare delen. Eind 19e eeuw.
#245Een gestoffeerd poppenstoeltje met witte bekleding met bloemdecor. Vroeg 20ste eeuw.
A upholstered doll chair with white floral decoration. Early 20th century.No longer availableDim. h 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
A lot of three Art Deco sets of bookends. One made of onyx, one of marble, and one wooden set.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 60 / 80