Een 19e eeuwse Chinees porseleinen Canton dekselvaas, famille rose.

A 19th-century Chinese porcelain Canton lidded vase, famille rose.
Dim. h 50 cm
SKU: 2810250411.
Categories: Aziatisch, Porselein, XIXe eeuw.
Auction day: 29 October 2025 19:00
Catalogue #411
Estimate: € 180 / 240

  • #506

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten koffer.

    A 19th-century solid oak chest.
    Dim. 66 x 126 x 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #186

    Een antiek polychroom bankstel in Louis XV stijl bestaande uit een tweezitsbank en twee enkelzitten. De singles dienen herdaan te worden.

    An antique polychrome Louis XV style sofa set consisting of a two-seater sofa and two armchairs. The armchairs need to be restored.
    Dim. 108 x 130 x 57 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #393

    A sculpted solid wooden statue of a Chinese sage. Damage to the foot.
    Dim. h 88 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #115

    Een polychroom gipsen altaarstuk met de voorstelling van Jezus, Dismas en Hestas, gekruisigd op de berg Golgotha.

    A polychrome plaster altarpiece depicting Jesus, Dismas, and Gestas crucified on Mount Golgotha.
    Dim. 80 x 51 x 16 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #166

    Een massief eikenhouten 18e eeuws buffet in Gotische stijl.

    A solid oak 18th century buffet in Gothic style.
    Dim. 160 x 125 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #526

    Een massief eikenhouten hoekkast met 1 deur.

    A solid oak corner cabinet with 1 door.
    Dim. 99 x 90 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #416

    Een grote eikenhouten koffer met een gegalbeerd deksel en smeedijzeren beslag. XIXe eeuw.

    A large oak chest with a domed lid and wrought iron fittings. 19th century.
    Dim. H 70, B 125, D 60 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #230

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met 26 kleine briljanten en twee parels.

    A pair of 18 kt white gold earrings set with 26 small brilliant-cut diamonds and two pearls.
    Dim. Bruto: 7,18 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #246

    Een nachtkastje/toiletkastje, Louis XV stijl, marmeren blad en marmeren inzet in het kastje.

    A bedside/toilet cabinet, Louis XV style, with marble top and marble inlay in the cabinet.
    Dim. 87 x 42 x 37 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #507

    Een set van 2 massief houten gesculpteerde tempelleeuwen.

    A set of 2 solid wood carved temple lions.
    Dim. h 76 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #396

    Antieke commode met zwart marmeren blad. Vier laden.

    Antique chest of drawers with black marble top. Four drawers.
    Dim. H 90, B 129, D 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #235

    Een ronde massief houten tafel, barst in het blad.

    A round solid wooden table, crack in the top.
    Dim. h 75 x Ø 122 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #209

    Een massief eikenhouten gatelegtafel.

    A solid oak gateleg table.
    Dim. 75 x 125 x 89 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #236

    Een antiek bijzetmeubeltje met twee schuifjes, een koperen inzet en houten deksel . Gemarquetteerd. Beetje slijtage aan het fineer.

    An antique side table with two drawers, a brass insert, and a wooden lid. Marquetry decoration. Some wear on the veneer.
    Dim. H 68, B 36, D 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #403

    Een kamerscherm in 3 delen met Japanse figuren beschilderd, gesigneerd B. Heidbuchel en gedateerd 5-1-1937.

    A room divider painted with Japanese figures in 3 parts, signed B. Heidbuchel and dated 5-1-1937.
    Dim. h 181 x b 162 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #176

    Een massief eikenhouten 19e eeuwse deux-corps met paneeldeuren.

    A solid oak 19th-century two-piece cabinet with paneled doors.
    Dim. 230 x 129 x 36 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #156

    Een massief houten buffetkast met opzet, Duitse neobarok, einde XIXde eeuw.

    A solid wood sideboard in Henri II style.
    Dim. 195 x 200 x 57 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #95

    Een gemarquetteerde ronde tafel in Victoriaanse stijl op centrale voet.

    A marquetry round table in Victorian style on a central pedestal.
    Dim. h 80 x Ø 115 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #516

    Een massief eikenhouten Mechelse kast met 1 deur en 1 lade.

    A solid oak Mechelen cabinet with 1 door and 1 drawer.
    Dim. 100 x 100 x 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #105

    Een 18e eeuws gesculpteerd houten polychroom Mariabeeld, rechterhand manco.

    An 18th-century carved wooden polychrome statue of Mary, right hand missing.
    Dim. h 39.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #535

    A large Japanese porcelain lidded vase with bird and multi-color polychrome decor. Marked at the bottom.
    Dim. 67 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #136

    Een massief houten buffetkast met opzet, tijdperk Louis Philippe.

    A solid wood buffet cabinet in Louis Philippe style.
    Dim. 202 x 130 x 55 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #496

    Een geëboniseerd bijzettafeltje in Napoléon III stijl, met messing inlegwerk. Enkele stukjes van het inlegwerk zijn manco.

    A ebonized Napoléon III style side table with brass inlay. Some pieces of the inlay are missing.
    Dim. H 72, B 131, D 72 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #443

    Een grote balustervaas van meerkleurig Chinees porselein, famille rose.

    A large baluster vase made of multicolored Chinese porcelain, famille rose.
    Dim. Hoogte 94, Ø 51 cm
    Estimate: € 200 / 300

  • #147

    Een paar kandelaars van verguld brons, rijkelijk versierd in Régencestijl met zeven lichtpunten, vegetaal gevormde armen.

    A pair of gilt bronze candlesticks, richly decorated in Régence style with seven lights, vegetal-shaped arms.
    Dim. H. 68.50 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #539
    E. Petit

    ‘Stilleven met dode spreeuw’, olieverf op doek. Getekend; E. Petit.

    'Still life with dead starling', oil on canvas. Signed; E. Petit.
    Dim. 32/40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #582
    Henri Quittelier
    Period: 1884-1980

    “Oude pastorij”. Aquatint. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Old Rectory." Aquatint. Signed outside the plate.
    Dim. 26 x 38 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #243

    Een set van 2 zamakken kandelaars met elk 3 putti.

    A set of 2 zinc alloy candlesticks, each with 3 putti.
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #47
    Staffordshire

    “Whippet Penholder.” Een windhond van Engels porselein.

    "Whippet Penholder." A greyhound in English porcelain.
    Dim. h 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #450

    Een sterling zilveren ketting met hartvormige hanger bezet met 2 briljantjes.

    A sterling silver chain with heart-shaped pendant set with 2 brilliant-cut diamonds.
    Dim. 9,38 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #91
    Lodewijk Van Boeckel

    Smeedijzeren rozen aan tak, gesigneerd L. Van Boeckel.

    Wrought iron roses on branch, signed L. Van Boeckel.
    Dim. 34 x 22 x 8 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #322

    “De eerste sigaar”, een kleurenlitho op papier, getekend binnen de plaat, F. Charlet.

    "The first cigar," a color lithograph on paper, signed within the plate, F. Charlet.
    Dim. 60 x 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #364

    ‘Uitbundige bloemenvaas’, olieverf op paneel. Met het mes gezet. Onleesbaar getekend.

    'Lavish flower vase', oil paint on panel. Executed with a palette knife. Signature illegible.
    Dim. 75/60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #462
    Paul Servais
    Period: 1867-1931

    “Le Port Vieux à Marseille”, waterverf op papier, gesigneerd.

    "The Old Port of Marseille", watercolor on paper, signed.
    Dim. 25 x 32 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #467

    Een klassiek beeld van composiet, met twee lezend kinderen.

    A classical composite sculpture of two reading children.
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #478
    Mangani Porcellane d’arte, Italia

    A blue porcelain, vintage Italian table lamp with a glass shade. Decorated with plant motifs and marked at the base.
    Dim. h 48 x Ø 44 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00