Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met een landschap in het decor.
Een 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met een landschap in het decor.

Een 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met een landschap in het decor.

A 19th-century Chinese porcelain vase with a landscape decoration.
Dim. h 42.5 x Ø 18 cm
SKU: 2904250401.
Categories: Aziatisch, Porselein, XIXe eeuw.
Auction day: 30 April 2025 19:00
Catalogue #401
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #581

    Kleine theepot in Chinees aardewerk. Onderaan en in het deksel gemerkt.

    Small teapot in Chinese earthenware. Marked on the bottom and inside the lid.
    No longer available
    Dim. Hoogte 9 cm
    Estimate: € 12 / 150
  • #239

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten open boekenkast/bordenkast. Zonder rugpaneel.

    A 19th century solid oak open bookcase/dish cabinet. Without back panel.
    No longer available
    Dim. 214 x 136 x 30 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #223

    Een oud Chinees olmenhouten tweedeurs kastje.

    An antique Chinese elm wood two-door cabinet.
    No longer available
    Dim. 75 x 73 x 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #573

    Een laat 19e eeuwse donker gepatineerde massief eikenhouten kast met opzetvitrine. Geëtst glas.

    A late 19th-century dark patinated solid oak cabinet with display case. Etched glass.
    No longer available
    Dim. 214 x 107 x 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #598

    Dekselpot in blauw-wit Chinees porcelein, met langlevenstekens in het decor.

    Covered pot in blue and white Chinese porcelain, decorated with longevity symbols.
    No longer available
    Dim. Hoogte 25, Ø 23 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #475

    Een 18e eeuwse Bretoense massief houten tweedeurs commode in Franse eik.

    An 18th-century Breton solid wood two-door commode in French oak.
    No longer available
    Dim. 87 x 162 x 50 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #566

    Een antieke zwart geschilderde houten koffer.

    An antique black-painted wooden trunk.
    No longer available
    Dim. 44 x 93 x 48 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #224

    Een oud Chinees elmhouten tweedeurs kastje.

    An old Chinese elm wood two-door cabinet.
    No longer available
    Dim. 75 x 77 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #375

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten legkast, 2 deuren, met 3 laden binnenin.

    A 19th-century solid oak cupboard, 2 doors, with 3 drawers inside.
    No longer available
    Dim. 175 x 114 x 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #575

    Antieke legkast met vitrineopzet. 5 deuren. Met paneelrug.

    Antique cupboard with display case attachment. 5 doors. With panel back.
    No longer available
    Dim. H 230, B 195, D 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #2

    “Christus wendt zich af van het kwaad”, een 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd.

    "Christ turns away from evil," a 19th-century painting, oil on canvas in a gilt frame, signed.
    No longer available
    Dim. 155 x 101 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #597

    Paar oranje Chinese porceleinen vazen met houtnerftekening. Rank model met losse schakel aan de oren. 1 schakel is gelijmd.

    Pair of orange Chinese porcelain vases with wood grain pattern. Slender design with loose rings on the ears. 1 ring is glued.
    No longer available
    Dim. Hoogte 45 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #278

    Een paar porseleinen Cantonese dekselvazen met floraal decor en vergulde details. kleine schilfering rand onderaan.

    A pair of porcelain Cantonese lidded vases with floral decoration and gilded details. Small chipping on bottom edge.
    No longer available
    Dim. 33cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #227

    Een 19e eeuwse Normandische deux-corps van Franse eik.

    A 19th-century Normandy deux-corps in French oak.
    No longer available
    Dim. 235 x 136 x 47 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #229

    Een 19e eeuws massief eikenhouten kastje met 1 deur en 1 lade.

    A 19th-century solid oak cabinet with 1 door and 1 drawer.
    No longer available
    Dim. 117 x 87 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #578

    Een Chinees handgeknoopt wandtapijt, florale decoratie met pluimvee.

    A Chinese hand-knotted tapestry, floral decoration with poultry.
    No longer available
    Dim. 182 x 93 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #465

    Een lot van 3 oosterse gesculpteerd houten bijzettafeltjes.

    A lot of 3 Eastern carved wooden side tables.
    No longer available
    Dim. h 45 x Ø 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #275

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten legkast, 1 deur, met 1 lade binnenin.

    A 19th-century solid oak bookcase, 1 door, with 1 drawer inside.
    No longer available
    Dim. 199 x 104 x 51 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #14

    Een antiek massief houten bankje. 19e eeuws.

    An antique solid wooden bench. 19th century.
    No longer available
    Dim. 75 x 95 x 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #228

    Een 19e eeuwse Normandisch massief houten 2-deurs commode in Franse eik.

    A 19th-century Normandy solid wood 2-door chest of drawers in French oak.
    No longer available
    Dim. 92 x 141 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #238

    Een antieke zwart gelakte kerkstoel met florale stof bekleed.

    An antique black lacquered church chair upholstered in floral fabric.
    No longer available
    Dim. 100 x 46 x 46 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #279

    Een lot van 6 blauw-wit Chinees porseleinen inktstelletjes, laat Qing dynastie.

    A lot of 6 blue and white Chinese porcelain inkwells, late Qing dynasty.
    No longer available
    Dim. 3 x 8 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #12

    Antieke houten koffer met gesculpteerde panelen.

    Antique wooden trunk with carved panels.
    No longer available
    Dim. H 70, B 95, D 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #292

    Birmaans Kalaga wandtapijt met gordijnroede en wandbevestiging.

    Burmese Kalaga tapestry with curtain rod and wall mounting.
    No longer available
    Dim. 96/157 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #116

    Een Antwerps barok buffet van gebeeldhouwd eikenhout. Bovenkast met twee paneeldeuren geflankeerd door fruitranken in reliëf. Onderaan twee grotere paneeldeuren met penen op de stijlen. Details en bolpoten van zwartgelakt hout. XVIIIde eeuw.

    An Antwerp baroque oak buffet with intricate carvings. Upper cabinet with two panel doors flanked by relief fruit vines. Below, two larger panel doors with knobs on the stiles. Details and bun feet in black lacquered wood. 18th century.
    No longer available
    Dim. H 154, B 158, D 64 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #56

    Een antieke massief eikenhouten kast met één deur en één lade.

    An antique solid oak cabinet with one door and one drawer.
    No longer available
    Dim. 108 x 76 x 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #287

    “Verblinde figuren.” Een paar keramische sculpturen. Draagt monogram E.C.

    "Des figures aveugles." Une paire de sculptures en céramique. Porte monogramme EC.
    No longer available
    Dim. L: 40-42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #58

    Beschilderde en geëmailleerde karaf in groen glas met 5 glaasjes.

    Painted and enameled decanter in green glass with 5 small glasses.
    No longer available
    Dim. Hoogte 28 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #89

    ‘Waterplanten’. Olieverf op paneel. Abstract impressionistisch werk, getekend rechtsboven; Prepoir.

    'Water plants'. Oil on panel. Abstract impressionist work, signed top right; Prepoir.
    No longer available
    Dim. 70/52 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #447

    Bronzen beeldje van een Indische danseres met een papegaai op de schouder.

    Bronze sculpture of an Indonesian dancer with a parrot on her shoulder.
    No longer available
    Dim. Hoogte 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #318
    W. Germany

    Een set van 2 identieke keramische vazen, circa 1950, gemerkt W. Germany en genummerd 120835.

    A set of 2 identical ceramic vases, circa 1950, marked W. Germany and numbered 120835.
    No longer available
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #281

    Bijzettafeltje/krukje, massief eik. In rustiek landelijke stijl.

    Side table/stool, solid oak. In a rustic country style.
    No longer available
    Dim. H 48, B 70, D 35 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #358
    Märklin HO

    Een lot van 28 wagons, nrs. 4604, 4520, 4520, 4659, 4626, 4024, 4078, 4517, 4628, 4418, 4431, 4647, 4431, 4693, 4664, 4417, 4074, 4665, 4565, 4503, 4663, 4474, 4442, 4520, 4103, 4631, 4415 en 4617.

    A lot of 28 carriages, nos. 4604, 4520, 4520, 4659, 4626, 4024, 4078, 4517, 4628, 4418, 4431, 4647, 4431, 4693, 4664, 4417, 4074, 4665, 4565, 4503, 4663, 4474, 4442, 4520, 4103, 4631, 4415 and 4617.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #134
    Marcel Pire

    Stilleven met voeding als thema, waaronder een gans, oesters en keukengerei. Olie op doek getekend Marcel Pire. Leerling van Jean Delville en Alfred Bastien aan de Academie van Brussel. Stelt in 1937 tentoon op het Salon des Indépendants.

    Still life with food as a theme, including a goose, oysters, and kitchen utensils. Oil on canvas by Marcel Pire. Student of Jean Delville and Alfred Bastien at the Academy of Brussels. Exhibited at the Salon des Indépendants in 1937.
    No longer available
    Dim. 90/120 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #423

    Boeddha als berijder van een olifant. Bronzen beeldje.

    Buddha as a rider of an elephant. Bronze figurine.
    No longer available
    Dim. H 18, L 18 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #378
    Märklin HO

    Märklin HO, een lot van 3 wagons voor personenvervoer, nrs 43100, 43110 en 43119, in nieuwstaat met hun originele verpakking.

    Märklin HO, a lot of 3 passenger wagons, numbers 43100, 43110, and 43119, in mint condition with their original packaging.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 75
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 April 2025

Veiling volledig - 600 loten Tentoonstelling: Vr. 25 & Zat. 26 April van 10.00 tot 17.00.

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 April 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More