#573Een laat 19e eeuwse donker gepatineerde massief eikenhouten kast met opzetvitrine. Geëtst glas.
A late 19th-century dark patinated solid oak cabinet with display case. Etched glass.No longer availableDim. 214 x 107 x 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#14Een antiek massief houten bankje. 19e eeuws.
#12Antieke houten koffer met gesculpteerde panelen.
#465Een lot van 3 oosterse gesculpteerd houten bijzettafeltjes.
#224Een oud Chinees elmhouten tweedeurs kastje.
#575Antieke legkast met vitrineopzet. 5 deuren. Met paneelrug.
#475Een 18e eeuwse Bretoense massief houten tweedeurs commode in Franse eik.
#578Een Chinees handgeknoopt wandtapijt, florale decoratie met pluimvee.
#238Een antieke zwart gelakte kerkstoel met florale stof bekleed.
#292Birmaans Kalaga wandtapijt met gordijnroede en wandbevestiging.
#566Een antieke zwart geschilderde houten koffer.
#223Een oud Chinees olmenhouten tweedeurs kastje.
#2“Christus wendt zich af van het kwaad”, een 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd.
#227Een 19e eeuwse Normandische deux-corps van Franse eik.
Small teapot in Chinese earthenware. Marked on the bottom and inside the lid.No longer availableDim. Hoogte 9 cmEstimate: € 12 / 150
#225Een parelhalssnoer van rood koraal met zilveren veiligheidsketting.
A pearl necklace of red coral with a silver safety chain.No longer availableDim. L: 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#451Tibetaans Boeddhahoofd in gepatineerd brons.
Tibetan Buddha head in patinated bronze.No longer availableDim. Hoogte 21 cmEstimate: € 30 / 50 -
#536Chesterfield “love seat” in mooie vintage staat en met prachtig ouderdomspatina.
Chesterfield "love seat" in beautiful vintage condition with a lovely aged patina.No longer availableDim. H 98, B 155, D 68 cmEstimate: € 100 / 150 -
#569Een kleine geslepen spiegel in vergulde kader met kuif.
A small cut-glass mirror in a gilded frame with crest.No longer availableDim. 59 x 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#60Een paar 18 kt wit-en geelgouden oorbellen met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
A pair of 18 kt white and yellow gold earrings with brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.48 ct.No longer availableDim. 5,36 gEstimate: € 900 / 1000 -
#83Antiek tweeloops percussiejachtgeweer.
#186Een set van 6 antieke stoelen met opnieuw beklede zitting.
A set of 6 antique chairs with reupholstered seats.No longer availableDim. 94 x 50 x 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#33Bronzen beeldje van een steigerende hengst. Niet getekend.
#61Boch Frères KeramisEen grote dekselvaas van blauw en wit porselein met een decor naar Chinees voorbeeld, onderaan gemerkt.
A large lidded vase of blue and white porcelain with a Chinese-inspired decoration, marked at the bottom.No longer availableDim. Hoogte 52 cmEstimate: € 100 / 120