#490Een zilveren armband bezet met amber. Gemerkt 835‰.
#357Een liggend hert van gepatineerd brons met goudkleurige delen. Herkomst; India.
A reclining deer made of patinated bronze with gold-colored parts. Origin; India.No longer availableDim. H 61, B 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#474“Walking Monks”, een schilderij, gemengde techniek op doek, niet gesigneerd.
#383Een inktpotje van diepblauw geglazuurd Chinees porselein. Gemerkt.
#595Twee kleine Oosterse karpetten van wol. Het éne Kasjmir het andere Mori.
'Kneeling nude with book', a patinated bronze figurine. Signed; A. Puttemans.No longer availableDim. Hoogte 27 cmEstimate: € 200 / 300 -
#329Een geslepen spiegel in vergulde lijst, made in Belgium.
#415HerizEen handgeknoopt Oosters tapijt.
#581Vijf dessertborden van Imari porselein. Eén paar en een serie van drie gelijksoortig gedecoreerde. Begin XXste eeuw.
Five dessert plates of Imari porcelain. One pair and a series of three similarly decorated. Early 20th century.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 50 / 80