Other lots in this auction
-
#73
Een lot koper, bestaande uit een oude lantaarn, een grote (gedeukt) en een kleine pepermolen, een chocolatière gemerkt Christoffle en een paar koperen bekers met geëtst decor.
A lot of copper, consisting of an old lantern, a large (dented) and a small pepper mill, a chocolatière marked Christoffle and a pair of copper cups with etched decor.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. H: 17.5-37 cmEstimate: € 40 / 50 -
#267
Een paar messingen vuurbokken met leeuwenkopjes met ringen.
Une paire de chenets en laiton avec des têtes de lion aux anneaux.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. H:50cmEstimate: € 80 / 120 -
#219
Een verzilverd metalen siervoorwerp, als contragewicht voor zware halssierraden in de nek te hangen. Noord-Thailand. Met ijzeren sokkeltje.
A silver-plated metal ornament, to be hung in the neck as a counterweight for heavy necklaces. Northern Thailand. With iron base.No longer availableOnline onlyActive bid: 38.00 €Dim. l: 13,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#239
Een smeedijzeren staande lamp.
Un lampadaire en fer forgé.No longer availableOnline onlyDim. h: 170 cmEstimate: € 40 / 60 -
#229
Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
Two African wooden statues on a stone pedestal.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 85 cmEstimate: € 120 / 200 -
#294
Drie verschillende vaasjes van Nanking-aardewerk,waarbij een dekselvaasje en een lampenvoet. Deksel gerestaureerd.
Trois vases différents en faïence de Nankin, dont un vase à couvercle et un pied de lampe. Couvercle restauré.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 38 - 26,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#22
Een bronzen vide-poche/ asbak met reliëfdecor van een ree in het bos en erond een jachtgeweer en -hoorn.
A bronze vide-poche/ashtray with relief decoration of a deer in the woods and a shotgun and horn around it.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 15 cmEstimate: € 36 / 40 -
#288
Een mooi vormgegeven kruik van steengoed met bruin zoutglazuur en een kleiner exemplaar van ongeglazuurd steengoed. De kleinste met lichte slijtagesporen.
Une cruche en grès magnifiquement conçue avec une glaçure au sel brun et un plus petit exemple de grès non émaillé. Le plus petit avec de légers signes d'usure.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. H. 21 & 14 cmEstimate: € 50 / 70 -
#260
Een groot lot glas en kristal 11 items, met karaffen, vazen en schalen, kleurloos en gekleurd.
A large lot of glass and crystal 11 items, with decanters, vases and bowls, colorless and colored.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. L.24 cmEstimate: € 25 / 35 -
#265
Een lot van tien verschillende beeldjes van meerkleurig kunststof, biscuit en porselein.
Un lot de dix figurines différentes en plastique multicolore, biscuit et porcelaine.No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#247
Een verzilverde punchbowl op schotel, de randen versierd met druivenranken.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. Ø 45,5 cm H. 22,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#47
Een houten postzegeldoosje met grisaille tekening van bomen aan de oever. We voegen er een pennendoos en brievenhouder aan toe.
A wooden stamp box with grisaille drawing of trees on the shore. We add a pen box and letter holder.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. l: 21, 31 en 20 x 13 cmEstimate: € 40 / 60