Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 19e eeuwse navelklem, verzilverd metaal, in de vorm van een ooievaar op een schildpad. Draagr een stempel met hierin ‘Made In Holland’.
Een 19e eeuwse navelklem, verzilverd metaal, in de vorm van een ooievaar op een schildpad. Draagr een stempel met hierin ‘Made In Holland’.
Een 19e eeuwse navelklem, verzilverd metaal, in de vorm van een ooievaar op een schildpad. Draagr een stempel met hierin ‘Made In Holland’.

Een 19e eeuwse navelklem, verzilverd metaal, in de vorm van een ooievaar op een schildpad. Draagt een stempel met hierin ‘Made In Holland’.

A 19th-century silver-plated naval clamp, in the shape of a stork on a turtle. Marked 'Made In Holland'.
Dim. h 9.5 cm
SKU: 2502250008.
Categories: curiosa, Verzilverd, XIXe eeuw.
Auction day: 25 February 2025 19:00
Catalogue #8
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #165
    Dihl Et Guerhard

    Een 27-delig Empire grisaille en verguld koffieservies in Parijs porselein, 19e eeuws. Bestaande uit een koffiepot, een suikerpot, een melkkannetje, 12 tassen en 12 ondertassen. Onderaan gemerkt.

    A 27-piece Empire gray and gilt coffee service in Paris porcelain, 19th century. Includes a coffee pot, a sugar pot, a creamer, 12 cups, and 12 saucers. Marked on the bottom.
    No longer available
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #176

    Een lot van twee statieven, waarvan één met standaard aansluiting.

    A lot of two tripods, one with a standard connection.
    No longer available
    Dim. l 120 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #65

    Een set van 4 stoelen in Louis Philippe stijl met gebloemde stoffen zitting. Met gerestaureerde delen waarvan één aan de achterste poten. XIXde eeuw.

    A set of 4 chairs in Louis Philippe style with floral fabric seats. Restored, with one part on the back legs. 19th century.
    No longer available
    Dim. h 96 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #196

    Antieke legkast met vitrineopzet. 5 deuren. Met paneelrug.

    Antique cupboard with display case attachment. 5 doors. With panel back.
    No longer available
    Dim. H 230, B 195, D 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #364

    Een 18e eeuwse pique-fleurs van aardewerk, met schilferschade.

    An 18th-century earthenware floral container, with flake damage.
    No longer available
    Dim. 19 x 22 x 10 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #553

    Een lot van 2 koperen vijzels met stamper, waarvan 1 replica, gemerkt met tekst “Heinrick ter Horst me fecit anno 1607”.

    A lot of 2 copper mortars with pestle, 1 of which is a replica, marked with the text "Heinrick ter Horst me fecit anno 1607".
    No longer available
    Dim. 17 x Ø18cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #157

    Een lot van 3 stuks kwikglas, ook wel poor man’s silver genoemd. Bestaande uit een vaas en twee kandelaars.

    A lot of 3 pieces of mercury glass, also known as poor man’s silver. Consisting of a vase and two candlesticks.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #533
    Sèvres

    Een set van 2 biscuit vaasjes met een decor van bloemen en verguld bronzen ornamenten en voet. Aan beide vaasjes is er schade aan de bloemen. Onderaan dragen ze het merkteken van Sèvres.

    A set of 2 biscuit vases with a floral decor and gilded bronze ornaments and base. Both vases have damage to the flowers. They bear the Sèvres mark at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #547
    Steiff, Germany

    Een beer, Steiff Teddybär, 1909 replica, nr 406508, paars.

    A bear, Steiff Teddy bear, 1909 replica, no. 406508, purple.
    No longer available
    Dim. l 35 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #26

    Een antieke gesculpteerde eikenhouten armstoel met biezen zit. Nederlands werk.

    An antique carved oak armchair with rush seat. Dutch work.
    No longer available
    Dim. 90 x 52 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #136

    Een antieke bruidskoffer uit Indië, massief hout met koperen beslag. Op houten wielen.

    An antique bridal chest from India, solid wood with copper fittings. On wooden wheels.
    No longer available
    Dim. 73 x 113 x 54 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #206

    Een antieke gietijzeren haardplaat afkomstig uit een kasteel, mogelijks gerelateerd aan de leerlooiersgilde. Met afbeeldingen van engelenhoofdjes, ambachten en een koningin? 17e/18e eeuws.

    An antique cast iron fireback from a castle, possibly related to the tanners' guild. Featuring images of angel heads, crafts, and a queen? 17th/18th century.
    No longer available
    Dim. h 196 x b 52 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #208

    “Peerdevisser”, een beeld in meerkleurig Vlaams aardewerk. Toegevoegd een boerinnetje.

    "Peerdevisser", a sculpture in multicolored Flemish earthenware. Accompanied by a female farmer.
    No longer available
    Dim. 35 x 30 x 10.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #395
    Panamarenko

    “Vliegend werk”. Een kunstwerk als bouwpakket, uitgegeven in 2004 ter gelegenheid van de tentoonstelling ‘Te land, ter zee en in de lucht’ in het Vlaams parlement.

    "Flying work". An artwork as a DIY kit, issued in 2004 on the occasion of the exhibition 'By land, by sea and in the air' at the Flemish Parliament.
    No longer available
    Dim. 7 x 53 x 54 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #123

    Een set van 7 oude begijnenstoeltjes, massief eik met biezen zitting.

    A set of 7 antique beguinage chairs, solid oak with rush seats.
    No longer available
    Dim. 84 x 43 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #378

    Een Chinees sierzwaard met een decor van draken, zeer zwaar bronzen uitvoering.

    A Chinese ceremonial sword with dragon design, very heavy bronze construction.
    No longer available
    Dim. l 93.5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #225

    Een Luikse kaarsen-luster met 6 armen, 19e eeuws. Nieuwe elektriciteit bijgeleverd, niet gemonteerd voor transport.

    A 19th-century Liège candle chandelier with 6 arms. New electrical wiring included, not assembled for transportation.
    No longer available
    Dim. h 97 x Ø 80 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #216

    Een laat 19e eeuwse donker gepatineerde massief eikenhouten kast met opzetvitrine. Geëtst glas.

    A late 19th-century dark patinated solid oak cabinet with display case. Etched glass.
    No longer available
    Dim. 214 x 107 x 54 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #539

    “Aduno Koro”. Een gesculpteerde houten rituele koffer met reptielen en figuratief decor. Dogon, Mali.

    "Aduno Koro". A wooden carved ritual trunk with reptiles and figurative decoration. Dogon, Mali.
    No longer available
    Dim. 27,5 x 87 x 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #352

    “De vier seizoenen”, een meergelaagd allegorisch reliëf in hout gemonteerd tussen plexiglazen platen. Amerikaanse origine.

    "The four seasons", a multi-layered allegorical wooden relief mounted between plexiglass plates. American origin.
    No longer available
    Dim. 120 x 285 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #511

    Een houten paard op sokkel, rood en zwart geschilderd. Aziatische oorsprong.

    A wooden horse on a pedestal, painted red and black. Asian origin.
    No longer available
    Dim. 31.5 x 25 x 9 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #146

    Een mahoniehouten vitrinekast, 19e eeuws, met 4 deuren en 2 laden.

    A mahogany display cabinet, 19th century, with 4 doors and 2 drawers.
    No longer available
    Dim. 232 x 128 x 52 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #116

    Een antiek schrijfmeubeltje met rood lederen schrijftablet in de lade.

    An antique writing desk with a red leather writing tablet in the drawer.
    No longer available
    Dim. 92 x 53 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #145
    Sekurit

    Een zware rechthoekige patrijspoort in massief messing met hierin een foto van een driemaster. Met Sekurit glas.

    A heavy rectangular porthole in solid brass containing a photo of a three-master ship. With Sekurit glass.
    No longer available
    Dim. 47 x 63 x 9 cm
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #75

    Een antieke barometer met houten kast. Decoratie in de vorm van muziekinstrumenten, lichte schade. Gemerkt in de wijzerplaat.

    An antique barometer with a wooden case. Decoration in the shape of musical instruments, minor damage. Marked on the dial.
    No longer available
    Dim. hoogte 101 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #542
    Paul Kedelv Flygsfors glassworks

    “Coquille”. Een vintage vaas met roos wit in de massa. Met vervaagd label en onderaan gemerkt.

    "Coquille". A vintage vase with rose white in the body. With faded label and marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 30cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #30

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met een koraalcabochon van +- 10 ct.

    An 18 kt yellow gold ring set with a coral cabochon of approximately 10 ct.
    No longer available
    Dim. 7.20 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #445

    Handgeknoopt gebedskleed.

    Hand-knotted prayer rug.
    No longer available
    Dim. 130/190 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #204
    Georges Van Bocxstaele

    ‘T Leiegat, kasteel van Hooidonck.’ Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    'T Leiegat, Hooidonck Castle.' Oil on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 47 x 58 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #573
    Kahla

    Een wildservies voor 12 personen bestaande uit een terrine met deksel, een sauskom en 12 borden. Gemerkt Kahla.

    A game service for 12 people consisting of a tureen with lid, a sauce boat, and 12 plates. Marked Kahla.
    No longer available
    Dim. 21 x 28 x 24 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #13
    Bev-Bel

    Bev-Bel, Erie Lackawana, diesel locomotief, modelnr. 15008, F7 diesel + 5 wagons, modelnr. 10008, Evans 50. Spoor N.

    Bev-Bel, Erie Lackawanna, diesel locomotive, model no. 15008, F7 diesel + 5 cars, model no. 10008, Evans 50. N gauge.
    No longer available
    Dim. l 10 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #512

    “Compositie”. Geweven voorstelling.

    "Composition. Woven depiction."
    No longer available
    Dim. 100 x 75 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #370

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,78 ct. EFVVS1.

    A pair of 18 kt yellow gold earrings set with round and baguette cut diamonds totaling approximately 3.78 ct. EFVVS1.
    No longer available
    Dim. 8.87 g
    Estimate: € 4800 / 5200
  • #320
    Storm

    Een roestvrije stalen horloge.

    A stainless steel watch.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #420

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    An 18 kt yellow gold ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.
    No longer available
    Dim. 2,60 g
    Estimate: € 380 / 450
  • #509
    Jan Harm Weijns
    Period: 1864 - 1945

    “Winterzicht, waterverf op papier, gesigneerd J.H. Weijns.

    "Winter view, watercolor on paper, signed J.H. Weijns."
    No longer available
    Dim. 38 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Februari 2025

Veiling volledig - 600 loten. Tentoonstelling vr. 21 & zat. 22 februari van 10.00 tot 17.00.

25 February 2025 19:00
26 February 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 February 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More