#126
Een lot van acht oude camera’s, waaronder zes Kodak Brownies.
No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Estimate: € 80/120 -
#59
Een lot van vier verschillende porseleinen inktpotjes en drie recipiënten van een inktstel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 5 - 11 cm -
#58
Een paar vintage tafellampen van kunststof en chroom.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 26 cm -
#117Hubert Bequet
Een sierschotel van Belgisch aardewerk met een meerkleurig en verguld decor van vogels en bloemen.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 34 cm -
#62
Een patéterrine van meerkleurig porselein in de vorm van een woerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 14 cm -
#67
Een klein balustervaasje van Chinees porselein met een wit decor van bloemen en vlinders op gele fond. Onderaan gesigneerd.
Petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor blanc de fleurs et d’oiseaux sur fond jaune. Signé sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 17, 5 cmEstimate: € 200/240 -
#51
“Personages met geschenken”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. Het ene met beschadiging aan het haar, het ander met manco handje.
Un lot d’argent, comprenant trois boîtes, un cadre à photo rond, un petit bol avec du jade et trois paniers.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 13 & 14 cmEstimate: € 40/60 -
#40
“Guido Gezelle”. Een buste van gips met bronskleurig patina.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 36 cm -
#94
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee koffiekannen, een theepot, drie melkkannetjes, drie suikerpotten (één zonder deksel) en een bordverwarmer.
No longer availableOnline onlyActive bid: 24.00 € -
#106
Een coktailmixer en een ijsemmer van verzilverd metaal.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 17 & 19 cm -
#64
Een vaas van Nankin-aardewerk op houten sokkel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 38 cm -
#11Primex 2760
Een startersset, bestaande uit een tenderlocomotief met zes goederenwagons van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Jubileumuitgave 1984. In originele verpakking.
No longer availableOnline onlyActive bid: 52.00 €