#281Roco 04122 D
Een BR 93 stoomlocomotief van de Luxemburgse spoorwegen voor spoortype HO. In originele doos. Nieuwstaat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 30/40 -
#456Walthers 932-5755
Een Russel spoorsneeuwploeg voor spoortype HO als bouwpakket. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Estimate: € 15/25 -
#440Trix 23500
Een set van drie kolenhopperwagons voor spoortype HO. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Estimate: € 20/30 -
#345Roco 46117
Een lot van drie bolsilowagons ‘Schwenk Zement’ van de Deutsche Bundesbahn voor spoortype HO. In originele dozen. Belettering in slechte staat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 20/25 -
#460Walthers Cornerstone Series 933-2907
“Gas storage tank”. Een modelbouwkit op schaal HO. Compleet en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 15/25 -
#294Roco 44035
Twee sets met drie silowagons van de Duitse spoorwegen voor spoortype HO. In originele dozen
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 20/30 -
#386Roco 63474
Een diesellocomotief van de Belgische spoorwegen voor spoortype HO. In originele doos. Nieuwstaat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 120.00 €Estimate: € 40/60 -
#470Walthers Cornerstone Series 933-3101
“Electric utility pole set”. Een modelbouwkit op schaal HO. Compleet en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 15/25 -
#428Sheepscot Scale Products 1080
“50.000 gallon water tower”. Een modelbouwkit op schaal HO. Compleet en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Estimate: € 40/50 -
#430Sunset models, inc.
Een 0-8-0 stoomlocomotief met getrokken tender van Baltimore & Ohio voor spoortype HO. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Estimate: € 60/100 -
#366Roco 46448 & 46457
Twee gesloten stalen goederenwagons van de Franse spoorwegen voor spoortype HO. In originele dozen. De tweede zonder wielen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 15/20 -
#261Rivarossi 1271
Een stoomlocomotief met tender van de Chicago Railroads voor spoortype HO. In originele verpakking.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 80/120