Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 65-delig kristallen glasservies, Crystal Maastricht Holland bestaande uit: 12 rode wijnglazen, 12 champagnecoupes waarvan i met minieme schade, 11 witte wijnglazen, 3 portoglazen, 7 grote borrelglazen, 6 kleine borrelglazen, 7 grote waterglazen en 7 kleine waterglazen.
Een 65-delig kristallen glasservies, Crystal Maastricht Holland bestaande uit: 12 rode wijnglazen, 12 champagnecoupes waarvan i met minieme schade, 11 witte wijnglazen, 3 portoglazen, 7 grote borrelglazen, 6 kleine borrelglazen, 7 grote waterglazen en 7 kleine waterglazen.
Een 65-delig kristallen glasservies, Crystal Maastricht Holland bestaande uit: 12 rode wijnglazen, 12 champagnecoupes waarvan i met minieme schade, 11 witte wijnglazen, 3 portoglazen, 7 grote borrelglazen, 6 kleine borrelglazen, 7 grote waterglazen en 7 kleine waterglazen.

Een 65-delig kristallen glasservies, Crystal Maastricht Holland bestaande uit: 12 rode wijnglazen, 12 champagnecoupes waarvan i met minieme schade, 11 witte wijnglazen, 3 portoglazen, 7 grote borrelglazen, 6 kleine borrelglazen, 7 grote waterglazen en 7 kleine waterglazen.

A 65-piece crystal glass service, Crystal Maastricht Holland, consisting of: 12 red wine glasses, 12 champagne coupes, of which i with minor damage, 11 white wine glasses, 3 port glasses, 7 large shot glasses, 6 small shot glasses, 7 large water glasses and 7 small water glasses.
Dim. h 15 cm
SKU: 2706230294.
Categories: Kristal, XXe eeuw.
Auction day: 27 June 2023 19:00
Catalogue #294
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #25
    TATRA
    Period: 1960

    Een lot van 4 vintage houten mid-century design stoelen met gestoffeerde zitting, in Expo’58 stijl door TATRA. Gebruikssporen.

    A lot of 4 vintage wooden mid-century design chairs with upholstered seat, in Expo'58 style by TATRA. Signs of use.
    No longer available
    Dim. 79 x 45 x 49cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #688

    Een set van 2 tafellampjes in onyx met koperen delen en versiering in de vorm van een roosje met takken.

    A set of 2 table lamps in onyx with copper parts and decorations forming branches of roses.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #5

    Beeld met twee flamingo's, onderaan gemerkt "ITALY", lichte haarlijn aan voet.

    Statue with two flamingos, marked “ITALY” at the bottom, slight hairline damage to foot.
    No longer available
    Dim. h 57 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #85
    Interier Praha Jiri Jiroutek

    Een vintage mid-Century dressoir, model U-458 ontworpen door Jiri Jiroutek voor Interieur Praha. 1960, Expo’58 stijl. 4 laden en 1 deur, vervaardigd uit beukenhout, plywood en fineer.

    A vintage mid-century sideboard, model U-458 designed by Jiri Jiroutek for Interieur Praha. 1960, Expo'58 style. 4 drawers and 1 door, made of beech wood, plywood and veneer.
    No longer available
    Dim. 76 x 110 x 45cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #700

    Een achthoekige decoratieve massief houten coupe op ronde voet.

    An eight sided massif wooden coupe on round base.
    No longer available
    Dim. h28 x Ø 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #344
    Aldo Londi

    ‘Rimini Blue’, een vintage tafelkandelaar ontworpen door Aldo Londi voor Bitossi, onderaan gemerkt 734 - Italy.

    “Rimini Blue”. A vintage candlestick by Aldo Londi for Bitossi. Marked 734 - Italy underneath.
    No longer available
    Dim. h 17,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #580

    Een 18 karaats geelgouden broche in de vorm van een pluim.

    An 18 ct yellow gold broach in the shape of a feather.
    No longer available
    Dim. 4,73 g
    Estimate: € 160 / 200
  • #687

    Een lot van 3 Afrikaanse houten beelden van vrouwen.

    Three African sculpture of female figures.
    No longer available
    Dim. h 53 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #695
    Frans Croes

    “Red de otter”. Een offset litho op papier. Buiten de plaat genummerd 11/200 en gesigneerd “Frans Croes 1987”.

    "Save the otter". An offset lithograph on paper. Outside the plate numbered 11/200 and signed "Frans Croes 1987".
    No longer available
    Dim. 61 x 45 cm
    Estimate: € 75 / 150
  • #685
    Jean Ceelen

    “De film van mijn jeugd”. Een schilderij, mixed media op paneel. Gesigneerd onderaan “Jean Ceelen”, 1984.

    “The movie of my youth”. A painting, mixed media on panel. Signed on the bottom "Jean Ceelen", 1984.
    No longer available
    Dim. 49 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #316

    Een set van 9 stoelen naar Marcel Breuer in 2 verschillende uitvoeringen waarvan 1 stoel met beschadigd vlechtwerk.

    A set of 9 chairs after Marcel Breuer in 2 different versions, 1 of which has damaged cannage.
    No longer available
    Dim. 84 x 47 x 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #375

    Een oud massief Engels klaptafeltje met inklapbare pootjes.

    An old solid English folding table with folding legs.
    No longer available
    Dim. 62 x 89 x 76 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #412

    Een rechthoekig, donkerbruin gebeitste salontafel met bamboe tablet en onderplaat.

    A rectangular, dark brown coloured coffee table with bamboo tablet and bottom plate.
    No longer available
    Dim. 43 x 120 x 60cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #541

    Een paar grote, Chinees porseleinen vazen met meerkleurig decor en personages. Onderaan gemerkt.

    A pair of large Chinese porcelain vases with multi-coloured decor and characters. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 59 x Ø22cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #445

    Een antiek massief Engelse commode, 5 laden met messing handvatten.

    An antique solid English chest of drawers, 5 drawers with brass handles.
    No longer available
    Dim. 81 x 187 x 42 cm
    Estimate: € 160 / 220
  • #45
    UP Závody Jindřich Halabala
    Period: 1930

    “Spider Table”. Een gebeitst eikenhouten Art Deco koffietafel. Model H-259 ontworpen door Jindřich Halabala voor UP Závody. (Queen’s Gambit schaaktafel, Netflix).

    Spider Table. A stained oak Art Deco coffee table. Model H-259 designed by Jindřich Halabala for UP Závody. (Queen's Gambit Chess Table, Netflix).
    No longer available
    Dim. 65 x 65 x 65cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #116
    Jitona Sobeslav
    Period: 1960

    Een vintage mid-century design eettafel in notenhout, door Jitona Sobeslav, in Expo’58 stijl. Uitschuifbaar met verlengstuk binnenin. Gebruikssporen.

    A vintage mid-century design dining table in walnut, by Jitona Sobeslav, in Expo'58 style. Extendable with extension inside. Signs of use.
    No longer available
    Dim. 120/170 x 81 x 75cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #389
    Martin Wallaert

    “Boy with pony”. Een tekening, houtskool op papier. Onderaan gesigneerd “M Wallaert”. Bijgevoegd met kunstboek getiteld “Wallaert”.

    Boy with pony. A drawing, charcoal on paper. Signed on the bottom "M Wallaert". Enclosed with art book titled “Wallaert”.
    No longer available
    Dim. 69 x 63cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #686
    Frans Croes

    “Scarecrow” & “Hand met kind”. Een lot van 2 ingekleurde litho’s op papier, gesigneerd “Frans Croes”.

    “Scarecrow” & “Hand with child”. A lot of 2 colored lithographs on paper, signed “Frans Croes”.
    No longer available
    Dim. 28 x 20cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #600

    Twee 18 karaats geelgouden kettingen en een 18 karaats geelgouden schakelarmband. Te herstellen.

    Two 18 ct yellow gold chains and an 18 ct yellow gold bracelet. To be repaired.
    No longer available
    Dim. 12,66 g
    Estimate: € 380 / 450
  • #691

    Een Afrikaans lemen vruchtbaarheidsbeeld voorstellend een naakte vrouw.

    An African limestone fertillity statue representing a nude woman.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #694

    Een leeg fotoalbum circa 1900, met art nouveau decor.

    An empty photo album with art nouveau cover. About 1900.
    No longer available
    Dim. 35 x 23 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #590

    Een 14 karaats witgouden ring en 14 karaats witgouden ketting met hanger bezet met fantasiestenen.

    A 14 ct white gold ring and a 14 ct white gold chain with pendant set with fantasy stones.
    No longer available
    Dim. 11,65 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #610

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met kleine diamantjes en een ovale saffier van +- 0,40 ct.

    An 18 ct white gold ring set with small diamonds and an oval sapphire of ca 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 2,52 g
    Estimate: € 180 / 250

Other lots in this auction

  • #295
    Studio Vandersteen

    Suske en Wiske. De rode reeks in vier kleuren. Nummers 217 tot en met 266. Ed. Standaard Uitgeverij. Goede staat. 50 exemplaren.

    Suske and Wiske. The red series in four colors. Issues 217 through 266. Ed. Standard Publisher. Good state. 50 copies.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #436

    Een handgeknoopt Oosters tapijt.

    A hand-knotted Oriental rug.
    No longer available
    Dim. 329 x 213
    Estimate: € 200 / 300
  • #193

    Een XIXe eeuwse kolompendule van marmer en albast. Met slinger en sleutel. Enkele kleine beschadigingen.

    A XIXth century column clock in marble and alabaster. With pendulum and key. Some minor damage.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #582
    Beloutch

    Een Iraans handgeknoopt tapijt, genummerd 60867.

    An Iranian hand knotted rug, With certificat numbered 60867.
    No longer available
    Dim. 190 x 78cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #619
    Liberio Bretas

    “O Petro”. Een beeld in zeepsteen. Gesigneerd.

    "Oh Petro". A sculpture in soapstone. Signed.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #404

    ‘Les Dames de la Côte’, olieverf op doek, linksonder onduidelijk gesigneerd.

    'Les Dames de la Côte', oil on canvas, indistinctly signed lower left.
    No longer available
    Dim. h 17 x b 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #292

    Een wit marmeren schouwpendule. Slinger en sleutel manco.

    A white marble mantel clock. Pendulum and key missing.
    No longer available
    Dim. 32 x 40 x 11 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #244
    Monelli

    “De druivenplukkers.” Aardewerken sculptuur. Gesigneerd Tiziano Galli.

    “The grape pickers”. Earthenware figure. Signed Tiziano Galli.
    No longer available
    Dim. h 34 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #139
    Jules De Cort
    Period: 1918-1999

    “Binnenvaart bij winter.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Inland shipping in winter.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 100 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #523

    Een lot van 3 Afrikaanse brons gesculpteerde maskers.

    A lot of 3 African bronze sculpted masks.
    No longer available
    Dim. 30cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #249
    Royal Doulton

    Een 158-delig Royal Doulton servies, model Kingswood, bestaande uit: 12 grote platte borden, 12 kleine platte borden, 12 dessertborden, 11 kleine dessertbordjes, 12 diepe borden, 14 grote ondertassen, 13 grote tassen, 12 kleine ondertassen, 12 kleine tassen, 8 borreltjes, 12 kommen met oren, 12 kommen zonder oor waarvan 1 beschadigd, 1 kleine bolle kom, 6 ovalen schalen, 2 terrines, 2 sauskommen, 1 koffiepot waarvan het dopje van het deksel afgebroken, 1 theepot, 1 suikerpot en 3 melkkannetjes.

    A 158-piece Royal Doulton service, model Kingswood, consisting of: 12 large flat plates, 12 small flat plates, 12 dessert plates, 11 small dessert plates, 12 soup plates, 14 large saucers, 13 large cups, 12 small saucers, 12 small cups , 8 drinks, 12 bowls with handles, 12 bowls without handles, 1 of which is damaged, 1 small convex bowl, 6 oval dishes, 2 terrines, 2 sauce boats, 1 coffee pot of which the lid has broken off, 1 teapot, 1 sugar bowl and 3 milk jugs .
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #287
    Emaux de Longwy

    Een Frans porseleinen schaal naar Aziatisch model met diverse kleuren en bloementafereel in het decor. Onderaan gemerkt.

    A French porcelain bowl after an Asian model with various colors and a floral scene in the decor. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 8 x Ø28,5cm
    Estimate: € 30 / 35
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2023

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: vr. 23 & zat. 24 juni van 10.00u tot 17.00u.

27 June 2023 19:00
28 June 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 June 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More