#97Schuco“Elektro-Record 5555”, een vintage kunststoffen speelgoed boot op batterij, in originele doos. En “Schuco 3000”, een vintage metalen speelgoed autootje met opdraaisleutel, in originele doos.
"Elektro-Record 5555," a vintage plastic toy boat with battery operation, in original box. And "Schuco 3000," a vintage metal toy car with wind-up key, in original box.No longer availableDim. 31 & 11 cmEstimate: € 150 / 250 -
#679Een modernistische spiegel met geslepen spiegelrand.
#187Een zittende panter van brons. Naar een origineel van Pompon.
#416Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
"Reflections in the canal", a color lithograph, signed outside the plate by H. Cassiers.No longer availableDim. 57 x 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#306Een set van 2 vintage cognac-lederen clubzetels, dans son jus.
#317VBEen inktpothouder in verzilverd metaal op groen marmeren sokkel met 4 gelaatsuitdrukkingen. Gemonogrammeerd VB.
An inkwell holder in silver-plated metal on a green marble base with 4 facial expressions. Monogrammed VB.No longer availableDim. 15 x 18 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#184Een paar terracotta Bamoen pijpenkoppen, Kameroen.
#700Chemin de FerEen metalen zakhorloge, evenals een lotje uurwerkjes.
A metal pocket watch, as well as a collection of small clocks.No longer availableEstimate: € 80 / 120