Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 73 delig porseleinen servies. Bijgevoegd drie taartenschalen en een terrine van Victoria Czechoslovakia.
Een 73 delig porseleinen servies. Bijgevoegd drie taartenschalen en een terrine van Victoria Czechoslovakia.
Een 73 delig porseleinen servies. Bijgevoegd drie taartenschalen en een terrine van Victoria Czechoslovakia.
Schirnding, Bavaria

Een 73 delig porseleinen servies. Bijgevoegd drie taartenschalen en een terrine van Victoria Czechoslovakia.

A 73-piece porcelain dinner service. Includes three cake plates and a tureen by Victoria Czechoslovakia.
SKU: 1712240662.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #662
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #655

    Een paar vazen van polychroom porselein met handgeschilderd decor, met parkieten onderaan. Eén herstelling aan de tak van de vogel.

    Une paire de vases en porcelaine polychrome à décor peint à la main, avec des perruches au fond. Une réparation à la branche de l'oiseau.
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #575

    een vintage kunststoffen lamp met 4 dolfijnen.

    A vintage plastic lamp with 4 dolphins.
    No longer available
    Dim. 43 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #649
    Staf Timmers

    “Landschap met dorpsgezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘87.

    "Landscape with village view." A painting, oil on canvas. Signed and dated '87 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 48,5 x 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #423

    Een koperen scheepsbel waarop de vermelding ‘ZEEWIND’ en datum 12-4-50 met smeedijzeren wandbevestiging.

    A copper ship's bell with the inscription 'ZEEWIND' and date 12-4-50 with wrought iron wall mounting.
    No longer available
    Dim. h 16 x Ø 23 cm (bel)
    Estimate: € 80 / 120
  • #617

    Een groep in porselein voorstellend een middeleeuwse dame met hond op een ijsberenvacht. Naar Sèvres. Op houten sokkel. Gelijmd aan de linker wijsvinger.

    A porcelain group depicting a medieval lady with a dog on a polar bear skin. After Sèvres. On a wooden base. Glued to the left index finger.
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #119

    “Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Flower still life". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 79 x 69 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #27
    Elldee

    Een 101-delig verzilverd metalen bestek, gemerkt Elldee bestaande uit 12 grote vorken, 11 dessertvorken, 12 visvorken, 11 grote messen, 12 dessertmessen, 12 vismessen, 12 soeplepels, 11 koffielepels en 8 stuks serveerbestek.

    A 101-piece silver-plated metal cutlery set, marked Elldee, including 12 large forks, 11 dessert forks, 12 fish forks, 11 large knives, 12 dessert knives, 12 fish knives, 12 soup spoons, 11 coffee spoons, and 8 pieces of serving utensils.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #366

    Een rood Chinees handgeknoopt tapijt.

    A red Chinese hand-knotted carpet.
    No longer available
    Dim. 170c105 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #351
    Kay Bojesen

    Een vintage beertje in eik en esdoorn, Kaj Bojesen, Denmark copyright.

    A vintage bear in oak and maple, Kaj Bojesen, Denmark copyright.
    No longer available
    Dim. h 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #63

    Een groot lot papieren betaalbiljetten.

    A large lot of paper payment notes.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #527

    Een lot van 2 gesculpteerd, metalen votieve platen, tempelgeld, 18e eeuws, Siam.

    A lot of 2 carved metal votive tablets, temple tokens, 18th century, Siam.
    No longer available
    Dim. 32 & 24 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #497

    Een paar Chinese voorraadpotten van blauw en wit porselein, versierd met lang leven symbolen.

    A bronze sculpture inspired by the work of Rodin.
    No longer available
    Dim. H. 24 cm x Ø 23 cm
    Estimate: € 160 / 180
View all auction items ›

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling 13 & 14 December van 10.00u tot 17.00u

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 December 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More