Other lots in this auction
-
#49Een gevarieerd lot van oude koperen snuisterijen bestaande uit: 2 tafellampjes, een klokje, 2 flessenhouders, een briefopener, een flesopener in de vorm van en tennisracket, een oosters slotje met sleutel, een kokertje met vingerhoed, naale en garen en een auto.
A varied lot of antique copper trinkets including: 2 table lamps, a clock, 2 bottle holders, a letter opener, a tennis racket-shaped bottle opener, an oriental lock with key, a tube with thimble, needle, and thread, and a car.No longer availableOnline onlyDim. h 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#75Een Chinees aardewerken gemberpot, met 19de eeuws montuur voor een lamp. Met blauw en wit landschapsdecor.
A Chinese earthenware ginger jar, with a 19th-century lamp mount. Featuring blue and white landscape decoration.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#99Een varia lot van 8 stuks porselein (vaasjes, postuurtjes etc...).
A mixed lot of 8 pieces of porcelain (vases, figurines, etc...).No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#287Toon GielenPeriod: 1935 - 2018“Clown”. Een plaasteren reliëf met goudkleurig patina. Op acht exemplaren.
"Clown". A plaster relief with gold-coloured patina. On eight copies.No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#74Een messingen inktpot met porseleinen potjes intact. Omstreeks 1900.
A brass inkwell with intact porcelain pots. Circa 1900.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#247Een lot van 5 kristallen schalen en vaas.
A lot of 5 crystal bowls and vase.No longer availableOnline onlyDim. H: 5-23 cmEstimate: € 25 / 50 -
#30St. Ghislaine BelgiqueEen polychrome porseleinen cachepot met art nouveau bloemdecor. Gemerkt onderaan. Met barstje aan de bovenrand.
A polychrome porcelain cachepot with Art Nouveau floral decoration. Marked on the bottom. With a small crack on the upper rim.No longer availableOnline onlyDim. h 21, Ø 23,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#221Een verzilverd metalen koffie-en theeservies: koffie-, thee-, melk- en suikerpot. Made in Sheffield. We voegen er een dienblad aan toe met een ander motief.
A silver-plated metal coffee and tea service: coffee, tea, milk and sugar bowl. Made in Sheffield. We add a tray with a different motif.No longer availableOnline onlyDim. H: 7-20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#251MoustierEen siercoupe van veelkleurig aardewerk met een vrouw in klederdracht op het plat. XIXde eeuw. We voegen er een dito jonger bord aan toe met het opschrift “Liberté, Egalité, Fraternité”, onderaan gesigneerd.
Une coupe décorative en faïence multicolore avec une femme en costume traditionnel sur l'étagère. XIXème siècle. On rajoute une assiette idem plus jeune avec l'inscription « Liberté, Egalité, Fraternité », signée en bas.No longer availableOnline onlyDim. H. 22,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#77Een paar klein Chinees porseleinen vaasjes met blauw drakendecor. Onderaan gemerkt.
A pair of small Chinese porcelain vases with blue dragon decoration. Marked on the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 12,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#1Een met de hand geslepen bierpul met deksel.
A hand-cut beer stein with lid.No longer availableOnline onlyDim. h 17.5 cmEstimate: € 5 / 10 -
#106Broadhead & Co., SheffieldEen Engels verzilverd thee-en koffiestel met suikerpot en melkkannetje. Victoriaanste stijl, onderaan gemerkt en genummerd.
An English silver-plated tea and coffee set with sugar bowl and creamer. Victorian style, marked and numbered at the bottom.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60

