#130Een albasten buste van een meisje.
#122Een biscuit jardinière met gesculpteerd 2 figuren en paard en koets.
#243Een paar sobere koperen kandelaars.
#230Een kammenbakje en vuilblik uit messing.
#106Broadhead & Co., SheffieldEen Engels verzilverd thee-en koffiestel met suikerpot en melkkannetje. Victoriaanste stijl, onderaan gemerkt en genummerd.
#74Een messingen inktpot met porseleinen potjes intact. Omstreeks 1900.
#77Een paar klein Chinees porseleinen vaasjes met blauw drakendecor. Onderaan gemerkt.
#174Een lotje van 2 oude boeken, editeur Emile Guerin, Paris.
#141“Moeder met kind”. Een vintage religieus beeldje uit gips.
#81Een lot van 6 Japans Imari porseleinen borden met divers decor.
A set of 6 Japanese Imari porcelain plates with various designs.No longer availableOnline onlyDim. Ø21,5cmEstimate: € 30 / 40