Een aardewerken beeldje in precolumbiaanse Maya Jaina stijl van een priester of sjamaan. Herstelling aan de arm.

A terracotta figurine in Pre-Columbian Maya Jaina style of a priest or shaman. Restoration on the arm.
Dim. 33 cm
SKU: 1712240468.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #468
Estimate: € 120 / 180

  • #400

    Een 18 kt geelgouden hanger met één diamantje en twee robijntjes. “plus qu’hier et bien moins que demain.” In originele etui met verdere uitleg.

    An 18 kt yellow gold pendant with one diamond and two rubies. "plus qu’hier et bien moins que demain." In original case with further explanation.
    Dim. 2,80 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #322

    Een set van 6 vroeg 20ste eeuwse vingerbadjes in groen glas.

    A set of 6 early 20th-century finger bowls in green glass.
    Dim. 11,5 x 5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #225

    Een eikenhouten vitrinekast met afgeronde kanten en een geslepen glazen deur, 11 glazen leggers.

    An oak display cabinet with rounded edges and a beveled glass door, 11 glass shelves.
    Dim. 195 x 96 x 42 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #204

    Een 12-delig bestek set, bestaande uit messen en vorken, in houten koffertje. Verzilverd met benen handvaten.

    A 12-piece cutlery set, consisiting of knives and forks, in a wooden case. Silver-plated with bone handles.
    Dim. 27 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #208

    Een bronzen “lange denker”, een pastiche op de Denker van Rodin.

    A bronze "tall thinker", a pastiche of Rodin's Thinker.
    Dim. 25 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #159

    “Amor & Afrodite bij het schrijn voor Athena.” Olieverf op doek. Uit de omgeving van Louis David. Gedateerd 1818, achteraan dedicatie aan de graaf van Schoenborn te Brussel. Gemaakt door een leerling van L. David, later genummerd N° 17.B. Met een oude expertise en vervaagde notitie van L. David zelf. Craquelé, schilferschade en een oude restauratie onderaan.

    "Amor & Aphrodite at the shrine for Athena." Oil on canvas. From the circle of Louis David. Dated 1818, dedication to Count of Schoenborn in Brussels at the back. Created by a student of L. David, later numbered N° 17.B. With an old expertise and faded note by L. David himself. Craquelure, flakes damage, and an old restoration at the bottom.
    Dim. 98 x 120 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #543

    Een set van 2 oude wit geverfde betonnen tuinvazen.

    A set of 2 old white painted concrete garden urns.
    Dim. h 35 x Ø 43 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #478

    Een paar late Qing dynastie Fo-Honden van gepolychromeerd Sancai aardewerk als grafbeeldjes met wierrookbranders. Eén staart hersteld, en één houder is gebroken. Kiln merken onderaan.

    A pair of late Qing dynasty polychrome sancai pottery Fu dogs as tomb figures with incense burners. One tail restored and one holder broken. Kiln marks underneath.
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #530

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale Blauwe Topaas van 2,83 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,65 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a central Blue Topaz of 2.83 ct. and diamonds with a total weight of 0.65 ct.
    Dim. 6,10 g
    Estimate: € 850 / 1000
  • #325

    Vaas in de geest van Murano met een mirafiore decor op rode fond.

    Vase in the spirit of Murano with a mirafiore decor on a red background.
    Dim. H. 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #438

    Een uit de Chinees gesculpteerd wierrookvat met fo-hond bovenaan, op houten sokkeltje.

    A Chinese jade incense burner sculpted with a foo dog on top, on a wooden baseja
    Dim. 25 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #649
    Staf Timmers

    Dim. 48,5 x 58 cm
    Estimate: € 80 / 120

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00