Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een aardewerken bord met blauw op wit decor. Onderaan gemerkt.

Een aardewerken bord met blauw op wit decor. Onderaan gemerkt.

Une assiette en faïence à décor bleu sur blanc. Marquée en bas.
Online only
Dim. Ø: 31 cm
SKU: 1412200041.
Category: Aardewerk.
Auction day: 14 December 2020 22:00
Catalogue #41
Estimate: € 10 / 15
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #56

    “Windhond”. Een groepje van aardewerk.

    Lévrier . Un groupe de poterie.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #99

    Een vaas met iriserend decor en een grote theepot van majolica. De tweede met schilfer aan de voet en gemerkt Capodimonte.

    Un vase à décor irisé et une grande théière en majolique. Le second avec éclat à la base et marqué Capodimonte.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 & 42 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #197
    Boch Frères

    Een uitgebreid servies met blauw decor ‘Terre de fer’, bestaande uit 31 gtote borden, 12 kleine borden, twee tazza’s, een fruitschaal, twee kleine en een grote ronde serveerschaal, een ovale serveerschaal, twee ovale groentenschaaltjes, twee sauskommen en een terrine. Gemerkt.

    Un service complet au décor bleu Terre de fer, composé de 31 grandes assiettes, 12 petites assiettes, deux tazza, un bol de fruits, deux petits et un grand plat de service rond, un plat de service ovale, deux plats de légumes ovales, deux bols à sauce et une terrine. Marqués.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #224

    Een grote schaal en twaalf kommetjes op voet van Italiaans aardewerk uit Ravello met een meerkleuri g bloemendecor.

    Un grand bol et douze bols sur pied en poterie italienne de Ravello à décor floral multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 11 & 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #114

    Een lot aardewerk en porselein, bestaande uit een klein vaasje met bloemendecor, een deels verguld Italiaans siervaasje op voet, een kop met schoteltje van Maastricht (haarscheur), een kannetje van Baudour (haarscheur) en een schenkpotje van Schramberg.

    Beaucoup de faïence et porcelaine, composé d'un petit vase à décor floral, un vase décoratif italien partiellement doré sur un pied, une tasse avec soucoupe de Maastricht (fente des cheveux), un pot de Baudour (fente des cheveux) et un Bocal à verser Schramberg.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 - 19 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #58

    Een schemerlamp van aardewerk met blauw glazuur.

    Une lampe de table en faïence avec glaçure bleue.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #95

    Een vaasje en een dekselvaasje op voet van majolica. Onderaan gemerkt.

    Un petit vase et un vase à couvercle sur une base en majolique. Marqués en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 & 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #149
    Castelor

    Een achthoekige dekselvaas van aardewerk met een blauw-wit en verguld bloemendecor. Schilfer aan het deksel.

    Un vase octogonal en faïence avec couvercle à décor floral bleu-blanc et doré. Flocon sur le couvercle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #90

    Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een vaasje van Valauris, een dekselpotje van Rouen en een schenkkannetje van Crown Devon.

    Lot de faïence polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 - 13 cm k
    Estimate: € 40 / 50
  • #252

    Een spiegeltje en een wandfontein van meerkleurig aardewerk van Rouen.

    Un miroir et une fontaine murale en faïence polychrome de Rouen.
    No longer available
    Online only
    Dim. 37 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #119
    Fontaine

    “Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.

    Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #52
    Boch La Louvière

    Aardewerken kruik. Versierd met een koets en met opschrift “Le Retour de la Ville”. Onderaan gemerkt en met initialen van decorateur. Omstreeks 1950.

    Cruche en faïence décorée d’un diligence et l’inscription “Le Retour de la Ville”. Marque sous la base et aux initiales du décorateur. Vers 1950.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #54

    Een lot borden van porselein en aardewerk: een paar met afbeelding van Lodewijk XVI en Marie-Antoinette (Saint-Amand), een met een blauw en wit decor “Kenya” (Woodsware), één met een rozentuil (Staatsburg), een souvenirbordje van Rio de Janeiro met foto (Steatita Brasil, jaren zeventig).

    Lot d’assiettes en porcelaine et en faïence: une paire représentant Louis XVI et Marie-Antoinette (Saint-Amand), une à décor bleu et blanc “Kenya” (Woodsware), une au bouquet de roses (Strasbourg), une de souvenir de Rio à la photographie (Steatita Brasil, années 70).
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 15 - 23 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #85

    Een dekselvaas van Satsuma-aardewerk, gemonteerd als schemerlamp.

    Un vase couvercle en faïence Satsuma, monté en lampe.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #120

    Een penseelkoker van Chinees aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Un tube de pinceau en poterie chinoise. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 15 / 30
  • #222

    Een zeshoekige vaas en dekselvaas van meerkleurig Hollands plateel met Delftse decors. Onderaan gemerkt. Jaren ‘50.

    Un vase hexagonal et un vase avec couvercle en poterie hollandaise multicolore aux décors de Delft. Marqué en bas. Années 1950.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #221

    Een halsvaas, een dekselvaas en twee schoteltjes van Hollands plateel met meerkleurige Delftse decors. Onderaan gemerkt. Jaren ‘50.

    Un vase à col, un vase à couvercle et deux soucoupes en poterie hollandaise avec des décorations de Delft multicolores. Marqué en bas. Années 1950.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #130

    Een lot aardewerk, bestaande uit een set van vier gele en drie zwarte bekers, twee kopjes, een bakje, een schoteltje, een honingpot en een pannetje.

    Un lot de poterie comprenant un ensemble de quatre tasses jaunes et trois tasses noires, deux tasses, un bol, une soucoupe, un pot de miel et une casserole.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #146
    Colbert, Creil et Montereau

    Een serveerschotel van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Un plat de service en faïence multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. 43 x 32 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #205

    Een lot aardewerk, bestaande uit een grote Delftse schotel, een terrine en een kleine dekselvaas van Bequet en een zwart dekselvaasje van Japans porselein.

    Lot de faïence comprenant un grand plat de Delft, une terrine et un petit vase couvert de Bequet et un petit vase couvert noir en porcelaine du Japon.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #233

    Een paar hondjes van meerkleurig aardewerk van Staffordshire.

    Une paire de chiens en faïence de Staffordshire.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #127

    Een recente baardmankruik van geglazuurd aardewerk. Onderaan gestempeld.

    Un pichet en faïence barbu récent. Estampillé au fond.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #241

    Vaas van Vlaams aardewerk met meerkleurig disteldecor in reliëf op bruine fond.

    Vase en faïence flamande à décor de chardons en relief sur fond brun.
    No longer available
    Online only
    Dim. H 41 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #235

    Twee souvenirs uit Caïro, bestaande uit replica’s van een dodenmasker en een kleine Ushepti (grafbeeldje). Begin jaren ‘30.

    Deux souvenirs du Caire, comprenant une réplique d’un masque de mort et une petite statue mortuaire Ushepti. Début années ‘30.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 & 9 cm
    Estimate: € 35 / 50

Other lots in this auction

  • #300

    Drie reproducties naar Rembrandt, Baksteen en Cooper.

    Trois reproductions d’après Rembrandt, Baksteen et Cooper.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 80
  • #169

    “City Lunch - Rockefeller Center” & “Flying black hats”. Reproducties van bekende foto’s, resp. 3 en 2 stuks.

    “City Lunch - Rockefeller Center” & “Flying black hats”. Reproductions de photos populaires resp. 3 et 2 pièces.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #39

    Een kunststof lampenvoet in de vorm van een liefdesscène.

    Un pied de lampe en plastique en forme de scène d'amour.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 60 cm (z.k.)
    Estimate: € 10 / 15
  • #79
    Märklin 3000

    Twee tenderlocomotieven van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Gebruikt. In werkende staat.

    Deux locomotives-citernes des chemins de fer allemands à l'échelle HO. Utilisées. En état de marche.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 45 / 55
  • #59
    Feltmann, Weiden

    Een schaaltje van Beiers porselein met een meerkleurig decor van vogels en vlinders.

    Un plat en porcelaine bavaroise à décor multicolore d'oiseaux et de papillons.
    No longer available
    Online only
    Dim. 18 x 25 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #165
    Fievez

    “Hoeve”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1907 binnen de plaat.

    “Ferme”. Eau forte. Signée et datée 1907 dans la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 33 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #51

    Drie beeldjes van monochroom wit porselein. Allen gemerkt.

    Trois statuettes en porcelaine monochrome blanche. Les trois marquées.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 & 15 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #60

    Een lot van zes verschillende gelakte Aziatische houten doosjes, waarbij één met jade plaquette in het deksel.

    Un lot de six boîtes en bois asiatiques laquées différentes, une avec une plaque de jade dans le couvercle.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 14 - 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #294
    Frans Van Montfort
    Period: 1889-1980

    “Studie”. Bruine inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd 1927.

    ”Etude”. Encre brune sur papier. Signé et daté 1927.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #29

    Een paar tinnen kruisbeelden.

    Une paire de crucifix en étain.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #163
    Felix Gogo
    Period: 1872 - 1953

    “Kerkinterieur”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Intérieur d’église”. Lithographie. Signée hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 48 x 38 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #13

    Een gebeeldhouwd houten Samouraihoofd.

    Une tête de samouraï en bois sculpté.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 16,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Online-Only Veiling van 14 december 2020

Op Maandag 14 december wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday December 14th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

14 December 2020 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2020 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More