Similar lots by type
-
#233
Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.
Rumtopf en faïence brune. Barvaux.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 30 / 40 -
#60Nimy, Belgique
Een vierdelig aardewerken lampetstel, bestaande uit een schenkkan, schaal, zeepbakje en nachtspiegel. Onderaan gemerkt.
Un ensemble de lampes en faïence de quatre pièces, composé d'une cruche, d'un bol, d'un porte-savon et d'un miroir de nuit. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 30 / 40 -
#9
“Ruiter te paard”. Een groepje van Staffordshire aardwerk.
Cavalier à cheval. Un groupe de poterie du Staffordshire.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 18 cmEstimate: € 20 / 25 -
#7
Een aardewerken jardinière, versierd met eikels en eikenbladeren in een fries.
Une jardinière en faïence, à décor de glands et feuilles de chêne en frise.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 2& cm; Ø: 25 cmEstimate: € 20 / 25 -
#181Fontaine
“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#16
Een sierschotel van aardewerk met een meerkleurig decor van een haan. Onderaan gemerkt ‘Wilfred’.
Un plat en faïence ornementale avec un décor multicolore d'un coq. Marqué en bas Wilfred .No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 43 cmEstimate: € 20 / 25 -
#71
Een reeks van vijf aardewerken kruidenpotjes.
Un ensemble de cinq pots à épices en terre cuite.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 10 cmEstimate: € 15 / 25 -
#5
Een geglazuurd Perzisch aardewerken flesje met meerkleurig decor van vogels en bloemen.
Une bouteille en faïence persane émaillée à décor multicolore d'oiseaux et de fleurs.No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#15Boch for Royal Sphinx
Een aardewerken sierschotel met meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Un plat en faïence à décor floral multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 30,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#32
Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit vier keukenpotjes, een kannetje van Boch La Louvière en een peper-en zoutstelletje van Villeroy & Boch.
Un lot de faïences bleues et blanches, composé de quatre marmites, d'un pichet de Boch La Louvière et d'une salière et poivrière de Villeroy & Boch.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 25 / 35 -
#109
Twee stuks blauw en wit aardewerk, bestaande uit een sierbord van Boch en een schenkkan met schotel. De tweede beschadigd.
Deux pièces de poterie bleue et blanche, composées d'une assiette décorative de Boch et d'une cruche avec soucoupe. La seconde est endommagée.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 40 cmEstimate: € 20 / 25 -
#33
Een grote aardewerken kan met een meerkleurig reliëfdecor van druivenoogsttaferelen. Vermoedelijk Italiaans.
Grande cruche en faïence à décor polychrome en relief de scènes de vendange. Probablement italienne.No longer availableOnline onlyDim. h: 42 cmEstimate: € 25 / 40 -
#250
Een grote kleurloze kristallen vaas en een dito langwerpige fruitschaal.
Grand vase en cristal incolore ainsi qu’une coupe à fruits allongée semblable.No longer availableOnline onlyDim. H. 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#29
Een lot van zes keukenpotten van Vlaams aardewerk. Verschillende deksels beschadigd.
Un lot de six marmites en poterie flamande. Plusieurs couvercles endommagés.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 30 / 35 -
#278
Vijf kruidenpotjes van meerkleurig Duits steengoed.
Cinq pots à épices en grès allemand multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 11 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#58
Een gravure naar Linnig en een reproductie.
Une gravure d'après Linnig et une reproduction.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 17 & 12,5 x 19 cmEstimate: € 20 / 30 -
#103
Een lot kleurloze kristallen glazen in drie modellen (9, 4 & 2 stuks).
Un lot de verres en cristal incolore en trois modèles (9, 4 & 2 pièces).No longer availableOnline onlyDim. h: 8, 11 & 18 cmEstimate: € 20 / 25 -
#173
Lot boeken over het leven van John F. Kennedy als president. Verschillende portretten in Hardcover. We voegen een cassette met “the wit of Kennedy” toe.
Lot de livres sur lavie de John F. Kennedy dans son rôle de président. Divers portraits en hardcover. Nous ajoutons une cassette “the wit of Kennedy”.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 100 / 150 -
#241Noelans
“Bomen”. Tekening. Gesigneerd.
Arbres. Dessin. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 37 x 48 cmEstimate: € 20 / 30 -
#198
Lot boeken, bevattende:“De bijbel naar de Leidse vertaling”: i.o. van den Nederlandschen protestantenbond , uitg.-maatschappij en boekh. V/H. P. M. Wink, Zalt-Bommel 1914. redelijke staat( harde kaft gedeeltelijk gelost)“Institutie of de onderwijzing in de christelijke religie in vier boeken “:beschreven door Johannes Calvijn, Wilhelmus Corsemannus,J.H. Landwehr; D Bolle, Rotterdam, geen jaarvermelding ca. 1910. Binding gedeeltelijk gelost.“ La Bible” : Ledrain E. Paris; Alphonse Lemerre 1(..)
Lot de livres dont:“De bijbel naar de Leidse vertaling”: i.o. van den Nederlandschen protestantenbond , uitg.-maatschappij en boekh. V/H. P. M. Wink, Zalt-Bommel 1914. Etat raisonable (couverture partiellement détachée)“Institutie of de onderwijzing in de christelijke religie in vier boeken “:beschreven door Johannes Calvijn, Wilhelmus corsemannus,J.H. Landwehr; D Bolle, Rotterdam, ca. 1910. Reliure partiellement détachée.“ La Bible” : Ledrain E. Paris; Alphonse Lemerre 1886. En français, i(..)No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 150 -
#12
Een eikenhouten spiegel.
Un miroir en chêne.No longer availableOnline onlyDim. 65 x 41 cmEstimate: € 20 / 30 -
#22Hilda Verberckmoes
“Pomus petrosum...”. Litho. Niet gesigneerd.
Pomus petrosum ... . Lithographie. Non signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 21 x 21 cmEstimate: € 15 / 20 -
#130
Een portretstudie, potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
Une étude de portrait, crayon sur papier. Signé et daté '82.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. 70 x 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#49
Vijf XVIIIe eeuwse boeken in lederen band:- “Recueil contenant les edits et reglemens faits pour le Païs de Liège & Comté de Looz, ...” Vier delen. Luik, 1750.- “Histoire de la Jurisprudence Romaine”. Ed. Pierre Gandouin. Parijs, 1750.
Cinq livres du XVIIIe siècle reliés cuir : - Recueil contenant les edits et reglemens faits pour le Païs de Liège & Comté de Looz, ” Quatre volumes, Liège, 1750.- “Histoire de la Jurisprudence Romaine”. Ed. Pierre Gandouin. Paris, 1750.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 36 x 23 cm (x4) 44 x 28 cm (x1)Estimate: € 100 / 150 -
#74Roelant
“Parkzicht”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en genummerd 26/75 buiten de plaat.
”Vue sur la parc”. Une eau-forte. Signée hors planche et numérotée 26/75 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 31 cmEstimate: € 50 / 60 -
#59
Een antieke Quanyin van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine-porselein. Gerestaureerd, overschilderd en kleine beschadiging aan de tiara en de hand.
Un Quanyin antique en porcelaine blanche monochrome d'après la porcelaine blanc-de-Chine. Restauré, repeint et dommages mineurs au diadème et à la main.No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Dim. h: 38 cmEstimate: € 36 / 50 -
#213L. Schooningk
“Dorpsgezicht” & “Hoevegezicht”. Twee aquarellen op papier. Beide gesigneerd.
”Vue de village” & “Vue sur fermette”. Deux aquarelles sur papier. Signées.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 30 x 42 cmEstimate: € 120 / 170