Similar lots by type
-
#35Céramique Montoise
Een lot van acht stuks meerkleurig aardewerk, bestaande uit een een zeshoekige tabakspot, een paar kwispedoors, twee verschillende vazen, twee verschillende schenkkannen en een mandje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 14 - 24 cm -
#80
Een lot van zes porseleinen keukenpotten. Tsjecho-slowakije. Eén deksel beschadigd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 21 cm -
#81Nimy
Een paar cachepots van Belgisch aardewerk met een blauw op wit oriëntaals decor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. Ø: 20 cm -
#77Nimy
Een grote en een kleine cachepot van Belgisch aardwerk met een bloemendecor in een medaillon op gele fond.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. Ø: 18 & 20 cm -
#19Royal Zuid-Holland
Een balustervaas en een schenkkan van Gouds aardewerk, versierd met meerkleurige bloemendecors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 36 & 44 cm
Other lots in this auction
-
#95
Een lot meerkleurig Gouda-aardewerk, bestaande uit zes schenkkannen, een hoge en een lage vaas, een tabakspot en een suikerpot.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 8 - 30 cm -
#74Ivora, Gouda
Een asbak en een blaker van meerkleurig glansplateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø: 16 cm -
#113Regina, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit drie verschillende schenkkannen, een klein vaasje en een oorvaasje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 8 - 25 cm -
#64Regina, Gouda
Twee dekselvazen van meerkleurig aardewerk, versierd met bloemendecors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 32 cm -
#69Royal Zuid-Holland
Een pique-fleurs en een sierkan van meerkleurig Gouds plateel. Tijdperk art nouveau. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 12 & 25 cm -
#98Céramique Montoise
Vier stuks meerkleurig aardewerk, bestaande uit een jardinière, een schenkkan, een achthoekige schaal en een potje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 8 - 20 cm -
#105De Porceleyne Fles
Twee stuks meerkleurig aardewerk, bestaande uit een vierkant art nouveau jeneverflesje van Lukas Bols met een eend in het decor en een knobbelvaas met een decor van bloesems op een zwarte fond.
No longer availableOnline onlyActive bid: 120.00 €Dim. h: 20 & 30 cm -
#114Flora, Gouda
Een lot van negen stuks meerkleurig aardewerk. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 10 - 26 cm -
#94
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit twee schotels en een dekselvaas van Gouda, een dekselvaas van Maastricht en een vaas en een lampenvoet van Portugal. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 18 - 21 cm -
#57Céramique Montoise
Een lot van zeven stuks Bergenplateel, bestaande uit een dekselvaas, een schenkkan, een oorvaas, een vaas op voet, een lage vaas, een kandelaar en een dekseldoosje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 7 - 29 cm -
#71Royal Zuid-Holland
Een aardewerken pique-fleurs met meerkleurig decor ‘Chardon’. Onderaan gemerkt. Jaren ‘30.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 17 cm -
#75Céramique Montoise - Ären
Een lot van drie stuks meerkleurig aardewerk, bestaande uit een klomp, een vaasje en een kannetje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €