Similar lots by type
-
#35Céramique Montoise
Een lot van acht stuks meerkleurig aardewerk, bestaande uit een een zeshoekige tabakspot, een paar kwispedoors, twee verschillende vazen, twee verschillende schenkkannen en een mandje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 14 - 24 cm -
#81Nimy
Een paar cachepots van Belgisch aardewerk met een blauw op wit oriëntaals decor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. Ø: 20 cm -
#77Nimy
Een grote en een kleine cachepot van Belgisch aardwerk met een bloemendecor in een medaillon op gele fond.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. Ø: 18 & 20 cm -
#80
Een lot van zes porseleinen keukenpotten. Tsjecho-slowakije. Eén deksel beschadigd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 21 cm -
#19Royal Zuid-Holland
Een balustervaas en een schenkkan van Gouds aardewerk, versierd met meerkleurige bloemendecors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 36 & 44 cm
Other lots in this auction
-
#75Céramique Montoise - Ären
Een lot van drie stuks meerkleurig aardewerk, bestaande uit een klomp, een vaasje en een kannetje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#42Céramique de Bruxelles
Drie stuks meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda, bestaande uit een vaasje en twee schenkkannen. Onderaan gemerkt ‘Cérabelge’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 9 - 14 cm -
#2Céramique Montoise
Een grote en een lage vaas van meerkleurig aardewerk, versierd met een decor van Antine Dubois. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 16 & 47 cm -
#69Royal Zuid-Holland
Een pique-fleurs en een sierkan van meerkleurig Gouds plateel. Tijdperk art nouveau. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 12 & 25 cm -
#21Céramique Montoise
Een paar vazen van meerkleurig Bergens aardewerk. Decor 112. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 36 cm -
#58
Een lot Belgisch steengoed, bestaande uit twee bekers, een cachepot, een schenkkan, een asbak en twee vaasjes. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 5 - 20 cm -
#10Céramique Montoise
Een achthoekig vaasje en een schenkkannetje van meerkleurig aardewerk, versierd met een meerkleurig decor van Antoine Dubois. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Dim. h: 13 & 16 cm -
#96Céramique Montoise
Een oorvaas van Bergens plateel met een meerkleurig gestileerd decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 27 cm -
#48De Olde Kruyk
Een lot meerkleurig aardewerk met bloemendecors, bestaande uit een dekselvaas, een oorvaas, een bolle vaas, een kruikje en een emmertje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 40 cm -
#39Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een kandelaar, twee vaasjes, een laag kommetje en een pique-fleurs. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20 & ‘30.
No longer availableOnline onlyActive bid: 33.00 €Dim. h: 5 - 17 cm -
#109Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een bolle schenkkan, een schaaltje en twee verschillende vazen. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 6 - 19 cm -
#11Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit twee platte kruiken, een platte oorvaas en een tabakspot. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 19 - 26 cm