Similar lots by type
-
#77Nimy
Een grote en een kleine cachepot van Belgisch aardwerk met een bloemendecor in een medaillon op gele fond.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. Ø: 18 & 20 cm -
#19Royal Zuid-Holland
Een balustervaas en een schenkkan van Gouds aardewerk, versierd met meerkleurige bloemendecors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 36 & 44 cm -
#80
Een lot van zes porseleinen keukenpotten. Tsjecho-slowakije. Eén deksel beschadigd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 21 cm -
#81Nimy
Een paar cachepots van Belgisch aardewerk met een blauw op wit oriëntaals decor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. Ø: 20 cm -
#35Céramique Montoise
Een lot van acht stuks meerkleurig aardewerk, bestaande uit een een zeshoekige tabakspot, een paar kwispedoors, twee verschillende vazen, twee verschillende schenkkannen en een mandje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 14 - 24 cm
Other lots in this auction
-
#32
Een lot meerkleurig Arnhems plateel, bestaande uit een vaas op voet, een balustervaas en een achthoekig potje. Begin XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 8 - 20 cm -
#34Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit drie schenkkannen en een bol oorvaasje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 12 - 34 cm -
#53Zenith, Gouda
Een lot van veertien stuks meerkleurig aardewerk, bestaande uit een tabakspot, een kruikje, een asbak, een dekseldoosje, een klompje en negen verschillende schaaltjes. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 4 - 23 cm; Ø: 15 - 30 cm -
#98Céramique Montoise
Vier stuks meerkleurig aardewerk, bestaande uit een jardinière, een schenkkan, een achthoekige schaal en een potje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 8 - 20 cm -
#48De Olde Kruyk
Een lot meerkleurig aardewerk met bloemendecors, bestaande uit een dekselvaas, een oorvaas, een bolle vaas, een kruikje en een emmertje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 40 cm -
#57Céramique Montoise
Een lot van zeven stuks Bergenplateel, bestaande uit een dekselvaas, een schenkkan, een oorvaas, een vaas op voet, een lage vaas, een kandelaar en een dekseldoosje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 7 - 29 cm -
#51Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergenplateel, bestaande uit een schenkkan, twee vazen, een asbak, een schaaltje en een kopje. Decor 100. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 4 - 22 cm -
#96Céramique Montoise
Een oorvaas van Bergens plateel met een meerkleurig gestileerd decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 27 cm -
#110Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit een lampenvoet, een tabakspot, een vaas, een grote schenkkan, een dekseldoosje, een schoteltje en een grote schaal. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 5 - 36 cm -
#29Royal Goedewaagen, Gouda
Een bol aardewerken vaasje met meerkleurig bloemendecor met details in goudverf. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 11 cm -
#108Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit een vaas, een schenkkan, een schaal en een mandje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 18 - 23 cm -
#102Céramique Montoise
Twee vazen op voet en een mandje van meerkleurig aardewerk. Tijdperk art deco. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 12 & 24 cm