Other lots in this auction
-
#93
Een mechanisch geknoopt wollen tapijtje. Enige slijtage.
Tapis en laine noué mécaniquement. Quelques usures.No longer availableOnline onlyDim. 140 x 70 cmEstimate: € 20/25 -
#130
Zes borrelglaasjes in drie verschillende kleuren.
Six verres à liqueur de trois couleurs différentes.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 6 cmEstimate: € 20/25 -
#47
Twee kleurloos kristallen vazen op voet. Enkele kleine schilfers.
Deux vases en cristal incolore sur pied. Quelques petits éclats.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 & 30 cmEstimate: € 20/25 -
#87
“Moeder met kind”. Een buste van gegoten composiet.
"Mère avec enfant". Un buste en composite moulé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 35 cmEstimate: € 40/50 -
#49
Een karafje en een schenkkannetje van geslepen en rood gedubbeld kristal. Schade aan de buik van het karafje.
Une carafe et une verseuse en cristal taillé et rouge doublé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 35/55 -
#142
Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met lichte randbeschadiging.
Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 Ø: 16 cmEstimate: € 20/30 -
#33
Een grote fractie amethist.
Une grande fraction d'améthyste.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 25 x 20 cmEstimate: € 60/100 -
#285
Een diep bord van Straatsburgs aardewerk, versierd met handgeschilderd meerkleurig bloemendecor.
Une assiette creuse en faïence de Strasbourg, ornée d'un décor floral multicolore peint à la main.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cmEstimate: € 20/30 -
#50
Een bladvormige schaal van kleurloos Frans kristal. Onderaan gemerkt.
Un bol en forme de feuille de cristal français incolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 cmEstimate: € 15/25 -
#245
Een bloempot van cloisonné met bloemen van diverse soorten pietra dura. Chinees werk.
Un pot de fleurs cloisonné avec des fleurs de différents types de pietra dura. Travail chinois.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. H. 47 cmEstimate: € 200/250 -
#97
Drie stuks kristal en glaswerk, bestaande uit een kleurloze vaas op piedouche (randschade), een kleurloze Italiaans glazen vaas en een asbak van geslepen blauw Boheems kristal.
Trois pièces de cristal et verrerie, composées d'un vase incolore sur piédouche (endommagement au bord), d'un vase en verre italien incolore et d'un cendrier en cristal de Bohème bleu taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 6, 18 & 26 cmEstimate: € 24/28 -
#132
Een driedelige schouwpendule in zamak versierd met allegorische voorstellingen op de oogst. Compleet met sleutel.
Pendule de cheminée en trois parties en zamak à décor de représentations allégoriques de la moisson. Complète avec clé.No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Dim. h: 53 cm - 43 cmEstimate: € 150/250