#284
Een wassen pop, genummerd 4312. Met echt haar.
#14
Een vaas van groen en kleurloos glas. Lichte schade aan de rand
#61
#119Capodimonte
Lot “Capodimonte”, bestaande uit 7 diverse beeldjes.
#214
Paire de carafes en verre soufflé à la bouche. Avec décoration satinée. Un éclat sur le bord supérieur.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h 33 cmEstimate: € 60/80 -
#279Max (?)
“Hoevezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#42
Vier romantische groepjes van Italiaans porselein en een kopje van gips.
#280
#290
De kat van Jan, Jans en de kinderen. Geweven strip.
#285
#253Goebel, Germany
“Ich mag nicht”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Eerste uitgave 1997. Onderaan gemerkt. No. 630.
#141Kaiser - Siam
Een porseleinen vaas naar Japans voorbeeld.
Un vase en porcelaine d'après un exemple japonais.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 35Estimate: € 40/60