Similar lots by type
-
#130Een halsvaas, een dekselvaas en twee schoteltjes van Hollands plateel met meerkleurige Delftse decors. Onderaan gemerkt. Jaren ‘50.
No longer availableOnline only -
#141Royal Zuid-HollandEen sierkruik van meerkleurig plateel met decor ‘Belly’. Onderaan gemerkt. Jaarsymbool 1928.
No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cm -
#120Royal Zuid-Holland, GoudaTwee schenkkannen en een bonbonnière van Gouds plateel met meerkleurige decors op zwarte fond. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 20 cm -
#134Céramique MontoiseEen bolle vaas van aardewerk met een meerkleurig decor van een draak naar ontwerp van A. Dubois. Gesigneerd en gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cm -
#131Een zeshoekige vaas en dekselvaas van meerkleurig Hollands plateel met Delftse decors. Onderaan gemerkt. Jaren ‘50.
No longer availableOnline only -
#138Céramique MontoiseEen lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit drie sierkannen en drie -vazen met verschillende decors. Onderaan gemerkt. Groene sierkan met kleine randschilfer.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 - 29 cm -
#128Regina, GoudaEen gevarieerd lot Gouds plateel, bestaande uit een schotel, een siervaas, een deksevaas, een dekesldoosje, twee kannetjes, een vaas en een schaaltje met oor. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 37 cm -
#144Céramique MontoiseEen lot meerkleurig aardwerk, bestaande uit vier sierkannetjes, een schoteltje en een jenevervaatje met zes borreltjes (zonder dop en kraantje). Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 21 cm -
#127Royal Zuid-Holland, GoudaEen lot meerkleurig plateel, bestaande uit twee kommetjes, drie kannetjes, een dekseldoosje en een suikerpot. Onderaan gemerkt. Eén kommetje met barst.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 17 cm -
#126Royal Zuid-Holland, GoudaEen lot van zes schotels van Gouds plateel met meerkleurig decors, waarbij één met geajoureerde rand. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 20 - 32 cm -
#143Een bol sierkruikje en een plat siervaasje van meerkleurig Gouds plateel met decor ‘Damascus’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 & 15 cm -
#125Koninklijke Goedewaagen, GoudaEen gepolychromeerde herdenkingstegel naar aanleiding van, het veertigjarig regeringsjubileum van Koningin Wilhelmina in 1938. Achteraan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. 10 x 10 cm -
#122Royal Zuid-Holland, GoudaTwee verschillende vazen, een bolle schenkkan en een kleine schaal van meerkleurig Gouds plateel, versierd met glansdecor ‘Smirna’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 & 22 cm, Ø: 19 cm -
#135Cérmique MontoiseDrie verschillende art deco vaasjes van Bergens aardewerk met meerkleurige vlakkendecors van A. Dubois. Gesigneerd en gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17, 21 & 23 cm -
#136Flora, GoudaEen lot Gouds aardewerk met meerkleurig decor ‘Marion’, bestaande uit een ronde dekseldoos, een grote vaas, een kopel vaasjes en een smal vaasje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 27 cm -
#140Royal Zuid-Holland, GoudaEen grote bolle sierkruik met meerkleurig decor ‘beek’. Omstreeks 1920.
No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cm -
#133Céramique MontoiseTwee lampenvoeten van gecraqueleerd aardewerk met meerkleurige decors van een vogel op een bloeiende tak. Gesigneerd ‘A. Dubois’
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 & 36 cm -
#142Ivora, GoudaEen inktpot en een luciferhouder van meerkleurig plateel, waarbij de tweede in opdracht van de “Fabriques Belges d’Allumettes, Bruxelles”. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10 & 12 cm -
#132Céramique MontoiseDrie aardewerken vazen met meerkleurige decors van A. Dubois, waarbij twee met reigers en bloesems en één met een vogel op een tak. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26 & 33 cm -
#139Royal Zuid-Holland, GoudaDrie bolle kruiken van meerkleurig plateel met decors ‘Sonna’, ‘Belly’ & ‘Emanuel’. Omstreeks 1930.
No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cm -
#145Flora, GoudaEen lot Gouds aardewerk met meerkleurige decors, bestaande uit zes kleine kommetjes, een bloempot, twee asbakken, twee sierkruiken, twee vazen en een vaasje op voet. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 29 cm -
#124Koninklijke GoedawaagenEen lot aardewerk, bestaande uit twee vierkante dekselvaasjes, een ovaal vaasje, een sierkannetje, een bierpul en een vintage designvaasje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 21 cm -
#129Royal Zuid-Holland, GoudaEen bolle vaas van meerkleurig plateel met decor ‘Tessel’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cm -
#137Een lot geglazuurd Belgisch steengoed, bestaande uit een kannetje let bloemendecor, een dekselpotje en een siervaasje met een scarabeedecor. Respectievelijk gemerkt ‘Gregoire’, ‘Dubois’ & ‘Guerin’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12, 18 & 22 cm
Other lots in this auction
-
#38Royal Zuid-HollandEen lot van vijf pique-fleurs van meerkleurig Gouds plateel met decors ‘Nova’, ‘Ali’, ‘Adrar’, ‘Red’ & ‘Agades’. Jaren ‘20. Allen gemerkt onderaan. Op één na zonder messingen monturen.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11 & 13 cm -
#9Een klompje en een vaasje van Gouds glansplateel met meerkleurige bloemendecors. Het eerste gemerkt van Iris en het andere van De Molen (Plazuid).
No longer availableOnline onlyDim. h: 6 & 1 cm -
#40Royal Zuid-HollandEen hoge kandelaar van meerkleurig Gouds aardewerk met mat decor ‘Purdah’. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#58Ivora, GoudaEen lot meerkleurig plateel met decor ‘Mat-35’, bestaande uit een asbak en een luciferhouder op ronde schotel en een vaas. Onderaan gemerkt en gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10 - 30 cm, h: 25 cm -
#51Royal Zuid-HollandEen aardewerken sierkruik met gevlochten handvat, versierd met een meerkleurig decor van pauwen. Decor 505 met decorateursmonogram ‘A.P.’. Tijdperk art deco.
No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#119Royal Zuid-Holland, GoudaEen lot van vier verschillende schotels van Gouds plateel, waarbij één op drie bolle voetjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 32 - 37 cm -
#77Céramique MontoisePeriod: 1920 - 1949Een art deco lampvoet van aardewerk met een meerkleurig decor van Antoine Dubois. Gesigneerd en gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cm -
#100Royal Zuid-HollandEen lot Gouds plateel met glanzend glazuur, bestaande uit een kan en een bolle vaas met decor ‘Banda’, een vaas met opengewerkte rand met decor ‘Smirna’ en een oorvaas met decor ‘Unica’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 - 24 cm -
#81Céramique MontoiseEen paar sierjardinières van Bergens aardewerk in de vorm van vissen, versierd met meerkleurige decors van bloemen en bladeren.
No longer availableOnline onlyDim. l: 29 cm -
#79Céramique Montoise, BergenEen aardewerken ensemble, bestaande uit vier potjes en een dekselpotje op een schotel, versierd met meerkleurige decors van een vogel op een bloeiende tak door Antoine Dubois.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 5 - 24 cm -
#43Drie verschillende tabakspotten van meerkleurig Gouds plateel, versierd met matte decors ‘Eno’, ‘Saberta’ & ‘Timor’. Jaren ‘30.
No longer availableOnline onlyDim. h: 18 - 21 cm -
#96Royal Zuid-HollandEen lot van vijf verschillende schenkkannen van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 25 cm


