#288
een vintage kunststoffen lamp met 4 dolfijnen.
#399L. Velter
“Stormlampen”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd.
#664
Een lot van 2 vrouwelijke etalagepoppen op voet.
#301
Een albasten tafellamp van een dame in een schelp op marmeren voet.
#533
Duitse penning. N.a.v. Tentoonstelling Karel de Grote te Aken 1965. Au 21 kt.
German coin. Commemorating the Exhibition of Charlemagne in Aachen 1965. Au 21 kt.No longer availableDim. 9,9 gEstimate: € 480 / 550 -
#666
Een set van 4 ‘bentwood’ chairs, Austria, ca 1900. Bij 2 van de stoelen is de cannage zitting vervangen door hout en skai.
#236
Een strakke massief eiken tafel op blokpoten.
#337Val Saint Lambert
Een vaas in kristal, roze in de massa gekleurd, Val Saint Lambert (niet gemerkt).
#667
Een Chinees porseleinen schotel met decor van personages. Stijl Qianlong.
#340
#149Walter Vaes
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#614
“Portret”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd in het Chinees en gedateerd 1986.
"Portrait", a painting, oil on canvas, signed in Chinese and dated 1986.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 80 / 120