#419Walter Swennen“Zt1” Seriegrafie. Genummerd H19/150. Buiten de plaat gesigneerd.
#636Een houten kastje met 4 schuifladen.
#167M. ItalyEen vintage Hollywood Regency stijl keramieken beeld van een windhond in zithouding. Onderaan gemerkt “M. Italy”, medio ‘60. Restauratiesporen onderaan de staart.
A vintage Hollywood Regency style ceramic sculpture of a sitting greyhound. Marked "M. Italy" on the bottom, from the mid-60s. Signs of restoration at the bottom of the tail.No longer availableDim. 85Estimate: € 250 / 350 -
#650Een klein Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
#598Een mandoline met inlegwerk met decor van een bloem.
A mandolin with inlay work featuring a floral design.No longer availableDim. l 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#622Nicola De MariaPeriod: 1954“Facia Sorridi”. Een print op papier.
"Smiling Face". A print on paper.No longer availableDim. 68 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#347Chinese gebronzeerd tin kandelaar met uitgewerkte stam met een symbool van het lange leven. XIXde eeuw.
Chinese bronzed tin candlestick with elaborate stem. 19th century.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 80 / 100 -
#128Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.
A pair of bookends with bronze elephants.No longer availableDim. 27 cmEstimate: € 250 / 350