#152Paul Jean ClaysPeriod: 1819-1900“Maritiem zicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1887.
#524Een rechthoekige spiegel in een houten lijst met goud- en zwartkleurige accenten en gebeeldhouwde details. 19de eeuw.
#197Een lot van een Italiaanse speer en hellebaard in Zwitserse Garde stijl. 1 met speerpunt en 1 met lange punt en halfmaanvormig mes.
#476IsfahanEen Perzisch handgeknoopt tapijt met floraal decor.
#472Robert Van HorickPeriod: 1940 -“Surreëel landschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. “Robert Van Horick - Leerling van Paul Delvaux”. Gedateerd ‘65.
#529TabrizEen Perzisch handgeknoopt tapijt, Tabriz met geometrisch decor.
#446Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
#77MärklinEen lot van 2 vintage Märklin personen wagons. #342 H0 Mitropa Speisewagen en #342 Dining-Car, medio 1940-1950.
A lot of 2 vintage Märklin passenger cars. #342 H0 Mitropa Dining Car and #342 Dining Car, from the mid 1940s-1950s.No longer availableDim. 18 cmEstimate: € 120 / 180 -
#424Calvin Waller Burnett“Knielend naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd.
"Kneeling nude". A painting, mixed media on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 52 x 41,5 cmEstimate: € 80 / 120