Een aardewerken kaststelletje met decor van landschap en bloemendecor.
Boch Frères Keramis - La Louvière

A pottery cabinet set with landscape and floral decor.
Dim. h 20 cm
SKU: 2210240348.
Auction day: 22 October 2024 19:00
Catalogue #348
Estimate: € 40 / 60

  • #637

    Een gepolychromeerd hout gesculpteerd ratel, split drum, Indonesisch, ten dienste om alarm te slaan.

    A polychrome wood carved rattle, split drum, Indonesian, used for sounding an alarm.
    Dim. 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #252
    Sophie Pir
    Period: 1858 - 1936

    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #376
    Rolf Benz

    Een clubzetel in ecru leder, gemerkt Rolf Benz.

    A club armchair in ecru leather, marked Rolf Benz.
    Dim. 79 x 71 x 71 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #529
    Tabriz

    Een Perzisch handgeknoopt tapijt, Tabriz met geometrisch decor.

    A Persian hand-knotted rug, Tabriz with geometric design.
    Dim. 308 x 202 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #136
    Poltrona Frau

    Chester by Poltrona Frau, een muisgrijze lederen gecapitonneerde design sofa. Enkele kleine vlekjes.

    Chester by Poltrona Frau, a mouse grey leather tufted design sofa. Some small stains.
    Dim. 72 x 218 x 108 cm
    Estimate: € 1200 / 1800
  • #611

    Een tulpenvaas van Chinees porselein met een decor van bloemen en personages. Famille noir stijl.

    A tulip vase made of Chinese porcelain with a design of flowers and figures. Famille noir style.
    Dim. H: 21 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #48

    “Corsair flying bastard bentwing”, een schaalmodel van een vliegtuig in metaal.

    "Corsair flying bastard bentwing," a scale model of an aircraft in metal.
    Dim. 15 x 59 x 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #625

    Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.

    A Persian hand-knotted carpet with geometric design.
    Dim. 160 x 117 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #109
    E. Godfroy

    “Kadezicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd E. Godfroy en gedateerd 1912. Klein gaatje in de linker bovenhoek.

    "Kadezicht", a painting, oil on canvas, signed E. Godfroy and dated 1912. Small hole in the top left corner.
    Dim. 46 x 55 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #208
    Ch. Field Haviland Limoges

    Een 69-delig porseleinen servies met floraal decor. Bestaande uit; 24 platte borden, 12 soepborden, 12 dessert borden, 12 kleine bordjes, 2 grote ronde schalen, 1 diepe ronde schaal, 2 sauskommen, 2 terrines en 2 ovalen schaaltjes. Onderaan gemerkt.

    A 69-piece porcelain dinner service with floral decoration. Includes: 24 dinner plates, 12 soup bowls, 12 dessert plates, 12 small plates, 2 large round platters, 1 deep round bowl, 2 sauce boats, 2 tureens, and 2 oval dishes. Marked at the bottom.
    Estimate: € 250 / 350
  • #219
    Jos Hendrickx
    Period: 1906 - 1971

    “Fietsster in onthullend kleedje”, gemengde techniek op papier, gemonogrammeerd JH.

    "Cyclist in revealing dress", mixed media on paper, monogrammed JH.
    Dim. 118 x 47 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #449
    Paul Daxhelet
    Period: 1905-1993

    Dim. 29 x 39 & 39 x 29 cm
    Estimate: € 150 / 300

Veiling van 22 & 23 Oktober 2024

22 October 2024 19:00
23 October 2024 19:00