#242Josee Naes“Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Josee Naes.
"Flower still life," a painting, oil on canvas, signed by Josee Naes.No longer availableDim. 50 x 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#55OlympusEen vintage camera Olympus-Pen met lederen draagtasje en kleurfilter.
#361Glasstudio Borowski“Dodo”, een zeldzame glassculptuur op metalen poot van glasstudio Borowski, gesigneerd GSB.
"Dodo", a rare glass sculpture on metal legs by glass studio Borowski, signed GSB.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 500 / 700 -
#212Geslepen manshoge spiegel in verguld houten kader. Bovenaan gedecoreerd met rechtskijkend medaillon.
Cut-glass floor-length mirror in gilded wooden frame. Decorated at the top with right-facing medallion.No longer availableDim. H 218, B 63 cmEstimate: € 150 / 200 -
#329Santini“Twee meisjes op het strand”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd Santini.
#353Lode VleeshouwersEen gipsen Mariabeeld. Verso gesigneerd met opschrift, gedateerd 1944.
A plaster statue of Mary. Signed and dated on the back with inscription, 1944.No longer availableDim. 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#516Een vintage bijzettafeltje in verchroomd metaal met vierkant glazen blad.
A vintage side table in chrome metal with a square glass top.No longer availableDim. 41 x 58 x 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#80Een paar 18 kt geelgouden oorbellen.
A pair of 18 karat yellow gold earrings.No longer availableDim. 4,30 gEstimate: € 280 / 350 -
#171Een vintage koersfiets, L’express, blauw, maat 60, 10 versnellingen.
A vintage racing bike, L’express, blue, size 60, 10 speeds.No longer availableDim. maat 60Estimate: € 100 / 150 -
#84G. Hagemans“Orientaal tafereel in landschap.” Olieverf op paneel. Gedateerd 1864. Gesigneerd G Hagemans.
"Oriental scene in landscape." Oil on panel. Dated 1864. Signed G Hagemans.No longer availableDim. 40/26 cmEstimate: € 300 / 500 -
#411Een oud Chinees handbeschilderd juwelenkastje.
An old Chinese hand-painted jewelry box.No longer availableDim. 19 x 18 x 8 cmEstimate: € 30 / 50