Other lots in this auction
-
#19Een balustervaas van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig Satsumadecor. Onderaan gemerkt.
Vase baluster en porcelaine de Chine, orné d'un décor Satsuma polychrome. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 46,5 cmEstimate: € 20 / 35 -
#273Een verzilverd messingen dienblad met opengewerkte rand en met gegraveerd decor.
Un plateau en laiton argenté à bord ajouré et décor gravé.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 34 cmEstimate: € 20 / 25 -
#278Twee lege oude houten Legodozen.
Deux vieilles boîtes de Lego en bois vides.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 47 cmEstimate: € 15 / 30 -
#296Nao & CasadesEen misdienaar en een Pierrot van polychroom porselein. Het tweede gemerkt onderaan.
Un enfant de chœur et un Pierrot en porcelaine polychrome. Le second marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 & 20 cmEstimate: € 35 / 40 -
#38Een lot van twee glazen karaffen. De grotere met een randschilfer op de nek en stop.
Lot de deux carafes en verre. Le plus grand avec un éclat sur le col et le bouchon.No longer availableOnline onlyDim. h 18 & 23,5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#15Vier porseleinen beeldjes met elegante figuren en een jager. Saksische merken.
Quatre figurines en porcelaine avec des personnages élégants et un chasseur. Marques saxonnes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#297Een grote en een kleine pot van Duits steengoed met een blauw decor. Een van de twee oren van de grote pot is eraf.
Un grand et un petit pot en grès allemand à décor bleu. Il manque une des deux oreilles du grand pot.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 20 / 25 -
#152Twee groepjes, waarbij één gemerkt van Solingen.
Deux groupes, un marqué de Solingen.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 & 26 cmEstimate: € 20 / 25 -
#130Anneke Kuyper“Personages”. Een linosnede. Gesigneerd, genummerd 1/15 en gedateerd 1976.
"Personnages". Une linogravure. Signée, numérotée 1/15 et datée 1976.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 16,5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#244Carl Scheidig“Jagersvrouw”. Een beeldje van meerkleurig Duits porselein. Gemerkt onderaan.
"La femme du chasseur". Une figurine de porcelaine allemande multicolore. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 17,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#103Een glazen kandelaar versierd met twee glazen hangers. Onleesbaar gemerkt.
Bougeoir en verre orné de deux pampilles en verre. Marqué illisible.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cmEstimate: € 20 / 25 -
#87“Moeder met kind”. Een buste van gegoten composiet.
"Mère avec enfant". Un buste en composite moulé.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 50


