Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een aardewerken lampenvoet met oranje glazuur. Jaren ‘60.

Een aardewerken lampenvoet met oranje glazuur. Jaren ‘60.

Un pied de lampe en faïence à glaçure orange. Années ‘60.
Online only
Dim. h: 85 cm
SKU: 0102210039.
Auction day: 1 February 2021 22:00
Catalogue #39
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #207

    Een decoratief stoeltje met rieten zit. Regio Namen, omstreeks 1760.

    Petite chaise décorative à siège en osier. Pays de Namur, vers 1760.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #162

    Een opengewerkte sierjardinière van Italiaans aardewerk, versierd met groen bloemendecor. Minieme randschilfers.

    Jardinière ornementale ajourée en faïence italienne, décorée d'un décor floral vert. Petits flocons de bordure.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #249
    R. Montgomery

    “Een sloep en een bruggetje over een rivier”. Gehoogde houtskooltekening. Gesigneerd.

    “Une chaloupe et un petit pont sur la rivière”. Fusain rehaussé. Signé.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #7

    Drie verschillende balustervazen van Chinees porselein met meerkleurige decors. Twee gemerkt onderaan.

    Trois vases balustre différents en porcelaine chinoise, décors polychromes. Deux portent une marque à la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 41 - 46 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #40

    Een dekselvaas van Chinees porselein met een decor van personages in een tuin. Onderaan gemerkt.

    Vase couvert en porcelaine polychrome à décor de geishas dans un jardin. Marque sous la base. Travail chinois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #97
    L. H. Held

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedatyeerd 1941. Naar een werk van Julius Monien uit 1882.

    Paysage . Huile sur toile. Signé et daté 1941. D'après une œuvre de Julius Monien de 1882.
    No longer available
    Online only
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #93

    “Gather ye rosebuds...”. Een lithografie naar Jennie Harbour.

    Rassemblez vos boutons de rose ... . Une lithographie d'après Jennie Harbour.
    No longer available
    Online only
    Dim. 21 x 17 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #8

    “Moeder en kind”. Een beeld van terracotta.

    ”Mere et enfant”. Une statue en terre cuite.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #29

    Een designvaas van blauw kristal. We voegen er een geel glazen vaasje aan toe.

    Vase design en cristal bleu. Nous ajoutons un petit vase en verre jaune.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #221

    Een spiegellijst met een foto van Marilyn Monroe.

    Un cadre-miroir à photographie de Marilyn Monroe.
    No longer available
    Online only
    Dim. 89 x 72 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #36

    Een lot van acht aardewerken borden met handgeschilderde decors. Voornamelijk Quimper.

    Lot de huit assiettes en faïence aux décors peints à la main. En majorité de Quimper.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #113

    “Bloemenmeisjes”. Twee ruitvormige gravures uit de jaren twintig, handgekleurd.

    Filles aux fleurs . Deux gravures en forme de losange des années 1920, colorées à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 14 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Online-Only veiling van 1 februari 2021

Op Maandag 1 februariwordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday February 1st the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

1 February 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 1 February 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More