Similar lots by type
-
#274Een bronzen lampenvoet met zilverkleurig patina in de vorm van een merrie met haar veulen.
Un pied de lampe à patine argentée sous forme de jument et son poulain.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cm (zonder kap)Estimate: € 75 / 100 -
#154Een windlamp op verzilverde voet met gegraveerde glazen kap. Op elektriciteit.
Un photophore sur une base en métal argenté avec un abat-jour en verre gravé. Alimentation électrique.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#225AnkerlichtEen metalen scheepslantaarn.
Lanterne de navire en métal.No longer availableOnline onlyDim. h: 50 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#288Een paar gietijzeren vuurbokken in de vorm van sfinksen.
Une paire de firebucks en fonte en forme de sphinx.No longer availableOnline onlyDim. l: 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#42Een gepolychromeerd houten wandmasker en een deels witgepatineerd beeld.
Un masque mural en bois polychrome et une statue en partie patinée blanche.No longer availableOnline onlyDim. (h: 42 & 63 cm)Estimate: € 60 / 80 -
#25E. De Lathauwer“Schaapherder in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934.
« Berger dans les bois ». Huile sur toile. Signée et datée 1934.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#92Een schouwklokje van verzilverd metaal. Op batterijen.
Une cheminée en métal argenté. Sur piles.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 40 -
#118Val Saint LambertEen kratervaas met zeshoekig voetstuk van kleurloos geslepen kristal, met vergulde metalen randversiering met parelfries. Gemerkt met etiket en “Val” gegraveerd. Voetstuk gelijmd aan de buik.
Vase cratère à base hexagonale en cristal taillé clair, à décor de bordure en métal doré à frise de perles. Marqué d’une étiquette et “Val” gravé. Piédestal collé sur la panse.No longer availableOnline onlyDim. H. 24 cmEstimate: € 15 / 25 -
#55Norbert Benoit“Fantasmagorie”. Een inkttekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1985.
"Fantasmagorie". Un dessin à l'encre sur papier. Signé et daté 1985.No longer availableOnline onlyDim. 63 cm x 48 cmEstimate: € 25 / 35 -
#191“Koppel”. Twee beeldjes van meerkleurig en verguld porselein.
Couple. Deux figurines en porcelaine multicolore et dorée.No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cmEstimate: € 50 / 70 -
#99Twee beeldjes van gesculpteerd groen jade, waarbij één in de vorm van een olifant en één in de vorm van een wijze”. Handje manco.
Deux figurines en jade vert sculpté, l'une en forme d'éléphant et l'autre en forme de sauge. Manque la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 9,5 & 12;5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#88Drie groenteschalen en een sauskom van wit metaal. De sauskom gemerkt van Bohrmann, Frankfurt.
Trois légumiers et une saucière en métal blanc. Le bol à sauce marqué par Bohrmann, Francfort.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 cmEstimate: € 35 / 45 -
#28Edmond Van DoorenPeriod: 1896-1965“De barmhartige”. Een zeefdruk. Gesigneerd buiten de plaat.
"Le Miséricordieux". Une sérigraphie. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 41 x 38 cmEstimate: € 25 / 35 -
#228Een opgezette houtduif.
Un pigeon ramier naturalisé.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#114Een paar reproducties naar tekeningen van M.I. Hummel.
Quelques reproductions d'après des dessins de M.I. Hummel.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 20 & 28 x 18 cmEstimate: € 20 / 25


