Een aardewerken Moseka kandelaar. Kongo.

An earthenware Moseka candlestick. Congo.
Dim. H. 45 cm
SKU: 1712240564.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #564
Estimate: € 50 / 70

  • #546

    Een art-deco bijzettafeltje met inlegwerk waaronder een ster en zwaluwen.

    An Art Deco side table with inlay depicting a star and swallows.
    Dim. h 63 x Ø 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #628

    Een voorstelling van een Bodhisattva op een olifant van gepatineerd massief brons. Indisch werk.

    A representation of a bodhisattva on an elephant made of patinated solid bronze. Indian work.
    Dim. 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #417
    Pola Kibri

    Een lot van 10 vintage treinset N schaal decor bouwkits. Bestaande uit Kibri; “B-7434, B-7430, B-7436, B-7472, B-7458” en Pola; “8731, 261, 214, 249, 246”.

    A lot of 10 vintage N scale train set scenery building kits. Including Kibri; "B-7434, B-7430, B-7436, B-7472, B-7458" and Pola; "8731, 261, 214, 249, 246".
    Estimate: € 80 / 120
  • #394

    Een polychroom aardewerken kruik in Shipibo-Conibo stijl, met geometrische patronen in het decor, Peru.

    A polychrome earthenware jug in Shipibo-Conibo style, with geometric patterns in the decoration, Peru.
    Dim. 18 x Ø 23 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #148

    Een Etrusco Korinthische Oenochoe. Versierd met een fries van dieren (panter, hert, zwaan). Horizontale banden en linten. Oor met lint eindigend op een knop op de rand. 5e eeuw voor Christus (bijgevoegd veilingdocumentatie). Herkomst: Veiling Marc-Arthur Kohn 5 december 2006 - Geëxpertiseerd door Chabib Siltine.

    An Etruscan Corinthian oenochoe. Decorated with a frieze of animals (panther, deer, swan). Horizontal bands and ribbons. Handle with ribbon ending in a knob on the rim. 5th century BC (accompanying auction documentation). Provenance: Marc-Arthur Kohn auction December 5, 2006 - Appraised by Chabib Siltine.
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #308

    Een lot oud apothekersmateriaal bestaande uit 2 rood koperen (verwarmings?)-toestellen met uitneembare ringen in verschillende diameters en een supositoir-mal in messing.

    A lot of old apothecary equipment consisting of 2 red copper (heating?) devices with removable rings in various diameters and a suppository mold in brass.
    Dim. h 34.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #166
    Alfred Hendrickx Belform
    Period: 1931

    Dim. 125 x 42 x 160 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #373

    Een paar recente Chinese blauw witte vazen. Onderaan gemerkt.

    A pair of recent Chinese blue and white vases. Marked at the bottom.
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #259
    Alfons II Van Beurden
    Period: 1878-1961

    “Oeverlandschap met bootjes en molen”. Een tekening, pastel op papier, onderaan gesigneerd.

    "Rural landscape with boats and windmill." A drawing, pastel on paper, signed at the bottom.
    Dim. 34 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #230

    Een 14 kt witgouden ring bezet met een diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.

    A 14kt white gold ring set with approximately 0.80 ct of diamonds.
    Dim. 4,05 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #594
    Halga Paris Limoges

    Een lot van 3 Frans porseleinen dekselvazen op schotel met verguld en meerkleurig floraal decor. Onderaan gemerkt.

    A lot of 3 French porcelain covered vases on saucer with gilded and multi-color floral decoration. Marked at the bottom.
    Dim. 30 & ... & 18 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #133

    A pair of gilt bronze candlesticks, supported by multicolored porcelain parrots.
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 200 / 250

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00