#242Alice GoldinPeriod: 1922 - 2016“Vachellia tortilis”, een houtdruk op papier, gesigneerd en gedateerd buiten de plaat.
#106Een ovalen glazen design salontafel met 2 hoekvormige poten
#644Een Chinees diep bord van blauw en wit porselein in de geest van de Wanli Kraak schotels.
A Chinese deep plate of blue and white porcelain in the style of Wanli Kraak dishes.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#700Chemin de FerEen metalen zakhorloge, evenals een lotje uurwerkjes.
A metal pocket watch, as well as a collection of small clocks.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#42Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Vlaams Hoevezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#487Een Chinees schilderij op albast met aan de ene zijde een tafereel in een prieel en een gedicht aan de andere zijde. Op 3 plaatsen gerestaureerd.
A Chinese painting on alabaster depicting a scene in a pavilion and a poem on the other side. Restored in 3 places.No longer availableDim. 28 x 28 cmEstimate: € 220 / 340 -
#386Mori YomoudEen Pakistaans tapijt van wol.
A woolen carpet.No longer availableDim. 159x256 cmEstimate: € 50 / 80 -
#601Een Chinees bronzen ritueel wijnvat.
"Rescue". A brass statue of a fisherman on the bow. Inspired by the work of Waagen.No longer availableDim. 58 cmEstimate: € 50 / 75