Een aardewerken Moseka kandelaar. Kongo.

An earthenware Moseka candlestick. Congo.
Dim. H. 45 cm
SKU: 1712240564.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #564
Estimate: € 50 / 70

  • #691

    Een set van 4 eikenhouten stoelen met oud gele velours bekleding.

    A set of 4 oak chairs with old yellow velvet upholstery.
    Dim. 94 x 40 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #566

    Dim. 104 x 54 x 52 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #615

    Een rij vintage cinemastoelen in serie met 4 klapbanken en gestoffeerde zitting. Dewelke afkomstig uit de Antwerpse zaal De Roma. Stoffering met verweer.

    A row of vintage cinema seats in series with 4 folding benches and upholstered seats. Some are from the Antwerp venue De Roma. Upholstery shows wear.
    Dim. 93 x 230 x 35 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #395

    Een antiek Chinees kastje met 2 deurtjes en 5 lades.

    A Chinese cabinet with 2 doors and 5 drawers.
    Dim. 103 x 100 x 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #30

    Een 14 kt geelgouden hanger bezet een centraal briljantje van +- 0,05 ct. en met fijne pareltjes.

    A 14 kt yellow gold pendant set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.05 ct and fine pearls.
    Dim. 2,63 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #134
    Edward Charles Barnes
    Period: 19e eeuw

    ‘Father and Daughter in Mourning’, oil on canvas, by Edward Charles Barnes. 19th century. Relined.
    Dim. 88 x 71 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #667
    E. Benezit

    “Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs”. 10 delen in linnen banden. Ed. Gründ, Paris 1976. Zeer goede staat. Evenals Paul Piron, “De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw”. 2 delen in linnen band. Ed. Art in Belgium 1999. En “Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830”. 1 deel in linnen band. Ed. Arto 1987. Alle zeer goede staat.

    "Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs". 10 volumes in cloth bindings. Ed. Gründ, Paris 1976. Very good condition. Also Paul Piron, "De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw". 2 volumes in cloth binding. Ed. Art in Belgium 1999. And "Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830". 1 volume in cloth binding. Ed. Arto 1987. All in very good condition.
    Estimate: € 60 / 80
  • #569

    Een retro staande lamp op houten statief gemonteerd.

    A retro floor lamp mounted on a wooden tripod.
    Dim. 150 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #156

    Een Engelse Victoriaanse mahoniehouten D-End eettafel op wieltjes, met 2 verlengbare delen. Eind 19e eeuw.

    An English mahogany D-End dining table on casters, with 2 extendable parts. End of the 19th century.
    Dim. 120 (+53+53) x 73 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #392

    Een keramieken vaas met geometrisch patroon in het decor, in precolumbiaanse stijl.

    A ceramic vase with a geometric pattern in the decoration, in Pre-Columbian style.
    Dim. 14 x Ø 20 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #211
    Capo di Monte

    “Neptunus, god van water en zee”, een groep in blanc-de-Chine op een houten sokkel, gemerkt Capo-Di-Monte. De staart van de zeemeerman in afgebroken maar nog aanwezig.

    "Neptune, god of water and sea," a group in blanc-de-Chine on a wooden base, marked Capo-Di-Monte. The tail of the mermen is broken off but still present.
    Dim. 38 x 34 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #193

    Een Pierrot met poedel, bronzen beeld naar Barye.

    A Pierrot with poodle, bronze statue after Barye.
    Dim. H. 35,5 cm
    Estimate: € 200 / 220

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00