Other lots in this auction
-
#196Een 19e eeuws icoon met 11 heiligen en een verzilverde en vergulde riza.
A 19th-century icon depicting 11 saints with a silver-plated and gilded riza.No longer availableDim. 39 x 31 cmEstimate: € 150 / 250 -
#39Jan Keustermanns“Christus op de koude steen”, een lithografie, gesigneerd J. Keustermanns en gedateerd 1966, tekst in spiegelbeeld, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 36/150.
"Christ on the cold stone", a lithograph, signed J. Keustermanns and dated 1966, text in mirror image, signed and numbered 36/150 outside the plate.No longer availableDim. 39.5 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#258Louis KalffPeriod: 1897 - 1976“Evoluon”, een mid-century design bureaulamp in groen gelakt en verchroomd metaal, Louis Kalff voor Philips.
"Evoluon", a mid-century design desk lamp in green lacquered and chromed metal, Louis Kalff for Philips.No longer availableDim. h 53 x Ø 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#414Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010“Baignade”. Kleurenlitho. Gesigneerd, gedateerd ‘97 en genummerd E.A. 29/30.
"Baignade". Color lithograph. Signed, dated '97, and numbered E.A. 29/30.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#305Een massief polychroom gesculpteerd houten beeld van een priester, mist beide armen. Naar oud voorbeeld.
A solid wooden polychrome sculpted statue of a priest, missing both arms. In the style of an old example.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#358Val Saint LambertEen grote vaas van kristal, Val Saint Lambert, roze in de massa gekleurd. Gemerkt met label.
A large crystal vase, Val Saint Lambert, pink in color. Marked with label.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#120TecnotempoEen polshorloge Tecnotempo - "Moon Phase" Special Edition, nieuw in originele verpakking. Dit Tecnotempo "Moon Phase" horloge geeft de maanfasen aan over de 31 dagen en beschikt over een speciaal aangepast Japans automatisch Miyota uurwerk.
A wristwatch Tecnotempo - "Moon Phase" Special Edition, new in original packaging. This Tecnotempo "Moon Phase" watch indicates the moon phases over 31 days and features a specially modified Japanese automatic Miyota movement.No longer availableDim. 20 cmEstimate: € 600 / 800 -
#385Een 18 kt witgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 3,24 gEstimate: € 450 / 550 -
#521Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken karaf met gesculpteerd figuur varend op een vis. Peru.
A pre-Columbian Chimu blackware ceramic carafe with a sculpted figure sailing on a fish. Peru.No longer availableDim. 21 x 24 cmEstimate: € 250 / 350 -
#113Buttura & Massoni HarveilucePeriod: 1960-1970Een vintage design shell tafellamp met gechromeerde arm, kunststoffen kap en plateau. Ontwerp door Buttura & Massoni voor Harvey Guzzini, Italië ‘60s.
A vintage design shell table lamp with chrome arm, plastic shade, and base. Designed by Buttura & Massoni for Harvey Guzzini, Italy '60s.No longer availableDim. 42 x Ø 35 cmEstimate: € 200 / 300 -
#547Een lot van 3 Indonesisch aardewerken schalen met symmetrisch patroon aan het randreliëf.
A lot of 3 Indonesian earthenware bowls with a symmetrical pattern on the rim relief.No longer availableDim. 11 x Ø50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#137Een meerkleurig glaspasta vaas met een geëtst blader en floraal decor. Draagt handtekening “Muller Frères Luneville.
A multicolored glass paste vase with etched leaf and floral decoration. Signed "Muller Frères Luneville."No longer availableDim. 33 x Ø 15 cmEstimate: € 150 / 250


