#374Roméo Dumouolin“Leçons de catéchisme” Kleurenets op papier. Gesigneerd buiten de plaat. Vochtplekken.
"Lessons of catechism" Color etching on paper. Signed outside the plate. Water stains.No longer availableDim. 31 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#216Een elegant bankje voor 2 personen bekleed met gestreepte stof.
#405Een Art Deco gefineerd houten paraplubak. Enkele houtschilfers onderaan.
An Art Deco veneered wooden umbrella stand. Some wood chippings at the bottom.No longer availableDim. 46 x 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#66Een staande lamp met uitbundig gedecoreerde massief koperen voet.
#332Een messingen kloosterbel met Latijnse inscriptie: “Vocem meam audi, qui me tangit” (Wie mij aanraakt zal mijn stem horen).
A brass monastery bell with Latin inscription: "Vocem meam audi, qui me tangit" (He who touches me will hear my voice).No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#157Een Russisch-orthodox icoon van de Moeder van God van Vladimir (Theotokos van Vladimir), een tedere Eleusa-weergave van de Heilige Maagd Maria en het Christuskind. Midden 19e eeuw.
A Russian Orthodox icon of the Mother of God of Vladimir (Theotokos of Vladimir), a tender Eleusa depiction of the Holy Virgin Mary and the Christ child. Mid-19th century.No longer availableDim. 45 x 37 cmEstimate: € 300 / 400 -
#363Een paar vazen in terracotta, bronskleurig met zwarte voet.
#238“St. Nicolas van Myra.” Een 19e eeuwse Griekse icoon gemaroufleerd doek op paneel.
"St. Nicholas of Myra." A 19th-century Greek icon on cloth marouflaged on panel.No longer availableDim. 50 x 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#490Een parelhalssnoer met verschillende kleuren groen en verzilverd slot.
A set of 6 solid oak chairs with carving and velvet upholstery. 4 in old pink velvet and 2 reupholstered in blue velvet.No longer availableDim. 98 x 43 x 40 cmEstimate: € 40 / 60