Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een vis. Haarscheur.
Een aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een vis. Haarscheur.
A. Camos, Valauris

Een aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een vis. Haarscheur.

An earthenware decorative dish with a multi-coloured decor of a fish. Hairline crack.
Online only
Dim. Ø: 31 cm
SKU: 2901240023.
Categories: Aardewerk, Online Only porselein & aardewerk.
Auction day: 29 January 2024 22:00
Catalogue #23
Estimate: € 20 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #186

    Een lot van vier biscuit wijwatervaatjes. Diverse vorm en afmetingen.

    Four biscuit holy water fonts of divers shapes and sizes.
    No longer available
    Online only
    Dim. 22cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #233
    Delfts blauw Chemkefa.

    Een bord van Delfts plateel met een blauw-wit decor van “De man met de tulband” naar Rembrandt in het decor. Gemerkt. Minieme randschilfer.

    Une assiette en faïence de Delft à décor bleu et blanc de "L'homme au turban" d'après Rembrandt dans le décor. Marqué. Éclat de bord minimal.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 39,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #178
    May Claerhout

    Een aardewerken wandsculptuur, gesigneerd.

    A terracotta wall sculpture, signed.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26 x 20cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #78

    Een lot van 6 Aziatisch porseleinen borden, gemengd decor.

    A lot of 6 Asian porcelain plates, mixed design.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø25cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #234
    Val Saint Lambert

    Twee kristallen asbakken, een roze en een groene. Onderaan gemerkt.

    Deux cendriers en cristal, un rose et un vert. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 16 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #89

    Een lot antiek aardewerken tegels.

    A lot of antique ceramics tiles.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #85

    Een lot blauw-wit porselein. Bestaande uit een sierklomp, een olie en azijnsetje, dipschaal en wandlamp.

    A lot of blue and white porcelain. Consisting of a decorative clog, an oil and vinegar set, a dipping dish, and a wall lamp.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #81

    Een lot van 6 Japans Imari porseleinen borden met divers decor.

    A set of 6 Japanese Imari porcelain plates with various designs.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø21,5cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #83

    Een lot van 7 blauw-wit porseleinen borden met divers decor.

    A set of 7 blue and white porcelain plates with various decorations.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø25cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #259

    Een Mediterraan schotelverwarmer in aardewerk .

    A Mediterranean dishwarmer in earthenware.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 11 , diam 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #133

    Een set van 2 vintage aardewerken vazen/schenkkannen, de ene met geometrisch patroon gemerkt Merkelbach Goebel salzglasur, de andere draagt het monogram WK.

    A set of 2 vintage earthenware vases/pitchers, one with a geometric pattern marked Merkelbach Goebel salzglasur, the other bears the monogram WK.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #127
    Faïencerie

    Een lot van 15 aardewerken sierborden, beschilderd met diverse taferelen.

    A lot of 15 earthenware decorative plates, painted with various scenes.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 75 / 125
  • #162

    Een lot van 2 Chinese Satsuma vazen met divers decor. 1 met opening boven en onderaan, vermoedelijk als staande lamp deco.

    A lot of 2 Chinese Satsuma vases with assorted decorations. 1 with opening at the top and bottom, possibly for use as a standing lamp decoration.
    No longer available
    Online only
    Dim. 47 & 41cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #251
    Moustier

    Een siercoupe van veelkleurig aardewerk met een vrouw in klederdracht op het plat. XIXde eeuw. We voegen er een dito jonger bord aan toe met het opschrift “Liberté, Egalité, Fraternité”, onderaan gesigneerd.

    Une coupe décorative en faïence multicolore avec une femme en costume traditionnel sur l'étagère. XIXème siècle. On rajoute une assiette idem plus jeune avec l'inscription « Liberté, Egalité, Fraternité », signée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 22,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #244
    Paul Sersté

    Een lot van 2 kinderhoofdjes waarvan een houten beeldje gesigneerd Patrick op sokkel en een terracotta hoofdje getekend P Sersté, Belgium, eveneens op sokkel.

    A lot of 2 child's heads, one wooden sculpture signed Patrick on a pedestal, and a terracotta head signed P Sersté, Belgium, also on a pedestal.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #50

    Een geglazuurde majolica cache-pot met een decor van bloemen, ca 1900. Heeft een haarlijnscheurtje aan de boord en kleine schilferschade.

    A glazed majolica cache-pot with a floral decor, circa 1900. Has a hairline crack on the rim and minor chipping.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 39 x Ø 35 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #235

    Vier diverse schalen en asbakken van kristal, groen, blauw en kleurloos. De grootste gemerkt van Val St-Lambert.

    Quatre bols et cendriers divers en cristal, vert, bleu et incolore. Le plus grand avec marque du Val St-Lambert.
    No longer available
    Online only
    Dim. 12 à 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #199

    Een gevarieerd lot bestaande uit: een zwarte W. Germany vaas, een blauw porseleinen vaasje, een roze opaline vaasje, een kobaltblauwe bonbonniere, een speldenhouder, een oud boekje, een speculoosplankje en een biscuit wijwatervat met de beeltenis van een engel waarvan de vingers van 1 hand afgebroken zijn.

    A mixed lot consisting of: a black W. Germany vase, a blue porcelain vase, a pink opaline vase, a cobalt blue bonbonniere, a pin cushion, an old booklet, a speculoos baking mold, and a bisque holy water font featuring an angel with broken fingers on one hand.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 30 cm (wijwatervat)
    Estimate: € 20 / 30
  • #144

    Een Chinees porseleinen vaas, meerkleurig met floraal decor en vogels versierd.

    A Chinese porcelain vase, multicolored with floral decor and decorated with birds.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 40
  • #87

    Een lot van 6 porselein varia. Bestaande uit een theekannetje, kopje, potje en enkele schoteltjes.

    A lot of 6 porcelain variations. Consisting of a teapot, cup, pot, and several saucers.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 35
  • #90

    Een lot van 6 vintage porseleinen poppen in diverse modellen, formaten en kledingstukken.

    A lot of 6 vintage porcelain dolls in various models, sizes, and clothing.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 45
  • #145

    Een vaas van Chinees porselein met olifanten als handvatten en versierd met diverse figuren.

    Un vase en porcelaine de Chine à anses en forme d'éléphants et décoré de diverses figures.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #246
    T. G. Green & Co.

    “Old Canterbury”. Een Engels aardewerken schenkkan. Kleine schilfer aan de tuit.

    "Vieux Cantorbéry". Une verseuse en faïence anglaise. Petit éclat au bec.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #185

    Een Chinese Satsuma vaas, meerkleurig met vergulde handvaten, floraal decor en vogels versierd. Onderaan gemerkt.

    A Chinese Satsuma vase, multicolored with gilded handles, adorned with floral decor and birds. Marked at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. 59cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #42

    Een barometer en thermometer in houten kader.

    A barometer and thermometer in wooden frame.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #200
    La Pipe Wallonne

    Een pijp van pijpaarde met een versiering van een man in hoogreliëf.

    A clay pipe with a decoration of a man in high relief.
    No longer available
    Online only
    Dim. L. 24 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #31

    Een lot van 3 oude smeedijzeren fotokaders.

    A lot of 3 old wrought iron photo frames.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 49 x b 37 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #59

    Een paar geslepen kristallen karaffen.

    A pair of cut crystal decanters.
    No longer available
    Online only
    Dim. 33cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #154

    Een lot van 41 strips van verscheidene uitvoerders en striphelden.

    lot of 41 comics from various performers and comic heroes.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #112
    Compagnie Générale Transatlantique

    Een Franse lijntekening gedenkingsmunt van de French line. Met opschrift “Liberté - Le Havre - New York - French Line”.

    A French line drawing commemorative coin from the French Line. Inscribed with "Liberty - Le Havre - New York - French Line".
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø5cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #120

    Een paar Chinees porseleinen vazen, meerkleurig versierd met diverse taferelen in het decor. 1 met hoekige vorm op houten sokkel.

    A pair of Chinese porcelain vases, multicolored decorated with various scenes in the design. 1 with square shape on wooden base.
    No longer available
    Online only
    Dim. 31,5cm & 26cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #227

    Een geslepen kleurloos kristallen stolp op schotel. Randschade.

    A colorless globe of cut crystal on a plate. Slight damaga at the rim.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 & 16 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #217

    Een lot van 2 koperen kandelaars, 3-potig, en 2 koperen lampadaires.

    A lot of 2 copper candlesticks 3-legged, and 2 copper lampadaires.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #109

    Een houten tafeltje met gefineerd blad en gesculpteerde voet. 2 laden manco.

    A wooden table with a veneered top and carved foot. 2 drawers missing.
    No longer available
    Online only
    Dim. 68 x 128 x 81cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #82

    Een lot van vier stuks Vlaams aardewerk. Bestaande uit twee vide-poches in de vorm van een boerenkoppel, een tabakspot en een klein fluitvaasje.

    A lot of four pieces of Flemish pottery. Consisting of two vide-poches in the shape of a peasant couple, a tobacco jar, and a small flute vase.
    No longer available
    Online only
    Dim. h - 17 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #77

    Een paar klein Chinees porseleinen vaasjes met blauw drakendecor. Onderaan gemerkt.

    A pair of small Chinese porcelain vases with blue dragon decoration. Marked on the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 12,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Online-Only Varia van 29 Januari 2024

Op Maandag 29 januari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot.


On Monday January 29th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

29 January 2024 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2024 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More