Similar lots by type
-
#186Een lot van vier biscuit wijwatervaatjes. Diverse vorm en afmetingen.
Four biscuit holy water fonts of divers shapes and sizes.No longer availableOnline onlyDim. 22cmEstimate: € 50 / 75 -
#233Delfts blauw Chemkefa.Een bord van Delfts plateel met een blauw-wit decor van “De man met de tulband” naar Rembrandt in het decor. Gemerkt. Minieme randschilfer.
Une assiette en faïence de Delft à décor bleu et blanc de "L'homme au turban" d'après Rembrandt dans le décor. Marqué. Éclat de bord minimal.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 39,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#178May ClaerhoutEen aardewerken wandsculptuur, gesigneerd.
A terracotta wall sculpture, signed.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 20cmEstimate: € 40 / 50 -
#78Een lot van 6 Aziatisch porseleinen borden, gemengd decor.
A lot of 6 Asian porcelain plates, mixed design.No longer availableOnline onlyDim. Ø25cmEstimate: € 30 / 35 -
#234Val Saint LambertTwee kristallen asbakken, een roze en een groene. Onderaan gemerkt.
Deux cendriers en cristal, un rose et un vert. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø 16 cmEstimate: € 25 / 35 -
#89Een lot antiek aardewerken tegels.
A lot of antique ceramics tiles.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#85Een lot blauw-wit porselein. Bestaande uit een sierklomp, een olie en azijnsetje, dipschaal en wandlamp.
A lot of blue and white porcelain. Consisting of a decorative clog, an oil and vinegar set, a dipping dish, and a wall lamp.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#81Een lot van 6 Japans Imari porseleinen borden met divers decor.
A set of 6 Japanese Imari porcelain plates with various designs.No longer availableOnline onlyDim. Ø21,5cmEstimate: € 30 / 40 -
#83Een lot van 7 blauw-wit porseleinen borden met divers decor.
A set of 7 blue and white porcelain plates with various decorations.No longer availableOnline onlyDim. Ø25cmEstimate: € 35 / 45 -
#259Een Mediterraan schotelverwarmer in aardewerk .
A Mediterranean dishwarmer in earthenware.No longer availableOnline onlyDim. h 11 , diam 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#133Een set van 2 vintage aardewerken vazen/schenkkannen, de ene met geometrisch patroon gemerkt Merkelbach Goebel salzglasur, de andere draagt het monogram WK.
A set of 2 vintage earthenware vases/pitchers, one with a geometric pattern marked Merkelbach Goebel salzglasur, the other bears the monogram WK.No longer availableOnline onlyDim. h 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#127FaïencerieEen lot van 15 aardewerken sierborden, beschilderd met diverse taferelen.
A lot of 15 earthenware decorative plates, painted with various scenes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 75 / 125 -
#162Een lot van 2 Chinese Satsuma vazen met divers decor. 1 met opening boven en onderaan, vermoedelijk als staande lamp deco.
A lot of 2 Chinese Satsuma vases with assorted decorations. 1 with opening at the top and bottom, possibly for use as a standing lamp decoration.No longer availableOnline onlyDim. 47 & 41cmEstimate: € 20 / 40 -
#251MoustierEen siercoupe van veelkleurig aardewerk met een vrouw in klederdracht op het plat. XIXde eeuw. We voegen er een dito jonger bord aan toe met het opschrift “Liberté, Egalité, Fraternité”, onderaan gesigneerd.
Une coupe décorative en faïence multicolore avec une femme en costume traditionnel sur l'étagère. XIXème siècle. On rajoute une assiette idem plus jeune avec l'inscription « Liberté, Egalité, Fraternité », signée en bas.No longer availableOnline onlyDim. H. 22,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#244Paul SerstéEen lot van 2 kinderhoofdjes waarvan een houten beeldje gesigneerd Patrick op sokkel en een terracotta hoofdje getekend P Sersté, Belgium, eveneens op sokkel.
A lot of 2 child's heads, one wooden sculpture signed Patrick on a pedestal, and a terracotta head signed P Sersté, Belgium, also on a pedestal.No longer availableOnline onlyDim. h 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#50Een geglazuurde majolica cache-pot met een decor van bloemen, ca 1900. Heeft een haarlijnscheurtje aan de boord en kleine schilferschade.
A glazed majolica cache-pot with a floral decor, circa 1900. Has a hairline crack on the rim and minor chipping.No longer availableOnline onlyDim. h 39 x Ø 35 cmEstimate: € 20 / 30 -
#235Vier diverse schalen en asbakken van kristal, groen, blauw en kleurloos. De grootste gemerkt van Val St-Lambert.
Quatre bols et cendriers divers en cristal, vert, bleu et incolore. Le plus grand avec marque du Val St-Lambert.No longer availableOnline onlyDim. 12 à 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#199Een gevarieerd lot bestaande uit: een zwarte W. Germany vaas, een blauw porseleinen vaasje, een roze opaline vaasje, een kobaltblauwe bonbonniere, een speldenhouder, een oud boekje, een speculoosplankje en een biscuit wijwatervat met de beeltenis van een engel waarvan de vingers van 1 hand afgebroken zijn.
A mixed lot consisting of: a black W. Germany vase, a blue porcelain vase, a pink opaline vase, a cobalt blue bonbonniere, a pin cushion, an old booklet, a speculoos baking mold, and a bisque holy water font featuring an angel with broken fingers on one hand.No longer availableOnline onlyDim. h 30 cm (wijwatervat)Estimate: € 20 / 30 -
#144Een Chinees porseleinen vaas, meerkleurig met floraal decor en vogels versierd.
A Chinese porcelain vase, multicolored with floral decor and decorated with birds.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#87Een lot van 6 porselein varia. Bestaande uit een theekannetje, kopje, potje en enkele schoteltjes.
A lot of 6 porcelain variations. Consisting of a teapot, cup, pot, and several saucers.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#90Een lot van 6 vintage porseleinen poppen in diverse modellen, formaten en kledingstukken.
A lot of 6 vintage porcelain dolls in various models, sizes, and clothing.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45 -
#145Een vaas van Chinees porselein met olifanten als handvatten en versierd met diverse figuren.
Un vase en porcelaine de Chine à anses en forme d'éléphants et décoré de diverses figures.No longer availableOnline onlyDim. h: 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#246T. G. Green & Co.“Old Canterbury”. Een Engels aardewerken schenkkan. Kleine schilfer aan de tuit.
"Vieux Cantorbéry". Une verseuse en faïence anglaise. Petit éclat au bec.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25 / 40 -
#185Een Chinese Satsuma vaas, meerkleurig met vergulde handvaten, floraal decor en vogels versierd. Onderaan gemerkt.
A Chinese Satsuma vase, multicolored with gilded handles, adorned with floral decor and birds. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 59cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#42Een barometer en thermometer in houten kader.
A barometer and thermometer in wooden frame.No longer availableOnline onlyDim. h 47 cmEstimate: € 10 / 15 -
#200La Pipe WallonneEen pijp van pijpaarde met een versiering van een man in hoogreliëf.
A clay pipe with a decoration of a man in high relief.No longer availableOnline onlyDim. L. 24 cmEstimate: € 35 / 40 -
#31Een lot van 3 oude smeedijzeren fotokaders.
A lot of 3 old wrought iron photo frames.No longer availableOnline onlyDim. h 49 x b 37 cmEstimate: € 30 / 40 -
#59Een paar geslepen kristallen karaffen.
A pair of cut crystal decanters.No longer availableOnline onlyDim. 33cmEstimate: € 20 / 40 -
#154Een lot van 41 strips van verscheidene uitvoerders en striphelden.
lot of 41 comics from various performers and comic heroes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#112Compagnie Générale TransatlantiqueEen Franse lijntekening gedenkingsmunt van de French line. Met opschrift “Liberté - Le Havre - New York - French Line”.
A French line drawing commemorative coin from the French Line. Inscribed with "Liberty - Le Havre - New York - French Line".No longer availableOnline onlyDim. Ø5cmEstimate: € 60 / 80 -
#120Een paar Chinees porseleinen vazen, meerkleurig versierd met diverse taferelen in het decor. 1 met hoekige vorm op houten sokkel.
A pair of Chinese porcelain vases, multicolored decorated with various scenes in the design. 1 with square shape on wooden base.No longer availableOnline onlyDim. 31,5cm & 26cmEstimate: € 40 / 60 -
#227Een geslepen kleurloos kristallen stolp op schotel. Randschade.
A colorless globe of cut crystal on a plate. Slight damaga at the rim.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 & 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#217Een lot van 2 koperen kandelaars, 3-potig, en 2 koperen lampadaires.
A lot of 2 copper candlesticks 3-legged, and 2 copper lampadaires.No longer availableOnline onlyDim. 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#109Een houten tafeltje met gefineerd blad en gesculpteerde voet. 2 laden manco.
A wooden table with a veneered top and carved foot. 2 drawers missing.No longer availableOnline onlyDim. 68 x 128 x 81cmEstimate: € 25 / 50 -
#82Een lot van vier stuks Vlaams aardewerk. Bestaande uit twee vide-poches in de vorm van een boerenkoppel, een tabakspot en een klein fluitvaasje.
A lot of four pieces of Flemish pottery. Consisting of two vide-poches in the shape of a peasant couple, a tobacco jar, and a small flute vase.No longer availableOnline onlyDim. h - 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#77Een paar klein Chinees porseleinen vaasjes met blauw drakendecor. Onderaan gemerkt.
A pair of small Chinese porcelain vases with blue dragon decoration. Marked on the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 12,5 cmEstimate: € 40 / 60


