Similar lots by type
-
#124Guerin, BouffioulxEen aardewerken kruik met getorsde arm en versierd met een vis in reliëf, gelabeled en onderaan gemerkt Guerin Bouffioulx, medio 1930.
An earthenware jug with twisted handle and fish ornament in relief, labeled and marked Guerin Bouffioulx, circa 1930.No longer availableOnline onlyDim. 23cmEstimate: € 50 / 60 -
#71Rozé SantonEen lot van 4 handgemaakte aardewerken Santon beeldjes. Gemerkt Rozé
A set of 4 handcrafted pottery Santon figurines. Marked Rozé.No longer availableOnline onlyDim. 30cmEstimate: € 40 / 60 -
#227Een lot van 2 aardewerken stukken, bestaande uit een mandje en een schenkkan met floraal decor.
No longer availableOnline onlyDim. 22,5cmEstimate: € 40 / 60 -
#22Een 19e eeuws bord met een floraal decor en een veer, heeft een haarlijnscheur aan de rand.
A 19th-century plate with floral decoration and a feather, has a hairline crack on the edge.No longer availableOnline onlyDim. Ø 30 cmEstimate: € 10 / 20 -
#158Een pispot met alziend oog, Moulin des Loups, France. Met opschrift “A la Marieé”.
A chamber pot with an all-seeing eye, Moulin des Loups, France. Inscribed with "To the bride".No longer availableOnline onlyDim. h 13 x Ø 21.5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#133Een piëdestal van bordeauxrood aardewerk, onderaan op meerdere plaatsen schilferschade.
A Bordeaux red faience pedestal, with multiple areas of flaking damage at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 88 cmEstimate: € 30 / 50 -
#77Een polychroom aardewerken Art Deco cache-pot.
A polychrome earthenware Art Deco cache-pot.No longer availableOnline onlyDim. 20 x Ø24cmEstimate: € 20 / 40 -
#13Een Satsuma vaas met 3 figuren.
A Satsuma vase with 3 figures.No longer availableOnline onlyDim. h 31 cmEstimate: € 10 / 20 -
#82Een vintage aardewerken buste van een jong meisje.
A vintage earthenware bust of a young girl.No longer availableOnline onlyDim. 20cmEstimate: € 40 / 60 -
#80SatsumaEen paar zeshoekige Japanse porseleinen Satsuma vazen met enkele figuren in het decor. Onderaan gemerkt.
A pair of hexagonal Japanese porcelain Satsuma vases with several figures in the decoration. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 25cmEstimate: € 20 / 40 -
#16Een art-deco vaas, Amphora Riessner, Czechoslovakia met papegaaien en bloemen in het decor. Heeft een barst van de voet tot bijna aan de hals.
An art-deco vase, Amphora Riessner, Czechoslovakia with parrots and flowers in the decoration. Has a crack from the base to almost the neck.No longer availableOnline onlyDim. h 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#11Een gevarieerd lotje bestaande ui 2 kleine solifleurs in biscuit en een art deco bonbonnière gemerkt Bergen.
A varied lot consisting of 2 small biscuit vases and an art deco bonbonnière marked Bergen.No longer availableOnline onlyDim. h 12 cmEstimate: € 10 / 20 -
#6Wade, EnglandEen vintage karaf met bebaard figuur en inscriptie “Them McCallum”. Onderaan gemerkt.
A vintage decanter with bearded figure and inscription "Them McCallum". Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 12cmEstimate: € 50 / 75 -
#37Een Grés kruikje in het typische grijs en blauw.
A stoneware jug in the typical gray and blue.No longer availableOnline onlyDim. h 32 cmEstimate: € 10 / 20 -
#32Bequet, QuaregnonEen lot van 2 porseleinen dekselvazen, blauw-wit met vergulde details. Waarvan 1 gemerkt Bequet.
A pair of porcelain lidded vases, blue and white with gilded details. One of them marked Bequet.No longer availableOnline onlyDim. 43cmEstimate: € 40 / 60 -
#233Een lot van 4 porselein en aardewerk vazen waaronder: een aardewerken schenkkan van Franse makelij, een faiènce dekselvaas, een aardewerken dekselvaas met bloemen en vogels in het decor en een porseleinen blauw-witte vaas met florale motieven.
No longer availableOnline onlyDim. h 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#225Een lot van 8 porseleinen sierborden, waarvan de grootste Ø30cm. 3 types, Chinees en Frans, onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø30cmEstimate: € 20 / 40 -
#4Een Delfts blauw aardewerken vaas met floraal decor.
A Delft blue earthenware vase with floral decoration.No longer availableOnline onlyDim. 40cmEstimate: € 40 / 60 -
#146Een Chinees porseleinen vaas met figuren en geometrische elementen in het decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain vase with figures and geometric elements in the decoration. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 14cmEstimate: € 25 / 50 -
#120RAMEen set van 3 borden met zichten uit Kortrijk, Delfts Blauw, Plateelbakker RAM.
A set of 3 plates depicting views of Kortrijk, Delft Blue, Plateelbakker RAM.No longer availableOnline onlyDim. Ø 23.5 cmEstimate: € 25 / 50 -
#119QuimperEen set van 2 borden met muziekspelers/dansers, Henriot Quimper.
A set of 2 plates with musicians/dancers, Henriot Quimper.No longer availableOnline onlyDim. Ø 26 cmEstimate: € 25 / 50 -
#44Een paar vintage aardewerken tafellampen op houten voet. 1 voet met barst.
A pair of vintage earthenware table lamps on wooden base. 1 base with crack.No longer availableOnline onlyDim. 36 x Ø17cmEstimate: € 40 / 60 -
#50Een lot van 5 Hollandse en andere porseleinen tegels. Verschillende uitvoeringen en decor.
A lot of 5 Dutch and other porcelain tiles. Various designs and decorations.No longer availableOnline onlyDim. 13 x 13cmEstimate: € 25 / 50 -
#226Een lot van 8 borden waaronder Delfts blauw, Makkum, Maestricht en andere. 1 bord heeft haarlijnscheuren.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 30.5 cmEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#85Een glazen Art Deco schaaltje.
A glass Art Deco bowl.No longer availableOnline onlyDim. Ø16cmEstimate: € 15 / 25 -
#40Een vintage metalen wandrekje.
A vintage metal wall shelf.No longer availableOnline onlyDim. b: 50 cmEstimate: € 35 / 45 -
#123Een bolle Chinese vaas, met zwarte achtergrond en een decor met roze en beige van bloemen en vogels.
A round Chinese vase, with a black background and a pink and beige floral and bird decoration.No longer availableOnline onlyDim. h 27 x Ø 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#45Een lot van 2 tinnen items, theekan en sierschotel.
A lot of 2 pewter items, teapot and decorative plate.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#138Een 19e eeuwse bidstoel met een versleten gobelin zitting met de afbeelding van het Lam Gods en bovenop de leuning de afbeelding van een apostel.
A 19th-century prayer chair with a worn tapestry seat depicting the Lamb of God and an apostle image on the backrest.No longer availableOnline onlyDim. 86 x 45 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#156Een Chinees blauw-wit vaasje, aan de kraag gerestaureerd, onderaan gesigneerd.
A Chinese blue and white vase, restored at the neck, signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 15.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#163Een tafellamp in messing en groene opaline, ca. 1900. De kabel dient vervangen te worden.
A brass and green opaline table lamp, ca. 1900. The cable needs to be replaced.No longer availableOnline onlyDim. h 43 cmEstimate: € 20 / 30 -
#249Een gevarieerd lot van 13 verzilverde items bestaande uit: 3 schalen, een stoffer en blik, een kandelaar, een theepot, een glas in een verzilverde voet, een melkkannetje en een voorraadpot waarvan de dop van het deksel ontbreekt.
No longer availableOnline onlyDim. h 19 cmEstimate: € 30 / 50 -
#221Een gevarieerd lot bestaande uit 5 bordjes, een restglas kannetje en een chocoladevorm (gevuld met lood).
No longer availableOnline onlyDim. h 12 cmEstimate: € 20 / 30 -
#169Een bronskleurige buste van een kindje in kunststof met een fijn laagje koper.
A bronze-colored bust of a child made of plastic with a fine layer of copper.No longer availableOnline onlyDim. h 22 cmEstimate: € 40 / 80 -
#114Paul Nagel‘Dreams’, handgeblazen en handgeschilderde champagnefluiten met reliëfdecor. Model ‘Schmetterling’ & ‘Ginko’.
'Dreams', hand-blown and hand-painted champagne flutes with relief decoration. Model 'Schmetterling' & 'Ginko'.No longer availableOnline onlyDim. +- h 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#112‘Andrees Allgemeiner Handatlas’, in 139 Haupt- und 161 Nebenkarten, 1906.
"Andrees General Hand Atlas", with 139 main and 161 secondary maps, 1906.No longer availableOnline onlyDim. 8.5 x 33 x 47 cmEstimate: € 40 / 60


