Similar lots by type
-
#142Royal DuxEen siervaas van meerkleurig aardewerk in de vorm van een nimf bij een vijver. Onderaan gemerkt met de roze driehoek. Kleine schilfers aan de rand.
Jardinière en faïence polychrome formée par une nymphe au bord d’un étang. Marque aux triangle rose sous la base. Petits éclats.No longer availableDim. H 29 cmEstimate: € 150 / 200 -
#588Een paar platte aardewerken vazen, versierd met lichtblauwe arabesken op een bruin gevlekte fond. Jaren 60.
Paire de vases aplatis en faïence décorés d’arabesques bleus clairs sur fond brun moucheté. Années 60.No longer availableDim. H 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#587Boch Grès KeramisEen vaasje van meerkleurig aardewerk met een gestileerd bloemendecor. Gemerkt en genummerd. Model 897, decor D1313.
Petit vase en faïence polychrome à décor de fleurs stylisées. Marque et numéros Modèle 897, décor D1313 sous la base.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#768Nadal“Dame met hoed”. Beeldje van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
“Femme au chapeau”. Statuette en faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#657“De kruisafneming”. Een hoogreliëf van pijpaarde naar Rubens. Onleesbaar gesigneerd linksonder. XIXe eeuw.
“La descente de la croix”. Relief en terre de pipe d’après Rubens. Illisiblement signé en bas à gauche. XIXe siècle.No longer availableDim. 30 x 29 cmEstimate: € 100 / 150 -
#697Naamse koffiepot van zwart geglazuurd aardewerk. Verzilverd koperen kettinkje te herstellen. Randschilfers aan het deksel.
Cafetière namuroise en grès noir. Petite chaîne en cuivre argenté à réparer. Eclats au couvercle.No longer availableDim. H. 23,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#184Acht Delftse vazen in diverse vormen en formaten van blauw en wit aardewerk. Naar de XVIIIde eeuw.
Huit vases de Delft. Différentes tailles et formes en faïence bleue et blanche. D’après le XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 140 / 200 -
#729Een bol vaasje van aardewerk met een meerkleurig vegetaal decor.
Vase sphérique en faïence à décor végétal polychrome.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#683Albert SchultzEen bloemenmeisje in galvanoplastie op terracotta. Gesigneerd.
Fille aux fleurs en galvanoplastie sur terre cuite. Signée.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100 / 180 -
#513Een grote schotel met accoladevormige rand van meerkleurig aardewerk met een decor van paradijsvogels. Italiaans werk.
Grand plat en faïence polychrome. Aile chantournée et décor d’oiseaux du paradis. Travail italien.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#76Een aardewerken vaas met een meerkleurig gestileerd bloemendecor. Czechoslovakia.
Vase en faïence à décor polychrome de fleurs stylisées. Czechoslavakia.No longer availableDim. H 29 cmEstimate: € 55 / 65 -
#711Gustave Van VaerenberghEen klein meisje van gekleurd gips. Gesigneerd en genummerd 1192.
Petite fille en plâtre coloré. Signée et numérotée 1192.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#741LimogesEen koffieserviesje van meerkleurig porselein, bestaande uit een koffiepotje, een melkkannetje, suikerpotje en een kopje met onderbordje op een serveerschotel. Gemerkt.
Service à café en porcelaine polychrome comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier et une tasse et soucoupe sur présentoir. Avec marque.No longer availableEstimate: € 15 / 25 -
#277Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor. Portugees werk. Kleine randschilfer.
Potiche en faïence polychrome à décor de fleurs. Travail portugais. Petit éclat.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 25 / 35 -
#408Een buste van een jonge edelman van grijsgepatineerd terracotta op een rood marmeren sokkel. naar een werk van Houdon.
Buste d’un jeune noble en terre cuite à patine grise sur socle en marbre rouge. D’après Houdon.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#801Een grote dekselvaas van blauw en wit aardewerk met een decor van bloemen en vogels. Dekselknop in de vorm van een Fo-hond. Onderaan gemerkt.
Grande potiche en faïence bleue et blanche à décor de fleurs et d’oiseaux. Fretel en forme de chien de Pho. Marques sous la base.No longer availableDim. H. 58 cmEstimate: € 60 / 80 -
#623Een kalebasvaasje van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor. Italiaans werk. Onderaan gesigneerd.
Gourde en faïence polychrome à décor de fleurs. Travail italien, signature sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#516Een paar grote plantenbakken van terracotta, versierd met guirlandes en vrouwenhoofden.
Paire de grandes jardinières en terre cuite décorées de guirlandes et de têtes de femmes.No longer availableDim. Ø: 107 cmEstimate: € 3000 / 4000 -
#46Een gevarieerd lot monochroom wit Engels aardewerk, bestaande uit een koffiepot, een olie-en azijnstel, een melkkannetje, een coupe op voet, een bordje, een kandelaar, twee boterpotjes en een citroenschaaltje.
Lot de faïences monochromes anglaise, comprenant une cafetière, un huilier-vinaigrier, un pot à lait, une coupe sur piédouche, une petite assiette, un chandelier, deux beurriers et un plat à citron.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#702Drie verschillende schotels van blauw en wit en meerkleurig aardewerk. XIXe eeuw.
Trois plats différents en faïence bleue et blanche et polychrome. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#137ChaneliEen vaas van meerkleurig Parijs aardewerk met een decor van perzikbomen. Gesigneerd.
Vase en faïence de Paris polychrome à décor de pêchers. Signé.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 30 / 50 -
#317Een klein vaasje van Brussels aardewerk met bessen in het decor. Gemerkt en genummerd 25/73. Eerste helft XXe eeuw.
Petit vase en faïence de Bruxelles à décor de baies. Marque et numéro 25/73. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#147BenrathEen dameshoofd van aardewerk op houten sokkel. Gesigneerd.
“Tête de femme”. Terre cuite sur socle en bois. Signée.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#656De Potter“Gezin”. Een aardewerken beeld met druipglazuur. Gesigneerd.
“Famille”. Statuette en faïence à glaçure coulée. Signée.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#636Een Afrikaans beeld van gesculpteerd hout. Mumuye-stam, Nigeria.
Sculpture africaine en bois. Mumuye, Nigeria.No longer availableDim. H 124 cmEstimate: € 140 / 160 -
#339“Zicht te Brugge”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Vue de Bruges”. Huile sur toile. Signée illisiblement.No longer availableDim. 32 x 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#430Tacchini en Versace pour hommeTwee vaporisators eau de toilette van 100 ml en 50 ml.
Deux vaporisateurs d’eau de toilette de 100 et de 50 ml.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#4“Genretafereel”. Een koperen etsplaat.
“Scène de genre”. Planche d’eau-forte en cuivre.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#44Een lot van vier oude prenten, bestaande uit twee klassieke zichten, een zeeslag en een afbeelding van het Antwerpse stadhuis.
Lot de quatre estampes anciennes comprenant deux vues classiques, une bataille navale et une représentation de l’Hôtel de Ville d’Anvers.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#323Een miniatuur reliekschrijntje met een waszegel met recto Christus aan het kruis en het Agnus Dei op de verso.
Reliquaire miniature au cachet en cire. Le Christ crucifié sur un côté, l’Agnus Dei sur l’autre.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#674Scroll met een gekalligrafeerde tekst .
Scroll au texte calligraphié.No longer availableDim. B. 52 cmEstimate: € 40 / 50 -
#577Een paar diepe famille rose borden van veelkleurig porselein. China, tijdperk Qianlong.
Paire d’assiettes famille rose en porcelaine polychrome. Chine, époque Qianlong.No longer availableDim. Ø 21,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#520Christian Dior PoisonTwee vaporisators: een esprit de parfum van 10 ml en een eau de Cologne van 100 ml.
Deux vaporisateurs: un esprit de parfum de 10 ml et une eau de Cologne de 100 ml.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#474G Durvaerts“Mediterraan kustzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1966.
“Côte méditerranéenne”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1966.No longer availableDim. 34 x 50 cmEstimate: € 20 / 30 -
#214“Meisje met rozen”. Olieverf op doek. Kleine letsels in de onderste zone. Begin XXste eeuw.
“Fille aux roses”. Huile sur toile. Petits dégâts dans la partie inférieure. Début du XXe siècle.No longer availableDim. 125 x 80 cmEstimate: € 300 / 400 -
#458Swarovski“Pierrot”. Een beeldje van geslepen kleurloos kristal met gesatineerde en gekleurde details. Ontwerp van Adi Stocker. SCS Jaarlijkse editie, 1999.
“Pierrot”. Statuette en cristal taillé incolore aux détails satinés et colorés. Conçue par Adi Stocker. SCS, édition annuelle 1999.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80 / 100

